To było najlepsze co mogłem dla siebie zrobić - Ty też spróbuj!!

Materiał zewnętrzny Image

Na początek przedstawię kilka najważniejszych i istotnych informacji o sobie. Mam 35 lat i aktualnie ważę 75 kg. Niecałe 5 lat temu ważyłem ponad 95 kilogramów. Jestem bardzo szczęśliwy, że dokonałem wreszcie właściwego wyboru i trafiłem na ofertę cateringów w FitApetit w Stalowej Woli.

Jak to się zaczęło, czyli o początkach moich problemów

Pracowałem jako kierowca zawodowy, w sumie nadal pracuję jako kierowca z tym, że drastycznie zmieniłem system pracy. Na pewno mój styl życia w lwiej części przyczynił się do tego, że moja waga znacząco skoczyła w górę i zacząłem mieć poważne problemy. Nie chodzi tutaj o zwykły brak kondycji, ale o skoki ciśnienia, a w efekcie zdarzały się nawet omdlenia. Diagnoza była jednoznaczna - konieczna dieta i aktywność fizyczna.

Zacząłem zatem poszukiwać w Internecie porad. Początkowo próbowałem radzić sobie samodzielnie, sprawdzałem fit przepisy i samodzielnie przygotowywałem sobie posiłki składające się w głównej mierze z ryżu, mięsa gotowanego na parze lub warzyw również gotowanych na parze. Trwało to około roku, ale efekty były mizerne. Gdy po 3 miesiącach zrzuciłem 2 kg w następnych 2 miesiącach przybyło kolejne 3 kilogramy. Powód - brak czasu na przygotowywanie pracochłonnych posiłków, w dodatku w warunkach polowych, bo w trasie.

Catering dietetyczny i dieta pudełkowa mojej dziewczyny

Jak wiadomo, kobiety zwracają uwagę na swoją figurę, patrząc na to przez zupełnie inny pryzmat niż mężczyźni. Moja luba "zapaliła się" miłością bezgraniczną do diety pudełkowej. Prawdę powiedziawszy, nie uważam, żeby było jej to potrzebne, ale starałem się spełniać jej życzenia. Razem udaliśmy się do dietetyka, który ustalił jej odpowiednią dietę.

Byłem bardzo ciekawy efektów jakie przyniesie dieta pudełkowa. Muszę tutaj powiedzieć, że początkowo nie mówiłem mojej dziewczynie o swoich problemach. Ale kiedy doszło do wspomnianego omdlenia w trakcie pracy, sprawa się wydała. To ona zaczęła mnie namawiać na fit catering, argumentując, że świetnie się czuje odkąd zmieniła dietę.

Postanowiłem spróbować. Pomyślałem sobie co mi szkodzi. Jestem przeciwny wszelkiej farmakologii i od zawsze stronię od leków, więc zmiana diety na catering dietetyczny było dodatkowym plusem. Tak samo jak w przypadku mojej dziewczyny, zgłosiłem się do FitApetit. Oni pokierowali moją dietą. Dowiedziałem się nawet, że posiłki przygotowuje się z szczególną dbałością o zbilansowaną dietę, świeżość wykorzystywanych składników i w profesjonalnych warunkach.

Początek drogi na szczyt

Oczywiście aktywność fizyczna i zmiana stylu życia była kluczowa. Dużo mnie to kosztowało, bo naprawdę kochałem swoją pracę w trasie. Te wszystkie zmiany byłyby jednak niczym, gdyby nie catering dietetyczny Rzeszów. Moja dieta przyniosła zaskakujące efekty... ale od początku.

Pierwszym krokiem jaki podjąłem w walce o siebie i swój stan zdrowia, była aktywność fizyczna. Kupiłem sobie rower, wrzuciłem na pakę i w każdej wolnej chwili zwiedzałem okolicę. Spodobało mi się to i myślę, że będę to praktykował w dalszym ciągu. Przyznam w sekrecie, że mam w planach naukę jazdy na wrotkach.

Drugi krok w mojej drodze do zrzucenia zbędnych kilogramów była zmiana pracy. Nadal jestem zawodowym kierowcą, ale początkowo zmieniłem system pracy, by być w trasie tylko 5 dni, a każdy weekend spędzać w domu. Następnie zredukowałem czas pracy do maksimum i aktualnie codziennie jestem w domu, w dalszym ciągu realizuję się jako kierowca zawodowy.

Zarówno moja jazda na rowerze, jak i zmiana systemu pracy przynosiła mizerne efekty w kwestii zrzucenia nadwagi jakiej się nabawiłem przez lata pracy w trasie, śmieciowe i nieregularne jedzenie, a także nałogi m.in. kofeina i nikotyna. Musze powiedzieć, że z nich też zrezygnowałem. Mimo to nie przynosiło to oczekiwanego efektu w postaci utraty wagi.

Dieta z FitApetit i efekty mojej diety kubełkowej

Dopiero gdy zacząłem korzystać w pełni z oferty FitApetit, a w szczególności z diety pudełkowej zacząłem dostrzegać efekty zmian. Myślę, że wszystko razem wpłynęło na to jak aktualnie się czuję, ale gdyby nie catering dietetyczny w Stalowej Woli od FitApetit i miłość mojej dziewczyny do diety pudełkowej, nigdy bym nie zrzucił aż tylu kilogramów.

Dziś, po 5 latach korzystania z fit cateringu mogę w czystym sumieniem powiedzieć, że dieta pudełkowa przynosi oczekiwane rezultaty. Droga na szczyt była dla mnie ciężka i pełna wyrzeczeń, ale catering dietetyczny, zmienił moje podejście do zdrowego odżywiania. Z całą pewnością jest to dla mnie przyjemność, a nie przykry i konieczny obowiązek, a tak traktowałem to na początku swojej drogi.

Bardzo dużo zawdzięczam swojej dziewczynie i jej uporowi. Gdyby nie ona, na pewno bym się nie skusił na catering dietetyczny. Znając siebie sprzed tych 5 lat, na pewno uważałbym to za stratę pieniędzy i czasu. A w dodatku w życiu bym się nie spodziewał, że zmienię pracę i będę miał na uwadze fit posiłki i zbilansowaną dietę.

Reasumując, polecam korzystanie z cateringu dietetycznego w FitApetit lub BurakiZiemniaki, bo inwestycja w siebie jest zawsze dobrym wyborem. Jestem szczęśliwy i nigdy nie wrócę do dawnego stylu życia. Fit catering uratował moją karierę i zdrowie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =