Bobry powaliły drzewo na drogę

Image

Do niecodziennego zdarzenia zadysponowani zostali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Zdziechowice w Powiecie Stalowowolskim w sobotę 18 listopada 2023 roku około godziny 9:25.

- Zostaliśmy zadysponowani do powalonego drzewa na DW-855 w miejscowości Zdziechowice l. Po dojeździe na miejsce i wstępnym rozpoznaniu, przystąpiliśmy do usuwania drzewa, które zostało powalone przez bobry- relacjonują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zdziechowicach.

Na czas prowadzenia czynności jeden pas ruchu został zablokowany.

Zdjęcia: OSP Zdziechowice

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~xXx

Do pudła z nimi Nielegalna wygryska drzewa plus stworzenie niebezpieczeństwa w ruchu lądowym

~cycek

dzien bobry

~Zenek

Plac zabaw Poniatowskiego 25. Betonowy kosze wywrócony w nocy. Po co tam kamera która nie działa? Gdzie policja? Chroni Kaczyńskiego? Ogradzajmy i zamykajmy takie place na noc, tak się robi w Londynie.

sebaaaxy

bober ty uju

e2rds

~Prośba chyba z Zakopanego pisze.

~Polan

Prośba , czyś ty się z choinki urwał?

~Prośba

A czy ktoś mógłby poinformować służby w miescie odpowiedzialne za utrzymanie dróg i chodników w okresie zimowym że dzisiaj były pierwsze opady śniegu i należy zacząć akcje dbania o to żeby nie było slisko? Może w tym roku zapobiegną sytuacji że przez kilka dni nie będzie się dało ani jeździć ani chodzić po mieście?

e2rds

Co to jedno drzewo, koło Zaleszan w Orliskach gdzie wydobywają piach Kruszgeo) zniszczyły ponad 110 osik, tną wszystko równo od wiosny ubiegłego roku.

~Michał

Ale śmieszne są te bobry hehe

~laga

Jakie znowu szkodniki. To dobry przyjaciel człowieka, budowniczy solidnych tam a zatem robi to co człowiek niekoniecznie dbając o zatrzymanie wód na gruncie. Problem ze zbiornikami retencyjnymi istnieje wiele lat a wód opadowych coraz mniej. Bobry dlatego są pod ochroną prawną. Czasami im nie wyjdzie powalenie drzewa bowiem siła i zmieniający się kierunek wiatru niweczą misterne plany "budowniczych" Nigdy te zwierzęta nie robią na złość człowiekowi. Zawsze uzupełniają zamiary człowieka.

~Stan

Kierowca,sam się zastrzel.

~kierowca

Wystrzelać te szkodniki !!!