Prezydent zapowiada odbetonowanie miasta. W pierwszej kolejności będzie to dotyczyło Placu Piłsudskiego

Image

W planach na przyszły rok jest rozpoczęcie rewitalizacji Placu Piłsudskiego. Jak zapowiada prezydent będzie to zielona modernizacja tego miejsca, w ramach nowego projektu zagospodarowania przestrzeni.

- Wsłuchując się w głosy mieszkańców, również bardzo krytyczne, dotyczące wcześniejszych projektów, podjąłem decyzję o radykalnej zmianie zagospodarowania tego placu, aby to był plac zielony, plac spełniający wymagania błękitno – zielonej infrastruktury, wymagania, które są stawiane przez Komisję Europejską. Ta część Placu Piłsudskiego, ta która jest najbardziej zniszczona, od strony torów kolejowych, będzie placem zielonym- zapewnił prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny.

Projekt został tak przygotowany, żeby w miejscu, które jest teraz w pełni wybetonowane pojawiły się trawniki, duże drzewa, krzewy, zbiorniki retencyjne. W planach jest także budowa fontanny w formie nieckowej, tak by można było pozyskiwać wodę deszczową, retencjonować ją i wykorzystywać do zasilenia instalacji wodnej.

Przebudowa części Placu Piłsudskiego od strony torów miałaby kosztować 10,6 mln zł. Będzie to I etap, a zarazem początek przebudowy tego terenu. Docelowo rewitalizacją ma zostać objęty cały plac.

- Na początku pierwszego i drugiego kwartału przyszłego roku nastąpi rozstrzygnięcie projektu w ramach Polski Wschodniej, a Stalowa Wola jest jednym z miast bieguna wzrostu Polski Wschodniej. Mam nadzieję, że te środki uda nam się pozyskać, dzięki czemu będziemy mogli zrealizować ten projekt i do roku 2025 zupełnie odmienić Plac Piłsudskiego- mówi prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny.

Jak Wam się podoba zamiana Placu Piłsudskiego w zieloną oazę spokoju?

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~Kwik kwik, świnio i hieno cmentarna i do tego niedorozwój, tylko tyle możesz, kwiczeć z nerwów, dobrze kwiczysz, więc dalej kwicz.

~Kwik kwik

Kwestia czasu Edward zwany erdeesem

e2rds

~Kwik kwik, świnio i hieno cmentarna i do tego niedorozwój, tylko tyle możesz, kwiczeć z nerwów, więc kwicz, a te cyt: " jesteś kozak w necie i pi.... w świecie .Namierzyć cię też mozna" już to od ciebie niedorozwoju słyszałem pod innym nickiem, a namierzyć to mnie możesz i co najwyżej w d.. cmoknąć tylko tego cuchnącego świńskiego ryja wyparz byś mnie czyś nie zaraził.

e2rds

~Kwik kwik, świnio i hieno cmentarna i do tego niedorozwój, przecież człowiek by coś powiedzieć w oczy takiej świni jak ty, a tak w ogóle jakiejkolwiek świni to musiał by się położyć, dlatego jesteś ~Kwik kwik, świnio i hieno cmentarna i niedorozwój, że dajesz takie propozycje, cyt: " powiedz mi to wszystko w oczy ". A tak po prawdzie to ci już ~Kwik kwik, świnio i hieno cmentarna w jednym i niedorozwoju kiedyś to tłumaczyłem, tylko pod innym nickiem pisałeś, ale nic dziwnego, że nie pamiętasz, boś niedorozwój, ~Kwik kwik, świnia i hiena cmentarna w jednym. Pozdrawiam i życzę niemiłego popołudnia i nocy hahahahahahaha, albo HAHAHAHAHA.

e2rds

~Yhyy~Yhyy~Yhyy, chrumkająca świnia kwiczy, biedactwo, jak ziemia zamarznie to gdzie ten niedorozwój będzie rył i chrymkał ~Yhyy~Yhyy~Yhyy, tylko kwiczenie i śmie.dzenie pozostanie.

~Yhyy

Ale stara swinia dostaje po ryju. Aż miło mmmmmm...

maszynista

Te świnie to wszystkie są pis owskie.Miliony poszly na zabetonowanie Rynku w Rozwadowie a teraz nastepne miliony na obbetonowanie Rynku i sadzenie drzew .Gdzie tu sens?Skad biora kase pis-iory?

~Kwik kwik

Dalej się chwalisz co to nie Ty.Masz jaja? To ustal datę i powiedz mi to wszystko w oczy cykorze.Czekam !

e2rds

~Kwik kwik, świnio i hieno cmentarna w jednym, jest niedorozwoju jeden problem byś to zrealizował:
-po pierwsze, świnia taka jak ty tez, że nisko łeb nosi i tak ma zbudowane ślepia, że nieba nie widzi i mojej głowy też nie może zobaczyć, natomiast ja taką świnię jak ty to bez problemu mogę nawet kopnąć w ryj, tylko po co, żeby kwiczała, ty bez kopania kwiczysz.
- po drugie, ty jak byś te swoje brudne łabska do mnie wyciągnął po mam prawo do obrony, po prostu odstrzelił bym ci te brudne łapy, bo łba to nawet takiemu niedorozwojowi szkoda, bo to inne paragrafy, ale niedorozwoju, na pewno na dup ie byś to odczuł. po prostu, jesteś tylko ~Kwik kwik, świnia i hiena cmentarna w jednym niedorozwoju.

~Kwik kwik

Kiedy ci obić ten ryj ?

e2rds

~Kwik kwik, świnio i hieno cmentarna w jednym, ty to co najwyżej kwiczeć tylko możesz ~Kwik kwik, świnio i hieno cmentarna w jednym, rozumiesz niedorozwoju.

e2rds

~Kwik kwik, świnio i hieno cmentarna w jednym, dobrze wykonałeś polecenie, jeszcze zakwicz ze dwa razy, to polecenie świniaczku, a i nie czepiaj się heheh, bo to nick też takiego świniaka jak ty, może ci ryja obić, tylko kwicz.

~Kwik kwik

Ssij staremu tak jak robią to jego koledzy heheh

e2rds

~Kwik kwik, świnio i hieno cmentarna w jednym, nie denerwuj się, ale dalej kwicz, tresura pomaga, no dalej świniak ~Kwik kwik kwiczy, daj jeszcze głos, to polecenie.

~Kwik kwik

Myślisz że blyszczysz erdees ścierwo sprzedawczyku a do tego stara nędzna kreaturo hehe.Idz rób laskę staremu na ofiar Katynia to ci wychodzi najlepiej .Wszyscy razem "Był będzie jest je..... erdees

maszynista

widze ze pisowiec- hehe zmienil nika na ~Kwik kwik .Ale teraz bardziej do tej świni pis owskiej pasuje.

e2rds

~Kwik kwik, świnio i hieno cmentarna w jednym, zapomniałem dodać, że jeszcze kradniesz w godzinach służbowych które winieneś wykorzystać do pracy.
~Kwik kwik, cyt: " ja pracuję gnido na swojej działalności " taka świnia jak by oracowała na swojej działalności to by nie marnotrawiła czasu to po pierwsze,
-po drugie to tak może pracujesz jak ~(tylda) świńskie gó.no u brata a brat roboty szuka,
- po trzecie, no chyba, że ta własna działalność polega na zas.ywaniu pól i ryjem przeoraniu po zas.aniu, bo taki nick ~Kwik kwik to tylko do kwicząco -ryjącej świni pasuje a nie do prowadzenia własnej działalności, nie ośmieszaj się ~Kwik kwik świniaku.

~Kwik kwik

Ty erdees ja pracuję gnido na swojej działalności i wychodzi znowu że nie wiesz z kim i o czym piszesz ....

e2rds

~Kwik kwik, świnio i hieno cmentarna w jednym, zapomniałem dodać, że jeszcze kradniesz w godzinach służbowych które winieneś wykorzystać do pracy.

e2rds

~Kwik kwik,, ale cię rozsadza nerwa świnio i hieno cmentarna w jednym.

e2rds

~Kwik kwik, wystarczy jedno moje zdanie by ~Kwik kwik świni rozległ się na zawołanie, ~Kwik kwik~Kwik kwik~Kwik kwik.

~Kwik kwik

Ty erdees możesz ssać swojemu staremu na ofiar Katynia co najwyżej i od razu mu się poskarżyć

e2rds

~Yhyy~Yhyy widzisz, ciągle potwierdzasz mój wpis, że każde moje zdanie wywołuje y takich świń jak ~Yhyy kwik na zawołanie, dobrze was wytresowałem. Kwiczeć, kwiczeć, tyle możecie w bezsilności swojej.

e2rds

~Yhyy, osły w przeciwieństwie do ludzkich świń, a szczególnie "stare osły" są bardzo mądre", ale skąd kwicząca ludzka świnia ~Yhyy~Yhyy ma o tym wiedzieć, jak toto tylko kwiczeć potrafi i wydawać te odgłosy ~Yhyy~Yhyy~Yhyy jak ryje.

~Yhyy

Stary ośle jest całkiem odwrotnie...

e2rds

~POranny, denerwujesz się i świnia kwiczy jako ~POranny świniak, no wiadomo, że ty pod sklepem z chłopami nie pogadasz, bo gdzież świni do sklepu i do chłopów, co najwyżej koło płotu ryć może i to boli świniaka, a już do metropolii to zapomnij, dlatego świni tylko ~POranny kwik został na pocieszenie.

e2rds

~Kwik kwik, jedna świnia jeszcze we śnie w nocy kwiczała ~Kwik kwik~Kwik kwik, a druga ~POranny kwik wydawała, ależ was wnerwiam kwiczące ludzkie stalowowolskie świniaki. Każde moje zdanie wywołuje kwik świń na zawołanie i tak winno być.

~POranny

e2r ds strasznie ci te korzenie wychodzą strasznie, ale zachowaj je dla siebie. Stalowa może nie jest metropolią, ale jednak jest tym miastem. O świniach to sobie pogadaj pod sklepikiem z chłopami.

~Kwik kwik

Ssij starszemu erdees

e2rds

~Kwiczacy, świniaki już śpią, a ty tu czego kwiczysz, spać bo świnią poszczuję, korytu odwróć.