Strażacy uwolnili samicę łosia

Image

Zwierzę wpadło w bagno i utknęło. I gdyby nie pomoc strażaków, zginęłoby w męczarniach.

Do niecodziennego zdarzenia doszło 14 września br. w Radomyślu nad Sanem około godziny 12:30. Klępa zanurzona była w bagnie po szyję. Na pomoc ruszyli: OSP Radomyśl nad Sanem – SLRt i JRG 1 Stalowa Wola - GBA, a także służby leśne.

Zwierzątko udało się uratować.

Zdjęcia: OSP Radomyśl nad SanemKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~he he, nie martw się, taką świnię domową jak ty można poznać z zamkniętymi oczami, po kwiku.

~he he

tak po tych uszach poznać można.To kłapouch , gnida dworska ersedes.

e2rds

~nowaGWIAZDA, widzisz jaki ty jesteś ciemny, mój pies zawsze jest prowadzony na otoku(poczytaj co to takiego). Ty głąbie też możesz iść do lasu z psem, tylko pies nie może biegać luzem by nie stanowił zagrożenia dla zwierzyny i dla siebie, ale po co ja ci to kolejny raz tłumaczę jak ty nadal tępy jesteś, już kiedyś ci to tłumaczyłem.

~nowaGWIAZDA

Do emeryta e 2rds, mam nadzieję , że te młode ''dziczki'' uszły z życiem bo jak gęgasz o doglądaniu przez ciebie dzikiej zwierzyny to strach się bać. Od kiedy to wolno z psem do lasu wchodzić.?

e2rds

~babcia, widzę, że i obleśna ~babcia broni swojego stadka świniaczków, a i knurek ~E2r.ds jej wtóruje kwicząc kolejny raz. Wybaczcie, zle dopiero teraz po tych kwiczących ryjach mogę wam przyłożyć, wcześniej doglądałem urocze leśne świniaczki razem z pieskiem. Te leśne to są urocze, nie takie obleśne jak wasze stadko.

~E2rds

Śwagrowi uszy stoją i tylko one .poza tym nic a nic. Z p. ostało mu sie jeszcze pluci.e i pierdz..enie.

~babcia

To nie klepa to erdees byl na grzybach papierzakach i wpadł w bajoro.
Poznaje go po uszach on ma takie osłowato ksztaltne.

~xXx

Uwolnijcie samicę Ukrainca niech wraca do siebie

~eS243

Nareszcie coś pozytywnego umiech Dziękujemy panom strażakom umiech

e2rds

~e2r ds, to normalne, świniaki lubią taplać się w błocie, dla ciebie to rodzinne.

~lili

Brawo strażacy ochotnicy i zawodowcy. Takich interwencji jak najwięcej z uznanie samo będzie Was pchać na szczyt społecznego uznania. Jesteśmy pod wrażeniem skuteczności i empatii do ratowania każdego, życia. Zwierzęcego także!

~e2rds

Jak ja lubie takie klimaty...wilgotno,ślisko i jak mnie jeszcze łoś myrda tam gdzie lubie..ehhh...och...łołll tak mi rób łosiu.

e2rds

~dzialkowicz, ~maruda, ~mieszkaniec widzę, że ten knur ~E2 rds, płodny jest, cała świńska rodzinka zaczęła kwiczeć w obronie rozpłodowego.

~mieszkaniec

heheheh dobre. erdes w błocie. jak wy coś wymyślicie to.......

~maruda

Kocham zwierzaki bardziej niż ludzi (czyt. e2 rds)

~maruda

ratujmy łosie zagłosują za PO

~dzialkowicz

ale z przodu jakby inteligentiejszy....wyższe czoło;))

~dzialkowicz

z prof ila to e2 rds

e2rds

~E2 rds, nawet i knurek ~E2r ds kwiczy, nie bój, ty jesteś bezpieczny, do odstrzału jesteś za śmierdzący, do taplania się w takim bagnie za mały, co najwyżej w kałuży błotnej. A, i chciałem zaznaczyć żebyś jako ludzki świniak nie sr.ł po lasach, prawdziwe dzikie mogą.

~E2rds

Śwagier to "pudlarz" pospolity on by w slonia nie trafił ale za to grzybiarz na potege a szczególnie specjalista w " papierzakach".

e2rds

~nowaGWIAZDA najgorzej jak taki idiota jak ty wypowiada się na temat o którym nie ma pojęcie. Łosie zasrańcu w Polsce są pod całkowitą ochroną, a le taki kretyn jak ty nie wie o tym i kwiczy na portalu byle kwiczeć i znów po tym głupim, pustym łbie oberwałeś i po co ci to było kretynie. Zacząłeś pracę i nie dość że okradasz podatnika to jeszcze smrodzisz zasrańcu pis-uarowski.

~nowaGWIAZDA

Do e 2rds, jestem więcej niż pewny , że gdybyś to ty tego zwierzaka znalazł w tym bagnie to nie uszedł by z życiem znam dobrze takich jak ty. Może pora abyś odstawił kompa i załadował flintówkę do swego szrota i do lasu na polowanie albo na grzybki. Bo bardzo smrodzisz tu na tym portalu wszyscy mieszkańcy STALOVEJ WOLI ciebie nie szanują.

maszynista

A co to z ta tragedia w miescie przy wieżowcu ze wylaczyli komentarze?

~Adam

Niektórych piszących tu komentarze zdało by się wysłać do Dąbrowy Górniczej do spowiedzi

Thomas-W

Dobry Wieczór.

Uff, dobrze że ją uratowali.
Musiała wpaść w nocy do tego bagna, gdy nie było widoczne.

~Polak

Brawo chłopaki brawo

e2rds

~he he do dzikiej świni jak najbardziej, ale do takiego śmierdzącego świniaka jak ty to szkoda naboju, dlatego musisz cierpieć dalej i tylko kwiczeć możesz.

~he he

a erdees by tylko z flintówki odpalił

~Vhhfcc

Brawo dla ratowników!!