Zakończył
się od wielu lat oczekiwany remont tarasu Przedszkola nr 5 w Stalowej Woli

Image

Zakończył się od wielu lat oczekiwany remont tarasu Przedszkola nr 5 w Stalowej Woli. W miejsce starego i zniszczonego tarasu, który mógł stwarzać niebezpieczeństwo dla przebywających na nim dzieci powstało nowoczesne i bezpieczne miejsce zabawy i wypoczynku najmłodszych Mieszkańców Stalowej Woli.

– Przedszkole nr 5 im. Juliana Tuwima w Stalowej Woli jest placówką publiczną, o wieloletniej tradycji. Usytuowanie przedszkola w niewielkiej odległości od odnowionego Rynku w Rozwadowie, ale i w miejscu ustronnym, cichym i bezpiecznym jest niezaprzeczalnym atutem tej placówki. Plac zabaw jest wyposażony w bezpieczne, atrakcyjne urządzenia zabawowe: huśtawki, karuzele, domki i podesty do pokonywania przeszkód, do wspinania się oraz piaskownicę. Dzieci mają dużo miejsca do zabaw ruchowych, do gry w piłkę i innej aktywności ruchowej. Na całym placu przedszkolnym jest dużo zieleni, drzew i krzewów. Stary taras, który wymagał natychmiastowego remontu został zastąpiony piękną, nowoczesną i bezpieczną przestrzenią zabawy i odpoczynku, która wspaniale komponuje się z bryłą budynku Przedszkola – zaznaczył Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli. 

Zrewitalizowany taras pełni rolę wypoczynkową oraz przestrzeń na której mogą odbywać się najważniejsze uroczystości w życiu Przedszkola. Po wykonaniu prac została także zasiana trawa, aby już na wiosnę ogród razem z nowym tarasem stworzyły jak najlepsze miejsce zabawy i odpoczynku dzieci.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Rodzic

Brawo. Potrzebna inwestycja. Przeurocze przedszkole ze świetną kadrą nauczycielek i całej obsługi!

~klex

No i super teraz to wygląda!