Zderzenie osobówki z ciężarówką. Nie żyje kobieta

Image

Do tragedii doszło w poniedziałek 13 listopada br. około godziny 9:50. W wyniku zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym śmierć poniosła 72- letnia kobieta kierująca osobówką.

Wypadek miał miejsce w Zaleszanach. Kobieta wyjeżdżała Oplem Corsą (RST) od strony ul. Kościuszki i chciała wjechać w Sandomierską. Zderzyła się z ciężarówką marki DAF na opatowskiej rejestracji.

- Około godziny 9:50 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w miejscowości Zaleszany, na drodze krajowej DK77, na skrzyżowaniu ulicy Sandomierskiej z ul. Kościuszki. W zdarzeniu udział wzięły 2 pojazdy: ciężarowy i osobowy. W wypadku osoba kierująca samochodem osobowym poniosła śmierć na miejscu. Czynności w tej sprawie prowadzi stalowowolska policja pod nadzorem miejscowej Prokuratury- mówi Patrycja Gózd z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Policjanci ustalili, że 27-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, kierujący ciężarowym DAF-em, był trzeźwy. Przez kilka godzin droga była zablokowana.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Kierowca

Samochody ciężarowe mają tachografy jeżeli kierowca DAFA przekroczył prędkość to na pewno nie uniknie kary.

~Rst

Do aaaa , jakie ma znaczenie że ciężarówka ? Równie dobrze mogla jechać karetka lub autobus z dziećmi!!!!!!! Te krzyżówki są bardzo niebezpieczne , spróbuj o 7.20 wyjechać z jednej lub drugiej strony na główną drogę. Plany ronda są już kilka lat i to by uspokoiło ruch na tym skrzyżowaniu.

~Rst

Do aaaa , jakie ma znaczenie że ciężarówka ? Równie dobrze mogla jechać karetka lub autobus z dziećmi!!!!!!! Te krzyżówki są bardzo niebezpieczne , spróbuj o 7.20 wyjechać z jednej lub drugiej strony na główną drogę. Plany ronda są już kilka lat i to by uspokoiło ruch na tym skrzyżowaniu.

~Rst

Kiedy w końcu będzie rondo na tym skrzyżowaniu? Tyle wypadków śmiertelnych już bylo !!!!

~teraz

im więcej prostackich wpisów tym więcej emocji i wejść a tylko kasa się liczy

~Kajus

Pytanie do redaktorow SM.
Dlaczego komentarze nie są moderowane?

~aaaaaaa

Tymi ciężarówkami jeżdżą jak wariaci nie tylko po głównych drogach, co nie zmienia faktu że sie kobita wtrynżoliła pod koła

~Tyiopknb

Stara lupa byla

~Lopez

Zalpl wytrzeźwieje i może raczy sprawdzić co napisał.
Tragedia.
Kondolencje dla rodziny.

~Polan

~Zalpl, ty masz jakieś resztki mózgu w tej obudowie co nosisz na karku jako wieszak na czapkę? Kto ci dał dostęp do kompa i netu?

~Kulturalny

zginął człowiek, ja Ty się wyrażasz prostaku

~Zalpl

Ale ska się wjbala na własne życzenie się zajbala i chj jej w dpe teraz

~Mieszkaniec

Kto ruchem kierował do czasu przyjazdu służb?

~Adam

To nam niestety uświadamia kruchość życia - jesteś, a za chwile cię nie ma…
I to, ze uważać bardzo trzeba, bo samochód osobowy w starciu z ciężarówką szanse ma raczej marne…
Kondolencje dla rodziny [*]