Wypadek z udziałem pieszej

Image

Stalowowolscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli. Kierujący audi potrącił 73-latkę przechodzącą przez przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Policjanci apelują o ostrożność i stosowanie się do przepisów.

W sobotę, przed godz. 17:00 dyżurny stalowowolskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym z udziałem osoby pieszej na ul. Komisji Edukacji Narodowej. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 32-latek kierujący audi, wykonując manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu dróg z sygnalizacją świetlną, nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącej na zielonym świetle przez przejście dla pieszych 73-latce, doprowadzając do jej potrącenia. Ranna piesza została zabrana do szpitala na badania. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów i zachowanie ostrożności podczas przemieszczania się drogami. Okres jesienno-zimowy to czas szczególnie niebezpieczny i widoczność niechronionych uczestników ruchu jest mocno ograniczona. Pieszych i rowerzystów zachęcamy do noszenia odblasków, również w obszarze zabudowanym.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~........

były już nieszczęścia, i wobec pewnych osób nic się nie robi, o pewnych osobach się nie pisze.

~Pacjentka

Niby rozumiem że tak to działa ale Czy musi dojść do nieszczęścia żeby zrobili z nią porządek? Wszyscy wiedzą że pije i wszyscy nic z tym nie robią

~........

Pacjentka, jeżeli liczysz na rzetelne dziennikarstwo na stalowowolskich lokalnych portalach, to zapomnij nie jeden to przerabiał, bylo w przeciągu ostatnich lat kilka podobnych zdarzeń - są równi i równiejsi których nikt nie ruszy.

~.......

RST ty się człowieku lecz, zielonego pojęcia o jeździe nie masz. A jeżeli juz chodzi o wioche to nie obrazaj ludzi zamieszkałych na wsi, bo to nie miejsce zamieszkania chodzi lecz o stan umysłu, a ty najwidoczniej masz problem.

~RST

A no, robi się wiocha i jest niebezpiecznie. Dlatego pojawiają się propozycje używania elementów odblaskowych, a nawet kamizelek. Jak na wsi. Jak w terenie niezabudowanym.

~RST

A no, robi się wiocha i jest niebezpiecznie. Dlatego pojawiają się propozycje używania elementów odblaskowych, a nawet kamizelek. Jak na wsi. Jak w terenie niezabudowanym.

~Dominik

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

~DRON

Do RST. To prawda, że ulice w mieście są bardzo słabo oświetlone, zapewne ze względów oszczędnościowych. Powiem szczerze wiocha się robi i strach wyjść po osiemnastej gdziekolwiek, nawet do centrum.

~RST

Miasto jest nieprawidłowo oświetlone. Za oświetlenie wszystkich ulic w mieście płaci Urząd Miasta Stalowej Woli. O natężeniu światła decyduje wyłącznie prezydent, a Zakład Energetyczny musi się dostosować do jego żądania. Latarnie są maksymalnie ściemnione, aby jak najmniej zapłacić za zużytą energię elektryczną. Deszcz, śnieg, zaparowane czy zamarznięte szyby dodatkowo utrudniają widoczność. Jeżeli natężenie oświetlenia się nie zmieni to kolejne nieszczęścia są pewne. Niedługo pojawią się niebieskie mrugające ozdoby świąteczne, wykluczone w innych miastach ze względu na skojarzenie z policyjnymi sygnałami świetlnymi, dodatkowo rozpraszające kierowców.

~Pacjentka

Login masz rację ! Najwyżej pomyli dawkę leku ????

~Login

Pacjentka, tzn że jest odkażona i nikogo nie zarazi.

~bojar

allpacino, ty nie bądź taki mądry. Sam włazisz jak krowa na przejście jak się zapali zielone.

~allpacino

Ciekła po żarcie do sklepu bo zgłodniała emerytka PIS i nie patrzyła na lewo i prawo zanim wlazła na pasy

~Mały

Przejście oświetlone zielone światło dla pieszego a gość nie widział że idzie kobitka to gdzie ma oczy

~Pacjentka

Pani doktor która została wyprowadzona z dwoma promilami z ośrodka w Pysznicy jakiś czas temu Leczy lyudzi po pijaku jeździ po pijaku i nikogo to nie dziwi Jej mąż ordynator załatwi wszystko

~J 23

Taaa, rowerzyści i światła. Używanie świateł przez rowerzystów jest niemodne.

~Walery

Oo, która pani doktor?

~dojna zmiana+

A któż nie ma pokus jak mawia klasyk pacjentko.

~Pacjentka

Może ktoś się zainteresuje wypadkiem na Rudzie Jastkowskiej Pani doktor zwiała z miejsca wypadku (napewno nie przez to że ma problemy z alkoholem) cała ruda przez kilka godzin obstawiona policja i wszędzie cisza

~Władek

Pięć zer-cztery na masce ,piąte w środku