Zderzenie osobówki z ciężarówką. Nie żyje kobieta

Image

Do tragedii doszło w poniedziałek 13 listopada br. około godziny 9:50. W wyniku zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym śmierć poniosła 72- letnia kobieta kierująca osobówką.

Wypadek miał miejsce w Zaleszanach. Kobieta wyjeżdżała Oplem Corsą (RST) od strony ul. Kościuszki i chciała wjechać w Sandomierską. Zderzyła się z ciężarówką marki DAF na opatowskiej rejestracji.

- Około godziny 9:50 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w miejscowości Zaleszany, na drodze krajowej DK77, na skrzyżowaniu ulicy Sandomierskiej z ul. Kościuszki. W zdarzeniu udział wzięły 2 pojazdy: ciężarowy i osobowy. W wypadku osoba kierująca samochodem osobowym poniosła śmierć na miejscu. Czynności w tej sprawie prowadzi stalowowolska policja pod nadzorem miejscowej Prokuratury- mówi Patrycja Gózd z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Policjanci ustalili, że 27-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, kierujący ciężarowym DAF-em, był trzeźwy. Przez kilka godzin droga była zablokowana.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =