Wodny plac zabaw przejdzie modernizację. Pojawią się nowe atrakcje!

Image

Po 5 latach od otwarcia wodnego placu zabaw prezydent miasta podjął decyzję o modernizacji tego miejsca. Zostanie wymieniona nawierzchnia bezpieczna. Pojawią się również nowe wodne atrakcje.

18 sierpnia 2018 roku w Stalowej Woli został otwarty wodny plac zabaw. Od samego początku miejsce to było bardzo chętnie odwiedzane przez mieszkańców powiatu. Jak podkreśla prezydent wodny plac zabaw, to pewnego rodzaju symbol tego jak miasto zmieniło się pod względem podejścia, otwartości do dzieci i rodzin. W innych miastach by można było korzystać z tego typu atrakcji trzeba zakupić bilet wstępu. Tymczasem w Stalowej Woli, od samego początku, wejście na WPZ było całkowicie bezpłatne.

- To miejsce przez 5 lat przeżyło niejeden uśmiech, ale też bardzo intensywne ćwiczenie zarówno ze strony najmłodszych mieszkańców Stalowej Woli, jak i gości. To jest taki moment kiedy ze względów bezpieczeństwa należy podjąć decyzję o modernizacji przede wszystkim nawierzchni, tak żeby ona spełniała najwyższe standardy, aby była ona bezpieczna. Przy okazji po tych 5 latach chcemy dokonać modernizacji tych atrakcji aby wprowadzić nowe, bardzo atrakcyjne elementy zabawy wodnej, tak aby to miejsce cieszyło się niesłabnącą popularnością- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Szacunkowy koszt modernizacji placu zabaw to 1 mln zł. Plany są takie, że wodny plac zabaw po przebudowie zostanie otwarty na Dzień Dziecka 2024 roku.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~jego brat

Ta część artykułu mówiąca o NOWYCH ATRAKCJACH... to zapewne po to by zamaskować prawdziwy sens tej modernizacji...
Czyli totalny remont bubla, dziadostwa, badziewia itp za ogromną kasę. Na dodatek ten bezmyślny bubel służył w ciągu roku kalendarzowego określoną ilość dni, co miało i ma związek z aurą pogodową. A pozostały okres to zwyczajne niszczenie na otwartej przestrzeni, w szczególności jesień, zima, wiosna... To wszystko, jak wiele innych to jak psu w d wsadził. Amen.
Powodzenia w bezmyślnym ismialym wydatkowaniu nie swoich, ale publicznych pieniędzy i przy okazji kreowaniu własnej persony na arcy, mega zaradnego i operatywnego aparatczyka.

~Do lepper

Zwłaszcza wodny.

~Lepper

Za takie pieniądze można nowy plac stworzyć.wlasnie w taki sposób wyprowadza się miliony z kasy miejskiej ! Brawo!

e2rds

~Yhyy~Yhyy widzisz, ciągle potwierdzasz mój wpis, że każde moje zdanie wywołuje y takich świń jak ~Yhyy kwik na zawołanie, dobrze was wytresowałem. Kwiczeć, kwiczeć, tyle możecie w bezsilności swojej. A mój nick na pewno jest lepszy niż chrumkanie ryjącej świni i wydającej odgłosy ~Yhyy~Yhyy~Yhyy~Yhyy~Yhyy~Yhyy

~Yhyy

Hahaha stary dureń ! Ktoś napisał że masz zje_bany nick! Buahahhaha ale prawda trąca wsią na kilometr. buahahaha

e2rds

~Fajnynick, oczywiście, że ja mam fajny nick, ale dlaczego tyś ochrzcił się ~Fajnynick. Przecież to inni mają to ocenić i nick nie ma być fajny tylko rozpoznawalny, pomyśl, jak cię spytają pod jakim nickiem piszesz, jaką nazwą, a ty powiesz ~Fajnynick, ale ja pytam o nicka, a nie czy jest fajny, a ty nadal no ~Fajnynick, ale jak ~Fajnynick, chyba z idiotą rozmawiam. Czy nigdy nie przyszło ci do tego pustego łba co to jest nick pod którym piszesz i z tym nickiem ~Fajnynick to robisz z siebie de.ila, tak jak inny podpisuje się ~Swinia, inny ~Kwik kwik jak kwicząca świnia, jeszcze inny ~ (tylda) świńskie gó.no, nie ośmieszaj się sam, to twój wybór, ty ~Fajnynick to nie piszesz do mnie, tylko sam tak się przedstawiasz, kiedy wam to trafi do tych pustych łbów.

~Fajnynick

e2rd s ale masz zje***y nick. Tracą wsią.

e2rds

~ (tylda) świńskie gó.no, dlaczego tak jest zawsze, że zamiast napisać coś na temat poruszany w artykule tylko śmie.dzisz, czy tylko tyle potrafisz śmie.dzielu.

e2rds

~ (tylda) świńskie gó.no nawet na placu zabaw dla dzieci śmier.zi. Te ludzkie stalowowolskie świniaki zasr.wają całą Stalową Wolę, gó.no to jednak zawsze gó.no a szczególnie ~ (tylda) świńskie gó.no.

~RST

Wodny plac zabaw powinien być zlokalizowany na terenie MOSiR, a nie na na grobach w Parku Pilata. Punkt gastronomiczny i toalety również. Teraz nie wiadomo, co z tym zrobić? Parking wielopoziomowy przy. ul. Leśnej nie rozwiąże problemu z dostępem.
To jakoś tak podobnie jak w "Misiu"- "Najbliższy czynny taras widokowy dla odprowadzających we Wrocławiu !"

~Boot

Opozycja woli koryto nie baseny

~pytam się

Aż tak szczęście i uśmiechy dzieci przeszkadzają totalniackim hejterom?

~Papaj

Nie oznajmia już takich niusów teułcet egzotyczny? smiech2 Gdzie dykta z wydułukiem jak ten oto plac dla wielkich mieszkańców mógłby wyglądać w przyszłości? smiech2 Czy ta wielka inwestycja będzie ułealizowana tusz po czecim moście? smiech2

~jfk

Bardzo bobry pomysł dzieci są bardzo zadowolone, a dziadkom emerytom z PZPR dziękujemy za ich bzdurne komentarze.

~dsa

Ale się kwik podniósł ujadaczy... Oni by woleli tą kasę skręcić dla siebie?

~..........

Wiadomo cos trzeba robic nawet dorosli basen tez do nowego basenu czekamy na te pomysly

~@Mieszkaniec

Tak, tak startuje, a spółka ile czasu już ciągnie kasę z miasta? I tak właśnie nasz prezydenciunio drenuje z kolegami partyjnymi budżet miasta! Łąka pod osiedle nawet nie skoszona ale spółka już ponad rok "działa" tak jak ta większa spółka od CPK! Wiatr hula po łące a pracownikom spółki wpływają niemałe sumy!

~Majdnsm

Też jestem za tym aby wstęp był płatny. Nie musi być to duża kwota ale chociaż po części byłyby jakieś pieniądze na bieżące naprawy. Dlaczego z moich podatków ma się fundować rozrywkę dla dzieci z poza miasta.. Są ważniejsze wydatki niż dokładanie kolejnych zabawek i placów.

~Gienia

Dobrze,że jest za darmo nie bądźmy sknerami i nie żerujmy na dzieciach. Podobnie opłaty za parkingi. Dopóki będzie Lucjusz to on zadba aby nie było dodatkowych opłat.

maszynista

Zlikwidowac ten wodny plac ,przeciez ma byc odbetonowanie,a ten plac to sam beton jest i rurki.

~Leonjkyt

Myślę że jakby wprowadzić nie wielką symboliczną opłatę za korzystanie z tych wspaniałych atrakcji dla dzieci to byłyby pieniądze na drobne naprawy, a mały i duży zawsze szanuję rzecz za którą zapłaci przynajmniej w teorii.
A najlepiej by w mieście powstało jeszcze jedno takie miejsce może w pobliżu Parku Zimnej Wody, nad Sanem lub gdziekolwiek, oczywiście w towarzystwie dorodnych drzew dających cień i wytchnienie, dobrego dojazdu, parkingu i monitoringu niestety ... .

~Mieszkaniec

Osiedla będą na początku roku startuje to w Charzewicach a na dniach rozpoczęcie naboru na Leśna.

maszynista

A mieszkan z ktorych bylby dochod co miesac dalej brakuje .Gdzie te osiedla sa?Z takich parkow wodnych nie ma dochodu tylko straty.

~mieszkaniec

W naszym mieście to same atrakcje i rozrywki, ale tylko dla tych PODESZŁYCH wiekiem i dzieci. Na okrągło ; budowa, modernizacja i tak w koło. Ci w wieku produkcyjnym do do Stalszmitu pracować za grosze rnarne . Dla nich, aby bezpiecznie dojeżdżać do tych obozów pracy "mrugające kocie oczka " które nieustannie naprawia się, aby "KRÓLIK" miał robotę do końca żywota swojego.

~:-)

będzie baba z brodą?

~

e2 rsedes nie kwicz świnio partyjna. Sprzedałeś się PZPRowi i smród pozostał. Nie każdy jest polityczną gnidą jak ty.

~Mickieiwcz

Płaczcie dalej bo wiecie że jesteście bez szans w kwietniu. W środę rusza wielki remont Wolności.

~Taka Prawda

Jednak kampania wyborcza się skończyła, zaczyna się kolejny maraton obietnic. Przecież wiadomo ze chodzi o naobiecywanie ile się da tylko po to żeby potem płakać przed kamerami o tym że rząd nie chce dać pieniążków na kolejne buble. Już jednego garba miasto dostało w postaci PCPN.

e2rds

Znaczy, że pieniądze poprzednie wyrzucone w błoto, a teraz ktoś znajomy króliczka znów się obłowi z kasy miasta, czyli podatnika. Jak fajnie takie słomiane inwestycje robić typu "Miś".