Hala, przedszkole i nowe skrzydło

Image

Wkrótce 3 placówki edukacyjne będą przechodzić zmiany. Chodzi o zadania za ponad 52 mln zł. Powstanie: hala sportowa dla PSP 7, nowa siedziba Przedszkola nr 9 oraz nowe skrzydło w PSP nr 11.

- Już za kilkanaście dni rozpocznie się budowa upragnionej hali sportowej przy PSP 7. Za kwotę ponad 12,3 mln zł zostanie wybudowana nowoczesna hala sportowa wraz z zapleczem szatniowym, z przebudową zaplecza sportowego dla całej szkoły- mówi Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli.

Nowa hala sportowa ma mieć powierzchnię użytkową 1117,76 m2. Oprócz niej i zaplecza szatniowego powstanie droga wewnętrzna wraz z placem manewrowym. Zmienić ma się również lokalizacja istniejącego na terenie szkoły placu zabaw. Elewacja budynku będzie w barwach nawiązujących do kolorystyki szkoły.

Kolejna inwestycja realizowana jest po sąsiedzku. W miejscu po Przedszkolu nr 12 powstanie nowoczesny obiekt oświatowy na potrzeby Przedszkola nr 9. Budynek swoim wyglądem ma przypominać literę U. Będą się tam znajdować: oddziały przedszkolne, pomieszczenia dydaktyczne, kuchnia z zapleczem oraz część administracyjna. Łączna powierzchnia użytkowa nowego budynku przedszkola będzie wynosiła 1486,74 m2. W obiekcie będą wykorzystywane odnawialne źródła energii. W ramach tego zadania modernizację przejdą tereny przyległe. Pojawi się nowy dojazd, miejsca parkingowe i plac zabaw. Inwestycja będzie kosztować około 17 mln zł.

Ostatnie zadanie dotyczy budowy nowego skrzydła dla klas I- III i oddziału przedszkolnego wraz z infrastrukturą techniczną w PSP nr 11. Nowy segment będzie miał 3 kondygnacje nadziemne i jedną podziemną. W ramach tego zadania ma zostać przebudowana instalacja elektryczna, kanalizacja sanitarna i deszczowa, instalacja wodociągowa. Przebudowane zostaną chodniki, droga wewnętrzna oraz parkingi.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~Szok, widzę, że świniak dostał ~Szok-u o gaciach i kwiczy, no ale przecież toto nie ~Szok, że takie głupie.

e2rds

~hehe, tylko taki idiota ekonomiczny może tak myśleć, planowane spłata po 2033 roku, wiesz głąbie ile dojdzie samych odsetek. Już zadłużenie przekracza 50% budżetu miasta, a to ostatni rok obfitości, już nie ma co sprzedać.

~Pro

Przeniesienie produkcji do Gliwic to proste gdyż w HSW to tylko praktycznie montaż

~Szok

Ubek, zmień śmierdzące gacie, bo głupstwa piszesz, albo jedź wreszcie na Białoruś bo w Stalowej Woli, wszystko ci się nie podoba gnido !

~#prawda

A ty swoje . Ukraina próbowała te kraby i dostała niestrawności. Bo to zwykła armata na kółkach . A podpisali z nh
Huta zamówienie bez konkretnego terminu realizacji. Ten konkretny dla Gliwic.

~#prawda

A ty swoje . Ukraina próbowała te kraby i dostała niestrawności. Bo to zwykła armata na kółkach . A podpisali z nh
Huta zamówienie bez konkretnego terminu realizacji. Ten konkretny dla Gliwic.

~prawda

Ty pseudo prawda twoje brednie to dopiero pseudo prawda oszołomie. Nasze Kraby są sprawdzane na Ukrainie się najlepiej sprawdzają na świecie. Nasza huta będzie te Kraby produkować przynajmniej przez następne 50 lat bo mają tak wielkie zamówienia i będą coraz większe bo to sprawdzony sprzęt. Ty jak zwykle musisz ze siebie robić największego idi..tę w Polsce.

~#prawda

W internecie też można przeczytać , że na Marsie jest życie.
Krab to przestarzała armata , której poza Ukrainą żaden kraj jej nie zapotrzebował.
Więc przestań pisać bzdury.
Dlatego dla HSW to może i dobrze ,że nie będzie marnował potencjał , który może przeznaczyć na produkcję na przykład maseczek, hulajnóg itp.

~prawda

Poczytajcie w interii o Krabach produkowanych w Stalowej i się dowiecie ,że to najlepsza obecnie broń na świecie.

~lekarz

do ubek , masz zaproszenie do przychodni na Wyszyńskiego , dostaniesz lewatywę i czopki na dzień dobry.

~Polon

Krab w Gliwicach. To może i dobrze ,bo koreańskie są lepsze od tej konstrukcji naszej z początku wieku. My zaś będziemy produkowali najnowsza konstrukcje maseczek ochronnych , którymi zasypiemy. i Koreę i nawet . Chiny.

~Ubek

Kraby Korea zakupione, Krab Stalowa Wola w Gliwicach. Fakty nie kłamią. Kudłaty i spółka sprzedali Miasto

~Ubek

Kraby Korea zakupione, Krab Stalowa Wola w Gliwicach. Fakty nie kłamią. Kudłaty i spółka sprzedali Miasto

~Ubek

Kraby Korea zakupione, Krab Stalowa Wola w Gliwicach. Fakty nie kłamią. Kudłaty i spółka sprzedali Miasto

~Jacek

Pamiętamy słynne,, wali mnie to "

~Amisz

ZaSlezaka nie robili nic z szkołami . Jedynie zamykał . Tak jak zamknął szkole nr 10. Brawo niech rozbudowują 11 bo to świetna szkoła z bardzo dobra kadra.

wyborca

"Co ty mi tu zdjęcie robisz?"

~Rozjemca

Znawca.Ty to dopiero jesteś tym co zwykle ogier nosi pod brzuchem. Marzy ci się żeby było prawdą to co ty bredzisz. Te wyroby które są w etapie prób były na deskach przed 2015. Obecnie to tylko odcinanie kuponów od tego co poprzednicy zbudowali. Po 2015 praktycznie to cała para poszła w gwizdek Autosanie i Jelcza. Więc znawców zamilcz Kraba strzelano już długo przed zmianą rządów.

~Ubek

HSW po 2015 r nie inwestowała
W hale produkcyjne i park maszynowy jak również zaniedbano szkolnictwo w mieście stąd braki w wykwalifikowanej kadrze i tak już zostanie.
Stalowa Wola najszybciej na Podkarpaciu wyludniające się miasto.

~znawca

do rozjemca, ciem...iakiem i to największym w Polsce jesteś ty skoro wypociłeś takie de...ilizmy. Dopiero po roku 2015 ruszyła prawdziwa produkcja Kraba i nie tylko Kraba. Bo po roku 2015 weszły do produkcji w hucie wiele innych produktów wojskowych ale o szczegółach nie mogę pisać bo nie wszystko jest jawne a wręcz jest tajemnicą wielką. Dopiero po roku 2015 opracowaliśmy wiele innych wojskowych pojazdów .

~Rozjemca

Wy pisowcy cierpicie na pewnego rodzaju kompleks historycznego dziedzictwa , bo każdego kto krytycznie acz logicznie skomentuje wyzywacie od ubekow , ruskich agentów itp.. Nie potraficie przyznać , ze są takie sprawy gdzie popełniono błędy. Na przykład to że w zakresie HSW nic poza tym co zostało zrobione w latach transformacji ,czyli do 2015 roku nie zostało zrobione. Ta produkcja , która szczyci się zakład to wyroby powstałe przed 2015 rokiem i na technologii z tamtych lat.. Dziś obecna władza przenosząc produkt na Śląsk próbuje zdobyć przychylność tamtego elektoratu , wychodząc z założenia że ciemny lud z Podkarpacia( Stalowej Woli też) i tak będzie za nimi.

~Ubek

Dochody a wydatki, zadłużenie, środki własne doucz się he he

~pytanie

Na jakiej ulicy jest ta szkoła podstawa numer 11 i na jakiej ulicy jest to przedszkole numer 9?

~Hutnicza

Doktryna obronna oczywiście mój błąd nie wojenna

~Hutnicza

Ponieważ istnieje coś takiego jak doktryna wojenna państwa a z punktu widzenia obronności kraju złe jest aby jeden rodzaj broni był produkowany tylko w jednym miejscu do tego blisko granicy. W przypadku wybuchu wojny z Rosją bardzo szybko mogliby zniszczyć fabrykę i pozbawić państwo zdolności obronnych. Trzeba dążyć do tego aby sprzęt był produkowany w kilku lokalizacjach. A co do hal to się mylisz ponieważ była wybudowana nowa a teraz powstanie kilka następnych. Są rozpisane już przetargi.

~hehe

Ubek! Za Szreka nie było takich dochodów miasta jak teraz. Dług w prawdzie rośnie, ale możliwości jego spłaty też.

~Paszol won

Ubek dyżurny rus.ki tr.oll na stalow.ym mieśc.ie każdy o tym wie i nikt nie czyta tych wyp.ocin hahaha

~Ubek

Hutnicza dlaczego 2 linia tam a nie u nas. Od 2015 nie było czasu na powstanie nowych hal produkcyjnych. PiS i Nadbereźny nic w tej sprawie nie robili.

~#hutnicza

Nie pisz druga linia ,bo tylko tam będą kraby. U nas HSW będzie szyć te z dawna wyczekiwane maseczki.

~Hutnicza

W Gliwicach 2 linia oprócz tej w Stalowej Woli więc nie histeryzuj i nie powielaj kłamstw.