Dobre wieści! 302 mln zł na budowę nowego mostu przekazane od Rządu!

Image

Na ten most czekaliśmy bardzo długo. Most będzie, bo podjęto nie tylko taką decyzję, ale już przekazano kosmiczną kwotę na jego budowę! To wspaniałe wieści nie tylko dla Stalowej Woli, ale dla okolicznych powiatów i całego regionu.

- Podpisałem umowę!! 302 miliony złotych przekazane na budowę mostu. Ręka nie drżała – Prezydent Lucjusz Nadbereżny świadkiem. Nowy most na Sanie to jedna z kluczowych inwestycji dla Stalowej Woli i całego regionu, dlatego rząd wspiera ją finansowo. 302 miliony to 80% całości - pozostałą część zapewnia Marszałek Województwa Władysław Ortyl. Kontrakt na budowę opiewa na 378 milionów- informuje wiceminister Infrastruktury Rafał Weber.

I jak wyjaśnia most połączy miasto z S74, która powstanie w ciągu najbliższych kilku lat. Zapewni też sprawny dojazd do Stalowej Woli mieszkańcom gminy Pysznica, Radomyśl nad Sanem i Zaklikowa, co na pewno nie tylko ułatwi codzienność wielu ludziom, ale jeszcze bardziej pobudzi społecznie, gospodarczo, kulturalnie nasz region.

- Z pełną determinacją zmieniamy transportowe oblicze naszego regionu. Droga ekspresowa S19 i wpięta w nią obwodnica Stalowej Woli i Niska zapewniają bezpieczne, wygodne dotarcie do Rzeszowa czy Warszawy. Modernizowane przy współpracy z samorządami drogi lokalne gwarantują wysoką jakość codziennej komunikacji. Inwestycje z ostatnich lat to prawdziwa rewolucja transportowa na której zyskujemy społecznie i gospodarczo. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w proces realizacji nowego mostu – Senator RP Janinie Sagatowskiej, Marszałkowi Władysławowi Ortylowi, który podjął się realizacji, a także Prezydentowi Lucjuszowi Nadbereżnemu i lokalnym samorządowcom. Współpraca przynosi wymierne efekty i korzyści mieszkańcom Stalowej Woli i regionu- pisze wiceminister Infrastruktury Rafał Weber.Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~yoga

Proszę wytłumaczyć nam ową informację. Nie drżała ręka min. Weberowi przy podpisywaniu dotacji na 302 mln. złotych. Dobrze! Świadkiem(mało wiarygodnym) tego miał być koleżka z boiska niejaki LN. Nas interesuje kto jest inwestorem owego mostu widmo i czy już przyszedł przelew. Ponadto, czy miasto jest może inwestorem mostu wartości większej niż budżet miasta? Jeśli tak to kiedy odbył się przetarg na to zadanie i kto zwyciężył w przetargu? Cała zagrywka z budową mostu jest mydlaną bańką nadmuchaną celowo i złudnie tuż przed wyborami. Jeśli jest inaczej prosimy o konkrety! Tłuste koty mają to do siebie, że chcą być jeszcze bardziej utłuszczone!

maszynista

~nowaGWIAZDA to hejter platny pis , ja tu siedze od dawna i widze jak kwiczy pod wieloma nikami.W wekendy mniej pisze ale pod roznymi nikami, bo pewnie za to mu nie placa .Przypomnijcie sobie jak straszyl wirusem kowida a tak naprawde grypy zeby ludzi namowic na trujacy eliksir rzadowy.

~jon

do nowa gwiazda, aleś doje..bał komuchowi.

~nowaGWIAZDA

Zobaczcie nie ma tego oszołoma emeryta ''e 2rds'' i aż milo się zrobiło na tym portalu. Pewnie pojechał na tygodniowe polowanie albo do sanatorium. Najlepiej będzie jak tu nigdy nie wróci bo skończy się jego kiełbasa wyborcza czy jego świniaki. Nie mówiąc o kwiczeniu, ćwierćinteligent obrażający sympatyków PiS.

~nowaGWIAZDA

Do lekarz masz 100 procent racji jesteśmy wszyscy z tobą.

~lekarz

Tak mostowiak , a gdyby na moście doszło do kraksy to jak karetki pogotowia by do chorych z zawałem serca dojechały do PYSZNICY czy JASTKOWIC. Podczas ratowania czyjegoś życia liczą się sekundy a nie minuty.

~Mostowiak

Moim zdaniem wystarczyłby nam jeden nowy most koło galerii VIVO, a oni co miesiąc oznajmiają budowę nowego. Ludzie, czy wy macie jakąś obsesję na punkcie tych mostów?

~Łeber

Ile to jeszcze razy będą się chwalić, że dostali środki na budowę tego mostu?

~nowaGWIAZDA

Jak PAN PREZYDENT L. NADBERŻNY zbuduje w następnej kadencji ten most to PiS będzie rządził w STALOVEJ WOLI do końca świata i jeden dzień dłużej.

~oszolom

Ten nowagwiazda , to taki burak pisowski.

~jan

Do pana ''nowaGWIAZDA'' jest wielką przyjemnością czytanie pana komentarzy jest pan tak mądry politycznie , że powinien pan startować za ponad 5 lat na prezydenta tego miasta.

~kierowca

Do ''nowaGWIAZDA'' masz 100 procent racji zresztą jak zawsze.

~nowaGWIAZDA

Ten wpis pseudo emeryta to wcale nie są wypociny żadnego emeryta tylko hejter z partii PO wypisując idiotyzmy pod tysiącami różnych nicków robi to na tym portalu sztuczny tłum. A jak przyjdą wybory to 8 osób na PO zagłosuje z naszego miasta. [ bo tylu mają sympatyków].

~nowaGWIAZDA

Dzięki PANU MINISTROWI RAFAŁOWI WEBEROWI mamy w naszym mieście kilkanaście potężnych inwestycji w ostatnich 9 latach. To dzięki jego staraniom mamy nasze przepiękne CENTRUM SPORTOWE. A jeszcze przed objęciem stanowiska przez PANA PREZYDENTA L. NADBEREŻNEGO był tam przedwojenny skansen sportowy z którego śmiała się cała POLSKA. Mamy też 2 tunele z 22 wieku pod torami jeden przy ulicy SOLIDARNOŚCI a drugi przy ulicy PRZEMYSŁOWEJ. Gdyby nie PAN WEBER to obwodnicy do dziś byśmy nie mieli bo kosztowała majątek. Tyle co ten MINISTER zrobił dla naszego miasta w tak krótkim czasie nikt nigdy wcześniej nie zrobił i nigdy w przyszłości nie zrobi.

~nowaGWIAZDA

WITAM wszystkich moich sympatyków po prawie 3 miesiącach mojego tu nie komentowania . Wiem , że wszyscy moi sympatycy nie mogli się doczekać na mój powrót tu na ten portal ale obiecałem , że przed wyborami do sejmu i senatu tu wrócę [ przyleciałem w sobotę ] a ja zawsze dotrzymuję danego słowa. Co do mojej MISJI to nic nie pytajcie bo to SEK..RET nie dla malutkich ludzików a nawet małych . Malutcy to ci hejt erzy co tu kwiczą i gę gają idi otyzmy a mali to ci co z opozycji bez hejtu komentują. Szkoda tylko, że jeszcze tuż przed wyborami jesiennymi będę znowu musiał wylecieć do AZJI i AFRYKI na trochę krótszy pobyt. Mogę jeszcze was wszystkich poinformować , że w naszym mieście mamy sł użby specj alne wywi ad i kontrw ywiad. Nikt z małych ludzi tych agent ów nie zna a ja ich wszystkich znam bo wielu z nich to moi przyjaciele. Mówił mi jeden z moich przyjaciół , że jak mnie tu nie było to uruchomiły się podróbki udające ''nowąGWIAZDĘ''. Ale to nie ta inteligencja i intelekt aby się komuś udało ''nowąGWIAZDĘ'' podrobić. Wiem , że na mój powrót nie mógł się doczekać emeryt ''e2rd s'' a swoją drogą dziadku pycha kroczy przed upadkiem twoim. Twoje wypociny są na coraz gorszym poziomie tylko kiełbasa wyborcza, świniaki i kwiczenie. Ale do konkretów jeszcze wrócę bo obecnie mam bardzo dużo pracy.

~emeryt

nankowiec to pseudointeligent,Edek,ekolog i inne niki .To jedna osoba wychwalajaca pis pod niebiosa.Nawet jak zrobili nam pandemie to ten Edek i inne niki wychwalal obowiazek zaszczepienia sie na kowida,mimo iz w innych krajach mowili ze to bardziej szkodzi niz pomaga.

~bankowiec

do emeryta po pierwsze po co się jąkasz i powtarzasz swoje wypociny parę razy. Kredyty miasta w Polsce zaciągają na preferowanych warunkach a po paru latach te pożyczki wszystkie są umarzane. Zobacz ile w wielkich miastach szpitale się zadłużyły a żaden szpital złotówki nikomu nie oddał. Kilka razy więcej to może oddają ci co biorą pożyczki w Chwilówkach ale ty za głupi jesteś aby to zrozumieć.

~emeryt

Ci dwaj sa dobrzy w zaciaganiu kredytow .Najpierw trzeba zarobic zeby miec pieniadze bez kredytu,bo kredyt trzeba splacic z odsetkami czyli kilka razy wiecej jak sie bralo.Most na kredyt zupelnie nie jest potrzebny .

~Mieszkaniec

Dobra robota, proponuję nadawać ten most Weber

~emeryt

Ci dwaj sa dobrzy w zaciaganiu kredytow .Najpierw trzeba zarobic zeby miec pieniadze bez kredytu,bo kredyt trzeba splacic z odsetkami czyli kilka razy wiecej jak sie bralo.Most na kredyt zupelnie nie jest potrzebny .

~WosO

Ale w budowaniu czego ci dwaj są najlepsi, artudeko? Na razie to długi i pusty lans widzę.

~Kowal

Panowie budujcie dla mieszkańców . Prywatyzacje zostawcie dla Totalnych.
Każdy jest w czymś najlepszy.

~Ubek

Huta Stalowa Wola. PiS przedwcześnie ujawniło plan "odbijania" majątku
Nasz informator twierdzi jednak, że strona chińska przestała udzielać jakichkolwiek informacji i 'usztywniła swe stanowisko' po spotkaniu z załogą i mieszkańcami Stalowej Woli premiera Morawieckiego i wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego, podczas którego ten pierwszy publicznie wspomniał o odzyskiwaniu przez obecne władze sprywatyzowanego mienia od chińskiego inwestora
- podaje "Rzeczpospolita".

~lala

Mamy festiwal nabierania ludzi naiwnych na różne rzeczy... Zaczęło się od "na wnuczka", potem było na "policjanta", jeszcze kiedy indziej na "zabytek", było też na "karton" a teraz bardzo subtelna forma na 'umowę"! Każdym sposób jest dobry gdy jest skuteczny, gdy naiwny uwierzy w to co się do niego mówi. Zobaczymy jak działa najnowsza forma już niebawem...

~jaki

Gdzie pan był panie pośle, że nie protestował gdy był czas pandemii a pańscy koledzy(Szumowski, Cieszyński) niby o nas dbali 'kupując" maseczki bez certyfikatów, kupując respiratory będące szmelcem, w rzeczywistości okradali nas niemiłosiernie? Gdzie pan był gdy zabroniono nam wychodzić z domów/mieszkań a w tym czasie pana koledzy robili co chcieli? Co pan robił wówczas gdy były bite pałami i gazowane po oczach polskie kobiety na ulicach miast? Przyglądał się z ukrycia sprawności oprawców? Dzisiaj pan mizdrzy się do suwerena obietnicą zbudowania mostu a w rzeczywistości chce go uwieźć na czas wyboru? Pana czas działań dobiegł końca i powinien pan spakować rzeczy by być gotowym do odjazdu! Pana formacja nic nie potrafiła zrobić bez afery, nawet ostatnio pokazali jak można sprzedawać wizy wjazdowe. Nie czuje pan obciachu i wstydu?

~CzaczaCza

Już na kaułton pieniędzy nie ma? Już tylko cyfeułki wyświetlajo? smiech2 Jejku żeby to wszystko puławdą było smiech2

~Mieszkaniec

.... inicjatywa Pana Prezydenta Szlęzaka doczekała się w końcu realizacji po tym jak te młode Trutnie wcześniej ją zamroziły na te ponad 7-POPISOWSKICH lat.

monica15_05

~Sanescobar - brawo normalnie trafiłeś w sedno

~Ubek

Miasto upada, powtarzam po raz kolejny. Polityka Nadbereźnego jest katostrofalna.

e2rds

~Sznycel, jak zwykle, nie dość że miałeś głupio we łbie , to jeszcze ci to zmielono, wymieszano z innymi składnikami i jeszcze głupszy jesteś. Głupolu, nikt nie kwestionuje tego mostu bo taki most jest potrzebny i to bardzo, on dawno winien być, tylko to obecnie to kiełbasa wyborcza, tak jak już budowa S-74, lotniska w Turbii, wieży, Aquaparku, ale twój tępy łeb tego nie rozumie.