Mieszkańcy biesiadowali przed MDK

Image

Wakacje się skończyły, ale wakacyjna aura nie odpuszcza. Wciąż jest w dzień upalnie, a wieczorami tak przyjemnie, że trudno usiedzieć w domu. Warto więc pobiesiadować w miłym towarzystwie, pośpiewać, potańczyć i wspólnie się zabawić.

„Biesiada Polska na swojską nutę” zgromadziła przed Miejskim Domem Kultury prawdziwe tłumy. Na telebimie wyświetlano słowa popularnych piosenek, a dwóch grajków przygrywało na skoczną nutę. Można więc było pośpiewać, coś zjeść i napić się. Mieszkańcy lubią tego typu rozrywkę. Oj lubią!

Muzyka niosła się daleko, hen aż na odległe osiedla, zwabiała więc tych, którzy o piątkowej zabawie nic nie wiedzieli. Co ciekawe, bardzo chętnie z tego typu imprez korzystają nasi seniorzy.

A gdy śpiewanie „rozkręciło” towarzystwo, przystąpiono do pląsów na specjalnie przygotowanym miejscu. Podobna potańcówka odbywała się już i na błoniach, i na rozwadowskim Rynku.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
wyborca

Niech im nawet czipy wszczykują, to w sklepje będzie pikaać, że pisiior wchodzi.

Pamiętajcie - wyborca za pisiiorów został patuseem - do tego ten nierząd doprowadził.

maszynista

Kto jest za tym żeby wyborcy PIS dostawali gratis bostera na kowida przy urnie wyborczej????Pan przed wrzuceniem karty do glosowania sprawdzi jak kto glosuje i jak na pis to do pokoiku na zastrzyk na kowida.

~Orion

Siła argumentów wzbudza w gwieździe bezsilność.

~nowaGWIAZDA

Do orion, taki niezależny ośrodek jak i ty jesteś od nikogo niezależny, ja podałem dane z wielu sondażowni a ty gęgasz o pełowskiej propagandowej sondażowni. Komoruski też przed wyborami miał prawie 50 procentowe poparcie w propagandowych sondażowniach peło, w wyborach na prezydenta POLSKI. A w rzeczywistości ledwo ponad 20 procent i te wybory przegrał w drugiej turze z PANEM PREZYDENTEM ANDRZEJEM DUDĄ. Ty cieciu o polityce nie masz zielonego pojęcia.

~Orion

Zużyta gwiazda.
Podał dziś niezależny ośrodek badań że KO 36%, PiS 27% , Nowa Lewica 15%, Trzecia Droga11%,Konfederacja 7%
No i jak w dziubku Kut Asię.

~nowaGWIAZDA

Do biesiadująca , to była wspaniała biesiada ale nie licz na to , że którykolwiek hejter tą biesiadą pochwali. Zresztą oni nigdzie tam gdzie mieszkańcy naszego miasta STALOVEJ WOLI się spotykają oni hejterzy nigdy tam nie chodzą bo wiedzą , że mogli by po tych głupich łbach oberwać.

~nowaGWIAZDA

Do orion , kolego nawet ten hejterski portal z INOWROCŁAWIA nazywany ''sokZburaka '' daje już dziś PiS ponad 40 procentowe poparcie w wyborach jesiennych. A oni zawsze PiS obniżali notowania przynajmniej 10 procent a totalnej opozycji dodawali 10 procent ekstra. Totalniacy z opozycji według ich portalu mają niecałe 30 procent co odjąć 10 procent to naprawę mają jakieś 20 procentowe poparcie i głos oddany na opozycje to głos stracony. Ale na polityce trzeba się dobrze znać a nie produkować tu hejtu, chcesz hejtować to przenieś się do ''sokuZburaka''.

~Biesiadujaca

Biesiada super, szkoda że stalówka nie robi zdjec późniejsza pora bo naprawdę było duzo ludzi i nie tylko seniorów. Niezależnie od partii politycznej ludzie w tych stresujących czasach potrzebuja zabawy oderwania a młodzi kontaktów nie tylko internetowych. To dobry ruch i bardzo ważny więc nie krytykujecie tylko wyjdzie z domu.

~Apel

Biesiadnicy w 100% tach na spotkanie z Pinokiem. On oprócz bredni rozda receptę jak zarobić a się nie narobić..To taki ówczesny Ferdek Kiepski.

maszynista

Kto jest za tym żeby wyborcy PIS dostawali gratis bostera na kowida przy urnie wyborczej?????Zobaczymy ile takich osob jest realnie popierajacych pis.Szczepionka przy urnie wyborczej .Tylko zeby pan sprawdzal jak glosuja ludzie.Bo pozostali nie dostana szczepionki na kowida.

~Orion

Panie nowa gwiazda. Myli się pan. Na Marsie PiS ma poparcie 200%>, Szkoda że tylko na Marsie bo tu na Ziemi Tylko 15.%

~nowaGWIAZDA

Niektóre sondażownie dają już dziś PiS prawie 50 procentowe poparcie w październikowych wyborach do sejmu i senatu. Ale ja uważam , że przynajmniej 46 procent już dziś PiS ma w polskim społeczeństwie. Te wybory są bardzo ważne bo zabezpieczą POLAKÓW przed pracą do śmierci i najazdem hołoty z AFRYKI [ referendum]. Gdyby kiedykolwiek zmienił się rząd i opozycja by się załapała do koryta to nie będą mogli AFRYKANÓW do nas sprowadzać.

~Lucek

Ty nowa gwiazda Mozambiku 40%poparcia to co się przyśniło.Skoncz jarać parobku

~Nie

Nowa gwiazd to bezrozumny chu j.

maszynista

Jak beda glosowac w wyborach kibice Stalowki?Gdzie jest rzecznik Stalowki ,niech napisze czy znowu beda popierac PIS .PIS dal jakis lokal dziadkom na wynajem i kibice nie czepiaja sie PISu.Gdzie autopbus zielono -czarny obiecany kibicom Stalowki?

~nowaGWIAZDA

Do nie ciemnoto po gęgasz jak nie masz o niczym żadnego pojęcia. Wszystkie sondażownie dają PIS przynajmniej 40 procent już od 2 lat a ty głupiutki o tym nawet nie wiesz to po co tu gęgasz? Poza tym wracaj do szkoły podstawowej uczyć się języka polskiego analfabeto.

~Nie

Czytając to co wypisał ten ,,nowa Gwiazdą,, można powiedzieć że zmieniam mu ksywę na kompletny debi l . 40 prosem tea banda ma jeżeli zsumujemy dwa sondaże , gdzie ma zaledwie po 20%>

~nowaGWIAZDA

No i emeryt e 2rds, się odezwał gdybyś miał odrobinę rozumu to byś wiedział , że obecnie na dzień dzisiejszy PiS ma prawie 40 procentowe poparcie w polskim społeczeństwie i 12 procent głosów niezdecydowanych do zdobycia. A peło ma 18 procentowe poparcie wśród swoich wyznawców i do wyborów zostało 2 i pół tygodnia a w takim czasie mogą najwyżej 1 procent odrobić więc wybory już są rozstrzygnięte. Nawet jakby PAN PREMIER JAROSŁAW KACZYŃSKI ,zakonnicę na przejściu dla pieszych samochodem rozjechał to i tak PiS te wybory już wygrał. Tylko oszołomy nie mający zielonego pojęcia o polityce jeszcze wierzą , że opozycja ma jakieś szanse w tych wyborach na jakikolwiek sukces.

~Tran

Dobra farsa z tą "biesiadą"

~Widz

Biesiada? To nadużycie. Puste stoły przy których siedzą seniorzy , w większości seniorki- wdowy. Liczyły chyba że może ich coś doleci bo przecież kanały jeszcze całkiem nie zamknięte.

~Leon

Dostałem zlecenie rozszyfrować kto to Kobieta i nowa Gwiazda. Mam ich odstawić do Tworek.

~Kibole.

Wcale nie zamierzam głosować na PiS. Mój stary mówił że trzeba na lewicę , bo to najrozsądniejsza banda.

~Oko

Poje bana Kobieta i popiera doliny gwiazdą dalej w robocie. I tak będą zaśmiecać fora do 15,10. Później zejdą do podziemia.

~nowaGWIAZDA

Wszyscy kibice STALÓWKI na 100 procent zagłosują w nadchodzących wyborach na PiS macie to hejterzy zagwarantowane jak pies budę. Przynajmniej 90 procent mieszkańców STALOVEJ WOLI tylko na PiS zagłosuje bo to bardzo mądrzy mieszkańcy. Ty maszynista po co te bździny na okrągło produkujesz i jesteś pośmiewiskiem całego naszego miasta. Weź się za uczciwą robotę to nie będziesz musiał za kretyna tu robić.

~nowaGWIAZDA

Do maszynista, ty o niczym nie masz zielonego pojęcia. A w lasach leśnictwo prowadzi gospodarkę leśną w miejsce wyciętego drzewa sadzą kilka nowych sadzonek.

~nowaGWIAZDA

No i w portalu stalowmiasto , włączyła się CENZURA nawet tak prostych rzeczy nie można napisać.

~Jei

Putin ma wtyki u pisowcow więc wie o Polsce wszystko nic go nie zaskoczy

~Ghhhhhh

Szolc powiedział że będą dofinansowywać organizacje pozarządowe co zwożą migrantów do Włoch... Meloni i Włosi oburzeni... Jeszcze nam tu płot zlikwidują, Niemcy zamkną granicę i wykończą nasze kraje Polskę i Włochy bez wojny... Wszystko pod płaszczem troski o migrantów.... No jak nic putin tym steruje.. jeszcze ponoć do Watykanu jego agent wywiadu został delegowany chyba żeby podpowiadać papieżowi...

~Klus

Ile. Teraz karny kosztuje w 2 lidze?wie ktoś?

~Login

PIĄTA LIGA !
ÓSMA GRUPA !
STA - LO -WA ! ! !