Nasz teatr z sukcesem!

Image

Za nami III Podkarpackie Konfrontacje Teatralne Rzeszów 2023. Teatr Ad Hoc wrócił do domu z wyróżnieniem.

Ad Hoc to młody teatr, a już odnosi sukcesy i jest zauważany pośród tak wielu obecnych na kulturowym rynku teatrów. Tworzący go artyści, podczas minionego weekendu, reprezentowali Miasto Stalowa Wola na III Podkarpackich Konfrontacjach Teatralnych Rzeszów 2023, które miały miejsce w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej.

- Nasza ekipa zdobyła wyróżnienie za pasję, zabawę sceniczną, zmierzenie się z klasyczną literaturą, temperamenty objawione w kreowanych postaciach w spektaklu „Łysa śpiewaczka” – dziękujemy jury, wszystkim grupom teatralnym, które konkursowymi i gościnnymi występami wypełniły program wydarzenia oraz oczywiście organizatorce Monice Adamiec i teatralnej gospodarz - Jagodzie Skowron, pełnomocniczce dyrektora, za opiekę- relacjonują na fb.

A to dopiero początek, bo artyści nie próżnują i na pewno w przyszłym roku będą cieszyć nasze zmysły i umysły nowymi przedstawieniami. W przygotowaniu są 2 spektakle. 3 lata działalności to dopiero początek wielkiej przygody ze sztuką, a dorobek już jest spory. Gratulujemy i czekamy na kolejne realizacje.

Jeśli ktoś jeszcze nie zapoznał się z twórczością Ad Hoc zapraszamy w poniedziałek 11 grudnia do SDK o godz. 19:00, gdzie będzie wystawiany "Prorok Ilja".

Foto.: fb Teatr Ad Hoc

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Danuta

Brawo ekipo. Czekamy na więcej.