Doładowanie telefonu w Orange w szybkich krokach

Materiał zewnętrzny Image

Jedną z licznych metod na doładowanie telefonu w Orange jest zasilenie numeru przez internet. Możesz to zrobić na kilka sposobów, jeśli jednak zależy Ci na maksymalnej oszczędności czasu oraz najwyższej możliwej wygodzie doładowań, to koniecznie sprawdź usługę Błyskawiczne Doładowanie Orange. To opcja, w przypadku której za zasilenie swojego numeru zapłacisz jednym kliknięciem, bez przekierowania do bankowości elektronicznej. Jak doładować konto w Orange w taki sposób? Dowiesz się z tego artykułu!

Błyskawiczne Doładowanie w Orange – o co w tym chodzi?

Błyskawiczne Doładowanie to innowacyjna usługa od Orange, która przyspiesza doładowania online o wszystkie kroki związane z wykonywaniem płatności. Po jej aktywacji nie trzeba przechodzić do serwisu transakcyjnego banku, logować się, podawać danych karty płatniczej – czy nawet kodu BLIK. Po prostu zatwierdzasz płatność jednym kliknięciem. Nie musisz też akceptować jej w aplikacji mobilnej ani kodem SMS, a pomimo tego wszystkiego Błyskawiczne Doładowanie telefonu w Orange pozostaje bezpieczne. Jak to się dzieje?

[t]Jak błyskawicznie doładować konto w Orange?[/r]

Zasada działania omawianej usługi jest całkiem prosta. Klient przy pierwszym doładowaniu zaznacza zgodę na zapamiętanie formy płatności, a ta jest przechowywana na jego koncie, które zakłada na stronie internetowych doładowań Orange. Oczywiście nikt poza nim nie ma do nich dostępu. Przyjrzyjmy się temu, jak błyskawicznie doładować konto w Orange krok po kroku:

1. Rejestrujesz się na stronie doladowania.orange.pl, po czym logujesz do swojego założonego właśnie konta.

2. Pozostajesz na stronie doladowania.orange.pl, gdzie wykonujesz standardowe doładowanie internetowe, ale aktywujące przy tym usługę.

3. Wybierasz numer, który chcesz doładować oraz interesujący Cię nominał zasilenia konta.

4. Zaznaczasz odpowiadającą Ci formę płatności online: BLIK lub karta płatnicza.

5. Wpisujesz BLIK lub dane karty i zaznaczasz okienko „Zapisz kod BLIK” lub „Zapisz dane karty”.

6. Otrzymujesz doładowanie, a usługa zostaje aktywowana. Ponieważ kod BLIK lub dane karty zostały zapisane na Twoim koncie, nie musisz podawać ich przy kolejnym zasileniu konta.

7. Kolejne doładowanie realizujesz w kilka sekund: logujesz się, wybierasz numer i kwotę doładowania, po czym klikasz tylko „Zapłać zapisanym BLIKiem” albo „Zapłać zapisaną kartą”.

Co więcej, za każde kupione doładowanie Orange przez internet tą metodą, otrzymasz 10 GB. Za darmo – i bez względu na to, jak wiele razy w ciągu miesiąca czy tygodnia zasilisz swoje konto.

A najlepiej samodzielnie sprawdzić, jakie to proste!

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =