Szlęzak: To co się dzieje, to jest kłamstwo ewidentne

Image

Jak poszczególne opcje polityczną są traktowane przez media publiczne? Pod takim hasłem były prezydent, a obecny radny Sejmiku Wojewódzkiego, zorganizował konferencję prasową żeby podzielić się swoimi opiniami dotyczącymi środków masowego przekazu.

POWIERZCHNIA MIASTA SIĘ ZWIĘKSZYŁA? BZDURY- MÓWI SZLĘZAK

Były prezydent zaprosił na spotkanie nie tylko lokalnych dziennikarzy. Przyszedł w towarzystwie kandydatów startujących z list Konfederacji: Artura Buraka i Bogusława Tofilskiego.

- Mamy falę kłamstw- zaczął Szlęzak.- Mówię świadomie- kłamstw- bo kłamstwo to jest świadome mówienie nieprawdy i mamy tutaj do czynienia w Stalowej Woli z serią takich kłamstw. Jak napisałem u siebie na stronie w Internecie, jeśli chodzi o PiS, to ich największym wrogiem nie jest Donald Tusk, nie jest Włodzimierz Putin. Ich największym wrogiem jest prawda, bo w zasadzie to co robią, to budują na kłamstwie- mówił Andrzej Szlęzak.

I jako przykład podał program telewizyjny, transmitowany w telewizji publicznej z naszej rodzimej PSP3, który miał miejsce 6 września br. i 2 przeciwstawne manifestacje, które odbyły się przy hucie, jedna PiS, druga PO. A podczas niej każda ze stron mówiła co innego.

- Trzeba temu powiedzieć: dość. Te kłamstwa, to są obliczone na to, że się mówi je do kompletnych idiotów. Na przykład pan prezydent Nadbereżny był uprzejmy powiedzieć, że powiększyło się miasto o połowę, o ileś tam- set- hektarów, bo było do tej pory 800- ileś hektarów, a teraz się powiększyło o połowę. To jest kompletną bzdurą, obliczoną na to, żeby zrobić jakieś wrażenie na kimś- mówi były prezydent.

I przekonuje, że powierzchnia administracyjna Stalowej Woli nie uległa zmianie, a to, o czym mówi Lucjusz Nadbereżny, to według niego- prawdopodobnie- podpisanie aktu notarialnego na przejęcie od Lasów Państwowych terenów pod strefę przemysłową, co de facto nie zmieni powierzchni administracyjnej miasta. Oznacza to też, że największym właścicielem gruntów w Stalowej Woli są Lasy Państwowe. I wylicza, że teren zabudowany właściwie należy do spółdzielni mieszkaniowych, są też prywatni właściciele gruntów, przedsiębiorcy.

- I mówienie, że się powiększyła powierzchnia miasta o połowę, to jest śmieszne. Czy pan Nadbereżny mówiąc to nie widział własnej śmieszności?- mówił Szlęzak.

SUKCES MA WIELU OJCÓW. KTO WIĘC MA TUTAJ ZASŁUGI?

Szlęzak odniósł się także do stwierdzenia, które bardzo często pada podczas konferencji organizowanych przez miasto, że Stalowa Wola rozwijać zaczęła się dopiero w momencie jak PiS zaczął sprawować władzę.

- To jest ewidentne kłamstwo. Byłem przez 12 lat prezydentem miasta i dobrze wiem w jakiej sytuacji była Stalowa Wola. W opłakanej, trudnej, łącznie na czele z hutą. I wiem w jakiej sytuacji była, kiedy ja przegrywałem wybory. To były zupełnie inne sytuacje. I teraz, jeżeli mówimy o tym, że Stalowa Wola się rozwija, to trzeba sobie jasno powiedzieć, że gros tej infrastruktury, która przysłużyła się do tego, że ten przemysł w Stalowej Woli podnosi się, że tworzy miejsca pracy w okresie kiedy były one najbardziej potrzebne, to działo się w tych 12 latach wysiłkiem wielu ludzi, i w urzędzie miasta, i przedsiębiorców, i działaczy gospodarczych. Myśmy jako jedna z niewielu gmin w Polsce inwestowali w tereny inwestycyjne i myśmy zainwestowali w to 100 mln zł. To był ewenement na skalę kraju. Specjalna Strefa Ekonomiczna i Agencja Rozwoju Przemysłu to doceniły. Nagrodziły Stalową Wolę, a nagrody odebrał pan prezydent Nadbereżny właśnie za ten wysiłek. I gadanie, że teraz się coś za PiS-u dzieje, jest po prostu kłamstwem- mówił Andrzej Szlęzak.

CZY HUTA JEST NORMALNYM PRZEDSIĘBIORSTWEM?

Były prezydent odniósł się też do sytuacji, która dzieje się wokół HSW. Według niego huta stała się przedsiębiorstwem partyjnym.

- Tam kryteria partyjne, PiS-owskie decydują o awansie i wielu innych sprawach. Jak przypomnicie sobie ten wiec, który tutaj był, to pracownikom z huty- to jest zupełny skandal- powiedziano, że mogą się wynieść z pracy przed 15:00 i przyjść tutaj, na ten wiec i będą mieli płacone. No to co to jest? Teraz słyszę, że w hucie ni z tego, ni z owego, wypłaca się bardzo duże nagrody, często, jestem przekonany, że jest to forma przekupywania pracowników huty, niezwiązana z efektami produkcji, z wydajnością itd. To są cały czas te kryteria partyjne- mówił Szlęzak.

Przywołał też w pamięci uroczystość zorganizowaną z okazji 80- lecia istnienia HSW, która według niego była partyjną uroczystością, na którą- jak stwierdził- podobno nie zaproszono choćby byłych prezesów huty. Szlęzak wyraził nadzieję, że po wyborach parlamentarnych, które niedługo będą w Polsce, władza się zmieni, a „huta zacznie być normalnym przedsiębiorstwem”. Mówił też o produkcji, rozmowach z LiuGongiem w sprawie przejęcia ich przedsiębiorstwa, do którego nie doszło.

- I próbuje się stwarzać mit, że gdy przychodzi PiS, wszystko zaczyna się ruszać, wszystko zaczyna funkcjonować. Czyli kłamstwo, kłamstwo i kłamstwem pogania. I temu trzeba położyć kres i o tym powinna dowiedzieć się opinia publiczna. I jest z tym ogromny problem, żeby się przebić z taką prawdą niewygodną dla rządzących- grzmiał Szlęzak.

Podczas konferencji wspomniano też o manipulacjach przy pokazywaniu losowania numeru list wyborczych. TVP ułożyło na planszy z informacją na 1 miejscu PiS, mimo, że ten komitet ma numer 4. Jest też duża dysproporcja między umieszczaniem na antenie informacji o poszczególnych ugrupowaniach. Najwięcej miejsca TVP poświęca partii rządzącej.

OBCOKRAJOWCY NIE DOCENIAJĄ POLSKIEJ POMOCY

O tym, że Polska przestaje być krajem dla Polaków mówił Bogusław Tofilski. Uważa, że nasze miasta stały się już małym Kijowem, a Przemyśl spokojnie można by nazwać i dużym Kijowem, bo język ukraiński w niektórych miejscach jest wręcz dominujący. Przekonywał, że problemy występują coraz mocniej, bo nawet w piaskownicy można zauważyć „panoszenie” się dzieci ukraińskich, a ich rodzicom wydaje się, że im wszystko wolno, bo pochodzą z kraju owładniętego wojną, a w Polsce stali się narodem uprzywilejowanym. Według Tofilskiego Ukraińcy powinni walczyć na swoim terytorium o swoją wolność, bo u nas nigdy nie będą u siebie. Nie może być tak, że obcokrajowcy dostają ogromny „socjal” należący się Polakom. Przytoczył też dane jakie podała minister finansów: przekroczyliśmy próg 50 mld zł pomocy Ukraińcom. Jak powiedział Tofilski Ukraińcy powinni mieć możliwość pracowania w Polsce, ale równocześnie przy poszanowaniu nas i naszych praw i zasad. Tymczasem Ukraińcy „odwdzięczają” się nam skarżąc nas do Komisji Europejskiej za to, że nie chcemy ich pszenicy, bo mamy dość własnej lepszej jakości. Istnieje obawa, że techniczne zboże z Ukrainy trafić może do naszych młynów, a później do chleba i bułek, a ono nadaje się jedynie na paszę dla zwierząt. Polska powinna więc sprowadzać do siebie swoich, zesłańców, o których musi zadbać w pierwszej kolejności, a nie obcokrajowców. Tymczasem jest to bardzo trudne zadanie, wręcz niemożliwe, bo na to nie zezwalają przepisy. Robimy się jedynie „wieżą Babel” pozwalając innym wejść do Polski, a nie pomagając swoim repatriantom. Niektórzy politycy uważają, że należy wpuścić do kraju uchodźców, jak leci, a dopiero później weryfikować kto jest kim i po co do nas przybył.

Artur Burak przedstawił dane statystyczne, jeśli chodzi o 20- milionową diasporę repatriantów. Do Polski chciałoby wrócić 7 tys. 300 osób. Tymczasem wydajność naszego kraju to jest 700 osób w skali roku. To niewiele. Wielu za to potomków zesłańców nie wie, że ma prawo wrócić do kraju, bo o tym nie informują placówki dyplomatyczne. A tych jest tak mało, że są wręcz niedostępne dla większości Polaków. W Kazachstanie są tylko 2 placówki dyplomatyczne (a to republika powierzchniowo 8,5 x większa od Polski). To stwarza więc warunki niemożliwe do pokonania dla rodzin tam żyjących. Dojechanie na miejsce i złożenie stosownych dokumentów to kosztowna i czasem wielodniowa wyprawa. Uzbekistan (2,5 x większy od Polski) ma 1 placówkę. Rosja ma w Irkucku 1 placówkę (od stycznia nie obsługuje petentów w temacie wydawania zezwoleń dla Polaków).

- Dlaczego nasze państwo nie chce polskich patriotów? PiS bardzo lubi odmieniać słowo „patriotyzm” przez różne przypadki, a tu mamy patriotyzm nie malowany, tylko taki, który był związany z deportacjami- przypomniał Artur Burak.

I zadaje pytanie, dlaczego nikt tym ludziom nie pomaga? Oni są tu potrzebni, potrzebują nas, a my ich. Możemy im zapewnić pracę i dać przyszłość sobie i Polsce. Obecnie Stalowa Wola jest miastem najszybciej wyludniającym się na Podkarpaciu. Jak przypomina Artur Burak, w ciągu ostatnich 20 lat, utraciła 18,3% obywateli. Jesteśmy też jednym z 3 miast województwa z najniższą dzietnością. Czy miasto robi coś w tym temacie?- zastanawia się Burak. Zarzucił również senator Janinie Sagatowskiej, że mimo zasiadania od lat w Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą, nie sprowadziła do Stalowej Woli ani jednej rodziny repatriacyjnej. Ostatnie takie wydarzenie miało miejsce w 1995 roku, czyli 28 lat temu.

- Dlaczego Stalowa Wola, skoro w tym okręgu działa ta pani, nie ma tych rodzin kilku? Powinna chyba świecić przykładem dla reszty Polski, że my naprawdę chcemy o tą Polonię na świecie zadbać, naprawdę chcemy ich tutaj sprowadzić, bo otwieranie kolejnych zakładów pracy nie będzie miało sensu- mówił Artur Burak.

Burak wypowiedział się też w kwestii 2 inwestycji zrealizowanych w Stalowej Woli. Chodzi o biurowiec ARP naprzeciwko PKS i SIM. Biurowiec powstał, choć nie wiadomo czy będzie miał najemców, bo według Artura Buraka powierzchni pod najem nie brakuje w mieście, ale mieszkania jeszcze nie powstały, a tych akurat nie ma w Stalowej Woli. W tym miejscu, w Charzewicach, wciąż rośnie kukurydza- mówi Burak. Jak dodał na koniec konferencji Andrzej Szlęzak, Stalowa Wola jest też w trójce podkarpackich miast, mających najstarszą populację, a to będzie miało niemiłe konsekwencje… Kiedy emigranci zasiedlą miasto by tu pracować i żyć, ich dzieci za kilkanaście lat staną się wiodącą siłą polityczną.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~nowaGWIAZDA

Do PKS, sprzedał go też kolega szreka nijaki starosta biegacz.

~PKS

Panie Ślęzak, a jaka jest PRAWDA w budowie dworca PKS. Pan go sprzedał i Pan spisał umowę. Może powie Pan za ile Pan go sprzedał???

~nowaGWIAZDA

Emerycie dziadku, e 2rds, ty w czasie kampanii wyborczej wierzysz co opowiada opozycja czy ich stacje telewizyjne od tvn24 do polsatu. Oni w kampanii wyborczej wszystko powiedzą aby tylko do koryta się załapać na niemiecki rozkaz. Niemocom bardzo się nie podoba , że POLSKA tak wspaniale się rozwija bo jak dalej się będziemy tak rozwijać to Niemcy u nas będą roboty szukać a nie POLACY u nich. Już w skarbcu mamy więcej złota niż ANGLIA kraj który nigdy nie był pod komuną. A ty chcesz ze mną o ekonomii dyskutować to najpierw się doucz choćby z tego GOOGLE. Za takie po mówienie PANA PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO możesz siedzieć bo rozpowszechniasz kłamstwa kampanii wyborczej. Najlepiej zrobisz jak na polowanie się wybierzesz swoim szrotem albo na grzybki. Nikogo twoja propaganda nie interesuje bo twoje informacje pochodzą z tvn24 a tam tylko propaganda przeciwko rządowa.

e2rds

~nowaGWIAZDA, a z tym Morawieckim to znów z siebie nie dość, że idiotę robisz to i kłamcę jak Pinokio, co ty chlasz, albo ćpasz, że tak ci rozum wyprało.

e2rds

~nowaGWIAZDA, a idiota nadal swoje, może byś nauczył się wyszukiwać zasrańcu informacji w Internecie, a nie robił za PiS-uarowskiego de.ila na forum , przecież niby uczonym ekonomistą jesteś, a tu na de.ila ekonomicznego na każdym kroku wychodzisz, no ile razy można w d.pę wchodzić dla propagandy, przecież musisz śmierdzieć gorzej jak skunks.

~nowaGWIAZDA

Do emeryta e 2rds, o jakich danych GUS ty pleciesz dziadu stary. Żaden GUS o żadnej recesji w czasach rządu PiS ani jednego słówka nigdzie nie pisał. Choć wiem , że jak przy korycie peło siedziało to o recesji cały czas nas informowali ale wtedy wszystkie telewizje były w łapach obecnej opozycji i nikomu nie wolno było o tym mówić. Co do PANA PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO to on się wzbogacił jak przy korycie siedziało peło.

e2rds

~nowaGWIAZDA i znów idiotę z siebie robisz du.włazie. To są oficjalne dane GUS o czym zasrańcu pisałem, a ty idioto zaklinasz rzeczywistość, afery Wawrzyka też nie było i Morawiecki też nie robił kokosów na 120 mln, czemuś ty taki głupi.

~nowaGWIAZDA

Cała unia europejska nam POLAKOM PKB zazdrości bo u nich wszędzie PKB mają minusowe. Takie Niemcy już nie wiedzą gdzie pożyczać pieniądze bo nikt im kasy nie chce pożyczać. Bo mają recesję i są nie wypłacalni co mnie bardzo cieszy.

~nowaGWIAZDA

Do dziadka e 2rds, puknij się w ten głupi czerep co nosisz na karku. Co jeszcze dziadu wymyślisz aby się do reszty skompromitować. Jak można tak się dać zmanipulować tvn24 żeby wypocić , że w POLSCE jest recesja. Ty dziadku tego słowa nie rozumiesz bo jest przed recesja ale w Niemczech. Jak była recesja w STANACH w 20 wieku w latach 20 to Amerykanie masowo popełniali samobójstwa bo w czasie tej recesji tracili cały majątek domy zwłaszcza bo kupowali te domy za pożyczkę w banku. A jak nie zapłacili raty w czasie 3 miesięcy to bank wystawiał ich dom na sprzedaż a bank sprzedawał ich domy tylko za to aby odzyskać swoje pieniądze nie patrzyli , że kredytobiorca zapłacił już połowę kredytu. Najbardziej dotykało to facetów bo to na ojcach bo to ojciec odpowiada za rodzinę. Nie było nigdzie żadnej roboty i nikt nie mógł grosza zarobić aby się ratować. Skorzystali na tym ci co mieli oszczędności bo mogli tanio te domy kupować bo banki sprzedawali te domy poniżej wartości. Poczytaj w GOOGLE co to jest recesja i może coś w końcu się nauczysz. Dziś w POLSCE mamy rynek pracownika to pracownik mówi pracodawcy za ile może ewentualnie u niego pracować. Za peło mieliśmy też taką przed recesje bo pracę w POLSCE nie można było znaleźć nawet za najniższą krajową około 5 złotych na godzinę. Ludzie zwłaszcza po wioskach jedzenie kupowali na zeszyt taka bieda wtedy była a w miastach mieszkańcy chodzili po śmietnikach aby coś znaleźć i sprzedać w skupie złomu. Ty o niczym nie masz zielonego pojęcia tak ten tvn 24 cię zmanipulował.

~Mieszkaniec

Nowa gwiazda Mozambiku parobku gdzie jesteś?skończ się kompromitować

e2rds

~Bart, ale co ma nasz PKB Polski i Ukrainy do siebie, czego to mieszasz, w Polsce jest recesja.
Produkt Krajowy Brutto (PKB) Polski zmniejszył się w drugim kwartale 2023 roku o 0,5 procent w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego, a w I kwartale zmniejszył się o 0,3 % od zakładanego

e2rds

~nowaGWIAZDA, przestań idiotę z siebie robić.

~nowaGWIAZDA

Do dziadka e 2rds, emerycie ty już całkiem rozum straciłeś jeśli nie wiesz , że my POLACY mamy najtańsze paliwo w unii europejskiej a ty dziadu myślisz , że pieniądze w budżecie to z paliwa mamy. Co do wiz to taka wiza kosztuje 80 dolarów i skorzystało z niej 260 emigrantów to też są straszne pieniądze . No rzeczywiście nasz budżet opiera się na wizach od emigrantów z PAKISTANU i INDII. Co sra czkę dostałeś , że tak ubliżasz każdemu dziadu.

~Bart

To pytanie kieruję do erds jako najmądrzejszego.

~Bart

Ile wyniósł wzrost PKB w II kwartale w Polsce i na Ukrainie?

e2rds

~nowaGWIAZDA, a kretyn i du.owłaz nadal, no pewnie, w Polsce nikt podatków idioto nie płaci, migranci płacą Wawrzykowi i wpływa to do skarbu państwa, a rząd dodrukowuje kasę i zdziera w paliwach, resztę w budżecie nie-rząd kradnie z pracujących w inflacji, kiedy ty idioto zmądrzejesz, ale ja sie cieszę, że tacy kretyni jak ty są w tym PiS-aurze, bo przynajmniej ludzie widzą jacy to idioci.

~nowaGWIAZDA

Do emeryta e 2rds, po co się kompromitujesz i błaźnisz w oczach wszystkich mieszkańców STALOVEJ WOLI. Po pierwsze POLACY prawie nikt podatków nie płaci bo mamy kwotę wolną od podatków na 30 tysięcy złotych. Po drugie mamy zerowy podatek VAT na jedzenie a inflacje obecnie to w granicach 8 procent mamy. Ponad 90 procent POLAKÓW się wypowiedziało , że obecnie dużo lepiej żyje niż w czasach jak przy korycie siedziało peło. Nawet politycy z opozycji tak uważają bo słuchałem wielu co tak twierdzi a tobie dziadku rząd PiS się nie podoba. Dam ci dziadu jeden przykład jak to wszystko działa za czasów jak przy korycie siedziało peło paliwo kosztowalo od 5 do 6 złotych za litr. A zarabialiśmy wtedy 5 złotych na godzinę to na litr paliwa pracowałeś godzinę. Dziś nikt za mniej jak 25 złotych nie pracuje a paliwo jest po 5 złotych 90 groszy więc za godzinę pracy możesz sobie kupić około 5 litrów paliwa. Taki dobrobyt mamy teraz w każdej rodzinie po 2 albo 3 samochody i wszyscy szaleją po drogach. Dziadku gdyby było tak jak wypociłeś to PiS by przegrał nadchodzące wybory a wygrają tak jak wygrał nasz PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY w ostatnich wyborach , dla przypomnienia w pierwszej turze z wynikiem 77 procent dla L. NADBEREŻNEGO i 23 dla jego oponenta. Ty o polityce a zwłaszcza o ekonomii nie masz zielonego pojęcia a gęgasz bo liczysz , że PiS dzięki twoim wypocinom przegra nadchodzące wybory. Ale tak się na pewno nie stanie bo mają obecnie już za wysokie poparcie i im bez przerwy to poparcie rośnie.

e2rds

~nowaGWIAZDA, a kretyn i du.owłaz nadal swoją propagandę sieje. Skąd mamy tak wysokie PKB głąbie, a z inflacji i w ślad za tym wyższych cen i płac, a to z kolei daje wyższe podatki od cen i płac, ale wartość nabywcza tego PKB maleje o inflację głąbie i nadal kretynie jesteśmy na minusie. Ludzie kretynie mają coraz więcej pieniędzy, a coraz mniej mogą za to kupić, tak kretynie działa inflacja, ale przecież taki du.owłaz i kretyn tego nie rozumie i kwiczy z zachwytu na takimi rzadzącymi.

~nowaGWIAZDA

Do von, i ty cieciu wierzysz w putinowską propagandę, cała unia europejska nam POLAKOM zazdrości naszego PKB. Gdybyśmy nie mieli wysokiego PKB to żaden program pomocowy POLAKOM byśmy nie mieli bo skąd pieniądze na takie potężne programy byśmy mieli. W unii to POLAKA ma najwyższe PKB z wszystkich krajów w unii. Gdyby zmieniła się władza w POLSCE to PKB będzie dużo na minus.

~von bo Leję

Słyszeliście? Putinowska propaganda głosi, że Ukraina tocząca wojnę zanotowała w drugim kwartale tego roku wzrost PKB o 19.5%, a w tym samym czasie w Polsce PKB SPADŁ o 2.2%, co oznacza że Polska jest najgorszym krajem ze wszystkim państw UE w tym rankingu gospodarczym.

~prawdziwki

jak nic prawdziwki,,, a ktoś dopowie koźlaże !! lubo szatany niemalże

~Ty,wyborca

Co z tego że dużo piszesz, głupek jesteś i daj spać ludziom

wyborca

~Kobieta: A niby kto będzie pracować w fabrykach, dla których Lucjusz wycina lasy?

~Czerwony

PIS wygra wybory i utworzy koalicję z nową lewicą ale będzie ciekawie!

~Super

Ale trio ????????????????

wyborca

Zróbmy wszystko, żeby PiSlamiści przegrali te wybory. Rozmawiajmy z pokoleniem Z, jak to jest ważne iść do urn!!!

⭐⭐⭐⭐⭐ ⭐⭐⭐

wyborca

Nic nie rozumiecie.

~Szkoda, tego też się boję, że Kaczor kupi Mentzena i nie wiadomo, na kogo głosować.

~Mewa, nieudolna polityka zagraniczna PiS-u prowadzi do konfliktu ze wszystkimi. Ukraina ułoży się z Niemcami, którzy na początku byli niechętni do pomocy. Polska pomogła najwięcej, ofiarowała sprzęt, przyjęła uchodźców i zostanie wydymana.

~E,wyborca: Ukrywam to, próbuję to tuszować (ale nie zawsze wychodzi), ale co jest najgorsze, to że rząd pomagał patusom, nizinom społecznym, oni dostawali wszystko za darmo, a młodzi radźcie sobie sami. Wrzucono mnie do patologicznego środowiska, a od 2015 to jest koszmar, miało być tymczasowo, jednak polityka tego rządu doprowadziła do tego, że nie było szans na zmiany i wyjście z tego. Dziś mówię o tym głośno. Dlaczego jak ktoś ma ambicje na więcej niż picie piwa w parku jest skazany na takie warunki!!! w których nie masz warunków do niczego i nie możesz się rozwijać. To jest podłe, co ta władza uczyniła mi i wielu innym młodym osobom. Dopiero niedawno dostrzegli, że na rynku szerzy się patologia i że trzeba pomóc młodym. No super, ale gdzie byliście przez 8 lat???

~Kochciu

Nowa gwiazda moznambiku ssij po kulki

~Szkoda

Szkoda, że ludzie mieniący się patriotami idą ramię w ramię z Mentzenami i Korwinami. Straszna żenada. Pan Szlęzak już w konfederacji czy dalej w PSL? Pan Bogusław już w konfederacji? Czy Pan Bogusław zabierał głos? Strasznie jestem ciekaw co mówił bo w Internecie to straszne brednie wypisuje. umiech

~Kucarnia

Koniec kariery w stajence.