Wrzosowa jak nowa

Image

15 listopada 2023 roku Miasto Stalowa Wola dokonało wyboru wykonawcy przebudowy ul. Wrzosowej w Stalowej Woli. Hutnik więc będzie się zmieniać na plus.

Prace wykona firma Strabag za kwotę 2 286 905,29 zł. Na te zmiany mieszkańcy osiedla czekali od dawna. Przebudowa więc bardzo cieszy.

– Kolejna ulica Osiedla Hutnik przejdzie generalny remont, który wpisuje się w kompleksowe działania rewitalizacji infrastruktury drogowej naszego Miasta. Nowa nawierzchnia ulicy Wrzosowej, nowe chodniki i energooszczędne oświetlenie zdecydowanie poprawią bezpieczeństwo kierowców, rowerzystów i pieszych na tym odcinku, który od wielu lat oczekuje na remont– zaznacza Lucjusz Nadbereżny, Prezydent Miasta Stalowej Woli.

Jak informuje miasto przebudowa ul. Wrzosowej obejmuje wykonanie nakładki bitumicznej na jezdni o długości 870 metrów, nowej nawierzchni chodnika z kostki brukowej betonowej, wymianę lamp oświetlenia ulicznego wraz z doświetleniem przejść dla pieszych oraz wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.

Wykonawca udziela 7- letniego okresu gwarancji i rękojmi.Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Tyiopknb

Kto sie tam powiesil

~Tadeusz

Brawo, ulica za ulicą miasto pięknieje!