Porównanie testów jednorazowych na obecność substancji psychoaktywnych

Materiał zewnętrzny Image

Narkotesty jednorazowe pozwalają kompleksowo i w komfortowych warunkach sprawdzić, czy badana osoba zażywa substancje psychoaktywne. W przypadku pozytywnego wyniku, można szybko udzielić wsparcia w wyjścia z nałogu i jednocześnie ochronić organizm uzależnionego przed długotrwałymi skutkami przyjmowania narkotyków.

Jak działają domowe narkotesty?

Do ich prawidłowego wykonania niezbędna jest próbka moczu, krwi lub śliny - zależy to od konkretnego typu przedmiotu. Należy przy tym pamiętać, że narkotyki ze śliny są wykrywalne najkrócej - zaledwie do kilkunastu godzin od zażycia. We krwi i moczu utrzymują się najdłużej. Od kilku do nawet kilkunastu dni. Zależy to bowiem od stopnia uzależnienia osoby badanej - im dłużej przyjmuje substancje psychotropowe, tym są one lepiej wykrywalne - jak i typu samego narkotyku. Heroina, kokaina czy amfetamina są wykrywalne do pięciu dni od zażycia, z kolei marihuana nawet do miesiąca (przy regularnym wypalaniu od dłuższego czasu).

Jaka jest skuteczność domowych narkotestów?

Testy do wykonania w domu nie różnią się zbytnio od tych specjalistycznych. Narkotesty jednorazowe Protestkit mają niezwykle wysoką skuteczność, sięgającą nawet do dziewięćdziesięciu ośmiu procent. Ponadto ewentualne fałszywe wyniki - zarówno pozytywne, jak i negatywne - najczęściej wynikają z błędu ludzkiego. Dotyczy to zanieczyszczeniu próbki, intencjonalnej, jak i przypadkowej czy niestosowanie się do wytycznych, zawartych w instrukcji. Znaczący wpływ mają także spożyte pokarmy; mak zawiera śladowe ilości opiatów. Zjedzenie jego dużych ilości, na przykład w cieście czy kutii, i wykonanie zaraz po posiłku testów może spowodować, że wynik na morfinę w organizmie wyjdzie fałszywie pozytywnie.

Kiedy należy sięgnąć po testy narkotykowe?

Zawsze, kiedy podejrzewasz, że bliska Ci osoba jest uzależniona. W przeciwnym razie nałóg może przybierać na intensywności i wpływać niezwykle degradująco na organizm. Niektóre zmiany są nieodwracalne, inne z kolei dramatycznie wpływają na zdrowie. Są to:

• trwałe uszkodzenia mózgu, serca, nerek i wątroby,
• psychoza i ataki o charakterze maniakalnym,
• uszkodzenia jamy nosowej i krwotoki z nosa,
• zakażenie żółtaczką i zapaleniem wątroby,
• zakażenie i zatory żylne,
• pogorszenie się stanu zdrowia skóry, włosów i zębów.

Jakie są objawy przyjmowania narkotyków?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko bowiem zależy od tego, co i w jakich ilościach jest zażywane. Dzięki stronie https://protestkit.pl/ znajdziesz narkotesty dostosowane do badania szeregu substancji psychoaktywnych w organizmie człowieka lub też nastawionych na jeden, konkretny typ. Sprawi to, że wykluczenie uzależnienia będzie możliwe oraz stanowi formę samokontroli w walce z nałogiem.

Niektóre objawy, takie jak: słowotok, problemy z koncentracją, ospałość czy napady głodu nie wzbudzają podejrzeń u bliskich osoby uzależnionej. Są jednak i inne, znacznie poważniejsze, takie jak:

• przekrwione spojówki i źrenice bardzo powoli reagujące na światło,
• ataki maniakalne,
• psychoza,
• drgawki,
• dezorientacją przestrzenną,
• halucynacje,
• nerwica lękowa,
• drażliwość i ataki agresji.

Może to wskazywać na uzależnienie od MDMA, heroiny, kokainy lub amfetaminy. W takich sytuacjach należy niezwłocznie wykonać testy na obecność substancji psychoaktywnych w organizmie i rozpocząć proces wspomagania osoby uzależnionej na wyjście z nałogu.

Czy wszystkie narkotesty działają tak samo?

Każdy z nich wymaga umieszczenia konkretnej próbki osoby badanej i odczekania kilku do kilkunastu minut na wynik. Należy także pamiętać o bezwzględnym przestrzeganiu czasu - w przeciwnym razie badanie może uzyskać fałszywy rezultat. Narkotesty, wykonywane w domu, cieszą się wiarygodnością na bardzo wysokim poziomie. Nie musisz obawiać się, że produkty konkretnej marki lub firmy nie sprawdzą się; ich działanie jest oparte o te same sposoby. W przypadku walki z uzależnieniem warto zaopatrzyć się w zestawy, zawierające wiele testów w opakowaniu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =