Minister Zdrowia Adam Niedzielski otworzył nowe oddziały: kardiologii i ortopedii

Image

W Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym zostały otarte nowe oddziały: kardiologii i ortopedii.

W ramach zadania przebudowano całe czwarte piętro w najnowszej części szpitala. Wykonano szereg prac budowlanych, wewnętrzne instalacje sanitarne, instalacje gazów medycznych, klimatyzację, instalacje elektryczne i teletechniczne oraz urządzenia technologii medycznej. Zakupione zostały m.in. łóżka medyczne, zestawy pomp infuzyjnych, zestawy holterowskie ciśnienia krwi i EKG, defibrylatory, kardiomonitory, ssaki elektryczne, systemy monitorowania funkcji życiowych oraz wyposażenie gabinetów zabiegowych i sal chorych.

Wartość inwestycji wyniosła 9 747 798 zł, z czego 5 000 000 zł pochodziło z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, 1 892 352 zł z Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych, 2 765 446 zł z budżetu Powiatu Stalowowolskiego, 50 000 zł z budżetu Gminy Bojanów oraz 40 000 zł z budżetu Gminy Zaklików.

Realizacja projektu przyczyniła się do zapewnienia dostępu do dobrej jakości infrastruktury umożliwiającej świadczenie usług medycznych o wysokim standardzie, szybkiej i kompleksowej opieki nad chorymi oraz skuteczne leczenie.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~bobo

Teraz przed nim otworzona zostanie "cela+"! Niech tak już pozostanie.

~kola

Ten były minister z wyglądu to jakby nie z tej wesołej ferajny... to jednak był tylko pozór. Okazał się być podłym człowiekiem i basta! Czy teraz wam tj. pani dyrektor i ty Januszu Z. nie jest wstyd że takiego nieudacznika gościliście a nawet się wam wpisał do jakiejś książki życzeń? Teraz powinien stanąć przed prokuratorem i sądem by otrzymać to na co sobie zapracował. Zgadzacie się z tym mali ludzie?

~brrrr

I już nic nie otworzy. Poczuł się pewniej niż JK i MM.

~MOSSAD

SZANOWNI POLACY,
Taki nie dzielski powinien być sądzony w Hadze za zbrodnie na narodzie polskim,ale on jest nietykalny jak b anderowcy czyli 7ydzi. Co do szpryc to piszecie,że nie były przebadane ,to nie wiecie nic o tym świecie.
Preparat był przygotowany kilka a nawet kilkanaście lat wcześniej,jest to beczka z tzw.trucizną z której bierze się na potrzeby panujących nad tym światem,np. polio,aids,c19,no i wystarczy na następną pandemie cholery,którą nam przygotowują aby przykryć skutki wcześniejszej.
JeŚli chodzi o k aczynskich i t usków i ich otoczkę to ten sam wuj tylko w innym opakowaniu,
Obejrzyjcie POŻEGNALNE WYSTĄPIENIE PANA PREMIERA LEPPERA ,jedynego polityka może nawet od wojny,który chciał dobrze dla POLSKI I POLAKÓW to widzicie co go dopadło. A PRZYGLĄDNIJCIE SIĘ osobnikom najbliżej mównicy jaki mają szelmowski uśmiech i wielką trzymają sztamę przeciwko człowiekowi ,który bronił POLSKI,POLAKÓW,gospodarki,przemysłu,rolnictwa. W krajach gdzie rządzą 7ydziI, nie było nie jest i nie będzie dobrze.

~Rolks

Ciekawe czy zeby zalatwic cos dla naszej lecznicy nasi oficjele z powiatu czy dyrekcji szpitala bedą musieli sie fotografować z nową panią minister?

~kokaima

Szczytem bezczelności bolszewików PiS-wskich jest żądanie pokazania oświadczeń majątkowych przez... polityków opozycyjnych w szczególności pana Donalda Tuska. Któryś rok z rzędu czekamy na pokazanie majątku pana Morawieckiego, który uciekając przed prawdą przepisał znaczną część na... żonę. Bawi się z wyborcami w kotka i myszkę. Tupeciarze z partii aferzystów i złodziei chcą cały czas zaglądać do cudzych kieszeni zaszywając własne grubymi nićmi. Biedaczyna p. MM pokazał ok. 4 mln. złotych "oszczędności" które w tym tylko roku przy dwucyfrowej inflacji mogą mu przynieść ok. 400 tys. zł. zysku. Kryształowy premier, taki sam jak jego prezes i cała dobrana ferajna.

~Rolks

Poziom foliarstwa zdumiewa a to wszystko podlane żólcią . Kiedy ten tlum zacznie palić ksiażki ???

~Yyyyy

Nie wiem czy znajdzie się dzisiaj taki naiwny by nie powiedzieć głupi, który zaufa Milicjantowi, albo konowałowi. Zawody w służbie społeczeństwa zostały nadszarpnięte i to przez tych którzy je wykonują. Brać w białych kitlach chyba jeszcze najlepiej na tym wyszła bo udarła zdrowo kasiory. Gorzej z pasami ci zawsze dostają pałę do ogryzienia...

~Yyyyy

Do felczer40
Pozbawić wszystkich konowałów, którzy tak gorliwie wręcz natrętnie namawiali do przyjmowania tego g..., prawa wykonywania zawodu. Nie są tacy głupi i od początku wiedzieli co za tym stoi. Plan był diaboliczny dla przysłowiowego Kowalskiego strach i obawa przed śmiercią, a dla konowałów, aby się dobrze spisali szmal. Robili swoją robotę jak się patrzy. Dzisiaj szmaty siedzą cicho i zaciskają dopy, aby jak najszybciej Świat o tym zapomniał. Pomocnicy Mengelego także się tłumaczyli, że tylko pomagali będąc przeświadczony mi o słuszności ich działań...

~felczer40

Lekarze teraz beda sie tlumaczyc ze podawali pacjentom te eliksiry na kowid bo w innych krajach podawali i pewnie byly bezpieczne i przebadane.A wiec te eliksiry nie byly bezpieczne i nie byly przebadane .Dopiero teraz sa badane i wychodzi na jaw je to one powodowaly zgony i powiklania.Eksperyment medyczny z eliksirami kowidowymi nieudany ,wiecej bylo szkod niz pozytku z tego.Do paki z Niedzielakiem.

~Box

Jak widzisz niedziele ma się dobrze. Trzymam jednak kciuki żeby się niespodziewanie przelało.

~konował

Panią i Panom lekarzom i doktorom medycyny dla przypomnienia:
Będę się posługiwał środkami dietetycznymi na pożytek cierpiącym podług mej zdolności i osądu, powstrzymam się zaś przed szkodzeniem i nieprawością. Nie podam nikomu śmiertelnego leku, nawet jeśli będzie mnie prosił, ani nie udzielę nikomu takiej porady, jako też nie podam kobiecie środka poronnego.
Ministrowi tego nie dedykuję, gdyż grabarzy przysięga Hipokratesa nie obowiązuje...

~obserwator

I znowu pokropek,przecinanie wstęgi,a rzeczywistość całkiem inna i ponura.Minister budowlaniec do łopaty ,a nie do zdrowia.Podobnie jak pinokio,same osiągnięcia a ludzie nie mogą dostać sie do lekarza rodzinnego nie mówiąc już o wizytach u specjalistów.Takiego fałszu i zakłamania nie pamięta się od czasów sekretarza Wiesława.Historia kiedyś to rozliczy.

~pacjent 20

Oby poszedl do celi ten typ paskudny z fotki.Narod oglupiony tymi szczepionkami ,bo tylko 59 procent wzielo co najmniej 1 dawke.Teraz zeby wiecej ludziom to cos wstrzyknac to dodaja ten eliksir na kowid do eliksiru na grype..Ja rozpracowalem tych drani w 2020 jak oszukali w telewizji ze w Angli co chwila jezdza karetki z chorymi,a youtuberzy pokazywali na filmach ze jest inaczej.

~Szybko

Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej, wreszcie Rząd dba też o ścianę wschodnią. Tak trzymać a nawet jeszcze lepiej! Po tym wpisie zraz pojawi się ten sam gość i napisze min.
3 złośliwe komentarze i myśli że z nim większość się zgadza i podziwia go.

~pacjent 20

Jego miejsce tego ministra jest na celi ,Niestety panstwo jest z tektury i sluzy obcym i bandyci sa bezkarni.

~Ogier

Czyli kolejny raz PiS otwiera coś z czym nie miał kompletnie nic wspólnego. Kasy nie dał a drzwi otwiera.

~Pacjantka

Mnie interesuje chirurgia i jej nowy ordynator ?Widział ktoś gorszego chama jak on?

~Stan

Pandemia, to temat bardzo śliski, kompletnie nie nadaje się do polityki, dyskutujmy lepiej o nowych/starych komuchach. Czy oni są i ilu ich jeszcze jest, ja myślę podobnie jak NIE, że max. 4%

~emeryt

Korki to zwolennik zaszc,zepienia wszystkich na kow,id .Pamietam jak pisal wczesniej ze ci co nie pojda za zastr zyk z eliksirem na kowid to skoncza na OIO MIE pod respiratorem.Ws tre tny kla mca korki to ZWOLENNIK pi s.

~FFF55

Korki to zwolennik za=szcze=pienia wszystkich na ko=wid .Pamietam jak pisal wczesniej ze ci co nie pojda za za=strzyk z eliksirem na ko=wid to skon=cza na OI=OMIE pod respiratorem.Ws=tre=tny kl=amca korki to przydu=pas pis.

~Wiarus

Narodowcy, nie są przy głosie, tvn zniekształca ich program, stąd takie wywody co się ich boją, typu korki. Oni pozamiatają wreszcie to czego nie dokonał ŚP Olszewski.

korki

~Obserwator
Narodowcy, są już trzecią siłą, ich się najbardziej obawia stary układ, wreszcie zrobią porządek! ---- Jak Hitler . Gdzie będą getta i nowy Oświęcim ? Czy w starym zaczną działalność ? Jak tam brauny i bosaki planują ?

~Bartek

Kanadyjscy naukowcy po przebadaniu 15tys ludzi stwierdzili, że ludzie o poglądach prawicowych, patriotycznych, są mniej inteligentni niż liberałowie i lewicowcy. Dziękuję za uwagę.

~Bartek

Kanadyjscy naukowcy po przebadaniu 15tys ludzi stwierdzili, że ludzie o poglądach prawicowych, patriotycznych, są mniej inteligentni niż liberałowie i lewicowcy. Dziękuję za uwagę.

~Ubek

W tym szpitalu strach nawet iść na lewatywę ponieważ nie wiadomo czy dziury nie pomylą.

~NIE

Urban, gdyby jeszcze żył, był by bardzo dumny, że wychował sobie takiego poniższego ucznia. Na szczęście takich jest jeszcze max. 5%, co będzie widać po wyborach (SLD)

~retro

Do 'rozum", twój tok myślenia dowodzi, że jesteś bezmózgiem i nic nie poradzisz na takie dictum. Twój przypadek to jak mawiał znany kaznodzieja z '"Jasnej Góry" nawet mocno zdeformowany płód winien przyjść na świat... czasami uda się mu przeżyć. Nie pisz bzdur bo wystawiasz sobie świadectwo mocno upośledzonego osobnika! Czy liczysz, że twój produkt ktokolwiek kupi?

~Podróż

Roja, ty najlepiej wybierz się tam gdzie jest jeszcze więcej lasów niż w okolicach Stalowej Woli, jest tam tak dużo lasów, że nie zbudowano nawet dróg, są one tylko w zimie po zamarźniętych rzekach. Gdzie to chyba domyślasz się. Zapewne, burzyła byś się też w 1937 roku, kiedy nasi pradziadkowie, budowali w ramach programu COP, przyszłą Stalową Wolę.

~Roja

Do Rozum
Jakiś zaburzony masz tok rozumowania. Daleki jestem, aby się utożsamiać z tą jak ją nazwałeś opozycją, która broni lasów, bo ja do tej części twojego komentarza. Może broni bo ma jakiś interes? Może nie. Ale co do lasów Ja, jako mieszkaniec mam interes bo obecna klika w sposób bezceremonialny pod pretekstem jakiś tam szemranych interesów z Azjatami mnie i pozostałą resztę mieszkańców pozbawia możliwości obcowania z tymi lassami. Na dodatek wmawiając ludności że będą mieli swój las, ale gdzieś tam w Wielkopolsce czy na Pomorzu. Jeśli ktokolwiek przyjmuje do wiadomości takie idiotyzmy i nie reaguje na nie odpowiednio to dowodzi, że obecna władza może bezkarnie robić wszystko, a ciemny plebs nawet palcem nie kiwnie.