Książki o rozwoju osobistym warte uwagi

Materiał zewnętrzny Image

Książki mają moc. Nie ogranicza się ona wyłącznie do przenoszenia nas do innych, nieznanych wcześniej światów. To właśnie dzięki nim powstaje możliwość rozwijania i zmieniania się. Są doskonałym sposobem przyswajania nowej wiedzy, aby następnie stopniowo wprowadzać ją w życie. Szczególną kategorią tego typu lektur są książki o rozwoju osobistym – pisane przez specjalistów bazujących na własnym doświadczeniu są świetnym źródłem wiedzy, niedostępnej nigdzie indziej. Sprawdź, jakie tytuły powinny zagościć w Twojej domowej biblioteczce!

„Wygrana” - Tim S. Grover

Książka Tima S. Grovera o tytule „Wygrana” pozwoli Ci stać się numerem jeden w wybranej dziedzinie. Autor jest znanym trenerem, który zajmuje się największymi gwiazdami sportu. To dzięki niemu możliwy był ich powrót do gry – po urazach czy mentalnie wycieńczających momentach. Bazując na swoich doświadczeniach z pracy stworzył książkę, która sprawdzi się dla każdego, bez względu na to, jakie stanowisko zajmuje i co dokładnie chce osiągnąć. O innych tego typu pozycjach przeczytasz w artykule: https://www.osmpower.pl/jakie-ksiazki-warto-przeczytac-o-rozwoju-osobistym-top-10-ksiazek.

Lektura „Wygranej” pozwoli Ci dowiedzieć się, jak osiągnąć tytułową wygraną, bez oglądania się na innych. Nauczy Cię skupienia się na sobie i wygrywania walk, które nieustannie mają miejsce w Twojej głowie. Przygotuje Cię także na to, co nadchodzi po zwycięstwie i osiągnięciu celu. To idealna lektura dla wszystkich osób, które mają dość celów, które nie zostały osiągnięte i w efekcie zostały zapomniane, a chcą wreszcie postawić na siebie i… wygrać!

„Jak zacząć” - Marcin Osman

Jeśli zastanawiasz się, jakie książki warto przeczytać o rozwoju osobistym, zwróć uwagę także na te wychodzące spod pióra naszych rodzimych autorów. Wśród nich na uwagę zasługuje m.in. Marcin Osman – znany przedsiębiorca, specjalista w dziedzinie marketingu i sprzedaży oraz wydawca. Szczególnie dużą popularnością cieszy się jego tytuł „Jak zacząć”, w którym znajdziesz praktyczne wskazówki, pozwalające rozwinąć skrzydła i zrobić pierwszy krok w kierunku upragnionego życia na własnych zasadach.

„Jak zacząć” to tytuł, który nie tylko Cię zainspiruje, ale może stać się jednocześnie źródłem motywacji do zrobienia wreszcie tych rzeczy, których pragniesz od dawna. Z jego pomocą nie tylko rozwiniesz się w sferze zawodowej, np. zakładając swój biznes czy znajdując nową pracę, ale także wprowadzisz do swojej rutyny nowe nawyki, pozytywnie wpływające na Twoją codzienność. Książka pozwoli Ci przestać rezygnować ze swoich pomysłów, dając wiedzę, która pozwoli Ci zacząć je realizować.

„Pokerowa twarz, czarne serce” - Chin-Ning Chu

Międzynarodowy bestseller „Pokerowa twarz, czarne serce” autorstwa Chin-Ning Chu – ekspertki od prowadzenia biznesu w azjatyckim stylu – jest pozycją, która zaskakuje i przełamuje dotychczasowe podejście. Choć mogłoby się wydawać, że praktyki Wschodu są daleko odległe od zachodniego świata, okazuje się, że jest wręcz przeciwnie. Czerpiąc z nich można osiągnąć sukces, poprzez budowanie swojej wewnętrznej siły. Autorka dzieli się w książce filozofią wojownika, która ma swoje zastosowanie nie tylko w biznesie.

W „Pokerowej twarzy, czarnym sercu” czeka na Ciebie mnóstwo skutecznych zasad, które pozwolą Ci zmienić swoje myślenie. Pozycja jednocześnie ma moc, aby zachęcić Cię do refleksji. Bez względu na to, czy zajmujesz stanowisko prezesa dużej firmy, prowadzisz mały biznes w zaciszu własnego domu czy jesteś pracownikiem korporacji – na pewno odnajdziesz w przedstawionym w książce ponadczasowym podejściu coś dla siebie!

„Nawyk przybijania piątki” - Mel Robbins

Mel Robbins jest autorką, która tworzy niezwykle inspirujące książki. Nie należy się więc dziwić, że zyskują one ogromną popularność w wielu krajach. Jedną z jej pozycji jest „Nawyk przybijania piątki”, który pozwoli Ci stać się swoim największym kibicem i w pełni pokochać siebie.

Dzięki temu tytułowi nabierzesz wiary we własne siły, co pozwoli Ci spełniać swoje marzenia i cele. Dowiesz się, jak uciszyć głos wewnętrznego krytyka, który burzy fundamenty Twoich najlepszych pomysłów. Nauczysz się cieszyć ze swoich sukcesów, zamiast skupiać się na drobnych porażkach i błędach. Jeśli chcesz stać się kimś nie do powstrzymania i łakniesz zmiany – ta książka jest dla Ciebie!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =