Wstydliwa porażka Stali

Image

W sobotę Stal Stalowa Wola rozgrywała wyjazdowe spotkanie, tym razem na stadionie Garbarni w Krakowie. Podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego o ligowe punkty walczyli z ekipą Sandecji Nowy Sącz. Gospodarze tego spotkania, którzy to we wcześniejszym sezonie występowali na poziomie pierwszej ligi, w tym momencie są „czerwoną latarnią” 2 ligi. W dotychczasowych 8 kolejkach „Sączersi” zdołali zgromadzić zaledwie 2 oczka. W związku z tym faworytem meczu był zespół ze Stalowej Woli. Ciekawostką, która może zainteresować piłkarskich kibiców jest fakt, że trenerem Sandecji Nowy Sącz jest Łukasz Surma, który do niedawna był szkoleniowcem Stali.

Pierwsze minuty tego spotkania minęły na wyrównanej i dość spokojnej grze z obu stron. Zarówno Sandecja, jak i Stal miała swoje szanse na objęcie prowadzenia, jednak brakowało skutecznego wykończenia. Świetną sytuację w 26 minucie zmarnował kapitan zielono-czarnych, Jakub Kowalski. Popularny „Kowal” w drugim meczu z rzędu nie wykorzystał rzutu karnego, tym razem nie trafiając nawet w światło bramki. Do przerwy żadna z drużyn nie była w stanie otworzyć wyniku, więc po pierwszych 45 minutach na tablicy utrzymał się wynik 0:0.

Druga odsłona była toczona w nieco szybszym tempie, za którym to nie nadążyli zielono-czarni. W 52 minucie gospodarze dobrze rozegrali rzut wolny, który skutecznym strzałem głową wykończył Dawid Szufryn. Dość niespodziewanie najsłabszy zespół ligi objął prowadzenie, które podziałało na nich bardzo pozytywnie, ponieważ to oni przejęli inicjatywę na boisku. Minuty upływały, a zespół ze Stalowej Woli nie był w stanie odpowiedzieć w żaden sposób. Bezsilność i brak kreatywności w ofensywie naszego zespołu były aż nadto widoczne. Podczas drugiej połowy Stal zdołała przeprowadzić tak naprawdę jedynie jedną groźną ofensywną akcję, którą strzałem w poprzeczkę zakończył Lucjan Klisiewicz. To jednak za mało by doprowadzić choćby do remisu. Jakby tego było mało, w ostatniej akcji meczu gospodarze wyprowadzili zabójczo skuteczną kontrę, którą na bramkę zamienił Radosław Gołębiowski.

Porażka Stali oznacza dla Hutników pozostanie w strefie spadkowej 2 ligi, natomiast dla Sandecji Nowy Sącz było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

16.09.2023 r. Kraków godz. 15:00

Sandecja Nowy Sącz 2:0 Stal Stalowa Wola (0:0)

Bramki: 52’ Szufryn, +90’ Gołębiowski

Stal: Smyłek, Kowalski ©, Oko, Banach, Urban, Soszyński, Mydlarz, Górski, Ziarko, Chełmecki, Klisiewicz

Rez: Przybek, Seweryn, Rogala, Pioterczak, Sukiennicki, Iwao, Kościelniak, Imiela, Maluga

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
Kilof

Do Nowa Gwiazda. Jeżeli zboże z Ukrainy sprowadzały firmy powiązane z PO, to dlaczego pisowski minister nie chce podać ich nazw? Czego się boi? Co do wspaniałych stosunków z USA: piloci ukraińscy będą szkoleni w Rumunii, a nie w Polsce. Wiesz dlaczego głęboki myślicielu?

~kierowca

Gdzie zajrzę na tym portalu to albo ''KIBIC'' albo'' nowaGWIAZDA''.

~KIBIC

Do rozjemca, poza tym my tu dyskutujemy o STALÓWCE a ty peło próbujesz lansować.

~nowaGWIAZDA

Do rozjemca jeb..nij się w ten swój głupi łeb skoro nie wiesz, że POLSKA i polski rząd PiS nigdy wcześniej w przeszłości nie miała lepszych stosunków z USA jak obecnie. Po co takie brednie i bzdury wypociłeś , chyba tylko po to aby wszyscy POLACY się z ciebie wyśmiali. Akurat zboże z UKRAINY do POLSKI sprowadzały firmy powiązane z peło ale ty w du..pie byłeś i tylko czarne gów...no widziałeś a próbujesz gęgać. Rozjemcą to może byś ''nowaGWIAZDA'' facet światowiec co na każdych sprawach się doskonale zna. Wyjątkowo inteligentny, intelektualista szanowany przez wszystkich mieszkańców STALOVEJ WOLI.

~Kobieta

Apeluję do wszystkich polskich mężczyzn. Chłopaków mężów ojców braci i dziadków : brońcie polskich kobiet ! nie pozwólcie żeby nam się tu zjechały byki z afryki. Abyśmy mogły spokojnie pójść na spacer lub pojeździć na rowerze. Macie koleżanki dziewczyny żony córki siostry matki babcie.. zagłosujcie w referendum ! wtedy niezależnie kto wygra będziemy musiały być chronione!..

~Kibic S 3

Obrażać to ty potrafisz i nic więcej !

~pamietajcie

Pilka nozna nigdy nie laczyla ale dzielila i dzieli ludzi .Kibolstwo to sa bandyci najczesciej.

~Kibic S 3

Tu jest sport a nie polityka, precz z wpisami wyborczymi, piłka nożna łączy ludzi a nie dzieli!

~KIBIC

Do redaktorzyny z tego portalu , wstyd to z du..py spaść i kraść po za tym w życiu nie ma innych wstydów.

~byop

Kibic s postaw 1000 pln na 3 wygrane tej pisdruzyny bedziesz milonerem

~Kibic S 3

STAL teraz wygra 3 mecze i będzie na 6÷8 miejscu w tabeli.

~Zzz

Tu mają być wpisy sportowe a nie polityczne, precz z nimi! Redakcjo wycinaj te dyrdymały!

~Kobieta

Mam drugą zmianę więc będę pisał te bzdury do 23 ej.

~Jfdd...

Hahaha..poznasz głupiego po śmiechu jego.

~Król

A czy ja wiem Kasia a może Messalina.

~Kobieta

Apeluję do wszystkich polskich mężczyzn. Chłopaków mężów ojców braci i dziadków : brońcie polskich kobiet ! nie pozwólcie żeby nam się tu zjechały byki z afryki. Abyśmy mogły spokojnie pójść na spacer lub pojeździć na rowerze. Macie koleżanki dziewczyny żony córki siostry matki babcie.. zagłosujcie w referendum ! wtedy niezależnie kto wygra będziemy musiały być chronione!..

~Kasia

Czy ja wiem czy króla? Bolek to raczej pseudonim TW.

~Jfddhjjh

KODowany hahahaha

~Ggffbfjj

Wyżej wywołany to Ćwok który nawet nie umie się podpisać a czytać ze zrozumieniem to za trudne dla niego. Więc nie wysyłaj się bo z wysiłku porobisz się w majtki ty pisowski trollu.,wypierdku mamuta.

~Do Bolek

To wstyd żeby ktoś noszący imię pierwszego kodowanego króla wypisywał takie bzdury. Co to jest określenie ciapaty. ? A ty katoliku od siedmiu boleści nie byłbyś zdolny podać rękę nikomu. Obca ci jest nauka płynąca z przypadku Jezusa i Samarytanki.Rece opadają . 21Wiek, środek Europy , a tu takie zadu- pie moralno intelektualne

~Ggfdbjj

Już nawet dziecko wie co to znaczy ruski troll czy towarzysz. Hahaha

~Rozjemca

Odezwała się niejaką Dzidzia. To dobrze , bo potwierdziła moją opinię o poziomie intelektu tych nawiedzonych pisowcow.. Niby kobieta a nie widzi do jakich rezultatów prowadzi ich polityka. Potrafi tylko używać niby obraźliwych epitetów. Co to znaczy ruski trollu albo towarzysz z tvn. Zapatrzona w jedyny słuszny przekaz publicznej leci do kościółka , pewnie do komuni i wraca pełna nienawiści do każdego kto ma inne zdanie. Ale wkrótce era ich minie. Staruszek z ośnieżonym kołnierzem odejdzie do ... no nie wiem chyba piekła.i wtedy jak po śmierci Stalina rozsypie się ta cała zgraja.

~Bolek

W ramach komuny każda polska rodzina dostanie 4 ciapatych do wykarmienia. A jak się nie podoba to płacić!!

~Dzidzia

Do tych poniżej... Zdrowy organizm unii hahaha dobry żart żart dnia!! Rozjemca: znamy wasze metody od wieków ruski trollu. Kolportujesz ten sam przekaz od dawna ramię w ramię z ta wasza tvnumiech ech siedzi taki towarzysz i wymyśla co trzeba Polakom wpajać... Może na tumanów ruskich to działa?! Ale my to znamy.

~Na temat

Zgadzam się z Rozjemcą , z tym jednak że to nie Polska wyjdzie Uni lecz to unia ja karnie wyrzuci. Bo to już dziś jesteśmy takim bękartem , wrzodem na jej zdrowym organizmie. Wyprzedziliśmy nawet Węgry. I co wtedy zrobimy bez możliwości handlu z koniecznością posiadania wszędzie wiz. Tragedia.

~Rozjemca

Czytając większość komentarzy można wyciągnąć taki smutny wniosek; miasto i okolice miasta czyli teren potencjalnych odwiedzających ten portal ,to ciemno - gród. Osobnicy o prymitywnym sposobie rozumowania. Niby wierzący , ale imię tej wiary gotowi każdego kto się z nimi nie zgadza , ma inny kolor skóry powiesić na suchej gałęzi. Zapatrzeni w nauki swojego mściwego guru z Nowogrodzkiej i głównego jego pomagiera banxtera. Gdyby tak się jednak nieszczęśliwie złożyło że ta klika dalej będzie rządziła to co powiedzą gdy Polska wyjdzie z Uni. A tak by się pewnie stało. Bo już dziś już są izolowani i w Europie i USA. Teraz skłócili się z Ukrainą której zafundowali embargo , zapominając że zboże z Ukrainy samo nie przyjeżdża a sprowadzają je polskie firmy należące do ludzi z PiSu. Tylus obejmując tekę miał przedstawić listę. Do dziś tego nie zrobił , bo jak to donosić na kolegów.

~Zoi

No i co twarz Pis-u ?. Tak samo rządzicie państwem jak te nasze chłopoki walą w piłę. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Ale do wyborów już tylko chwilka

~Rjhrhdfh

Świeci nieskalani przestępstwami poubierani w białe koszule hahaha - ekipa tuska

~Solo

Nowy kapiszon Ty Stany widziałeś ale te pod Noskiem..Ja z kolei nie tylko tam pół dorosłego życia tam spędziłem i obecni bywam tam min. Raz do roku. Całkiem pokaźną grupa moich znajomych jest tam i pracuje na czarno. Tak było i jest obecnie. Kurs dolara do złotówki jest jaki jest , ale na godzinę nawet na czarno min16$ bez podatku legalnie to i 30$. Za wizy zawsze była opłata , w czasach komuny symboliczną. Nie było żadnego łapówkarstwa jak obecni za rządów PiS. Pamiątki gamoniu?

~nowaGWIAZDA

Do solo, ty o życiu emigrantów tyle wiesz co kot napłakał więc się nie kompromituj. Ja w STANACH Z. jestem przynajmniej raz do roku i wszystko wiem co tam się dzieje nie z telewizji a z obserwacji. Do STANÓW to POLACY emigrowali czy lecieli na pseudo wakacje jak w POLSCE dolary były po 100 złotych sztuczna cena powstała za komuny. Teraz takie pieniądze jak w STANACH można zarobić w każdym unijnym kraju [starej unii]. Więc nikt do STANÓW nie wyjeżdża bo po co jak w unii można takie same pieniądze zarobić. Jadąc do unii możesz legalnie pracować ile tylko zechcesz nikt z tej unii cię nie wygoni. Nawet w ANGLII mimo , że ANGLIA do unii nie należy możesz legalnie pracować. A w STANACH jak nie masz zielonej karty jesteś nielegalnym pracownikiem bez żadnej pomocy w razie kryzysu. Kiedy ktoś w STANACH pracuje na czarno to jak złapią takiego pracodawcę to buli potężne kary finansowe. Ale ty o tym nie masz zielonego pojęcia bo w du..pie byłeś i tylko czarne gó...no widziałeś w swoim marnym życiu. Kogo ty próbujesz uczyć ty możesz hejterów czegoś ze swoją głupotą pouczać bo wśród nich są tacy mądrzy inaczej jak ty matole. Co do referendum to jak nie weźmiesz udziału w referendum to nie weźmiesz udziału w glosowaniu do sejmu i senatu oszołomie. Tak zorganizujemy to głosowanie do sejmu i senatu masz to zagwarantowane jak pies budę. Jeszcze bardzo ważna sprawa a czy POLACY lecący do STANÓW Z. nie płacili za wizy kiedy te wizy obowiązywały? cieciu.