Kiedy ruszy rekrutacja do nowego żłobka?

Image

W ostatnim czasie otrzymaliśmy wiele pytań od czytelników dotyczących rekrutacji do nowego żłobka, który powstał na osiedlu Pławo. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z magistratem.

Otwarcie żłobko- przedszkola z basenem planowane jest 1 września 2023 roku. Trwają prace związane z przenosinami przedszkola Integracyjnego nr 12 im. Jana Christiana Andersena.

W związku z trwającymi procedurami administracyjnymi, związanymi z organizacją nowej jednostki, rekrutacja dzieci do Żłobka planowana jest w okresie czerwiec-sierpień 2023 r., ale będzie mogła zostać przeprowadzona dopiero po zakończeniu działań związanych z Programem Maluch+, w ramach którego tworzone jest 59 miejsc żłobkowych. Informacja z dokładnym terminem rekrutacji elektronicznej zostanie uprzednio podana na stronie internetowej miasta. W regulaminie rekrutacji przewiduje się przyznanie dodatkowych punktów kandydatom długotrwale oczekującym na miejsce w Żłobku prowadzonym przez Gminę Stalowa Wola- informuje Urząd Miasta Stalowa Wola.

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta prezydent zapowiedział, że w pierwszej kolejności do żłobka będą przyjmowane dzieci, które były na listach rezerwowych do innych żłobków należących do miasta.

Przypomnijmy, że w nowym żłobko- przedszkolu, który mieści się przy ul. KEN wydzielono: 5 sal zajęciowych, szatnię, pomieszczenia sanitarne przynależne do każdej sali oraz odrębne pomieszczenia sanitarne, pokoje socjalne dla pracowników administracji i obsługi, przestronną salę wielofunkcyjną, basen, pomieszczenia do specjalistycznych terapii: sensorycznej oraz polisensorycznej, gabinety specjalistyczne: psychologa, logopedy, pedagoga, pielęgniarki, rehabilitanta.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~nowaGWIAZDA

Do emeryta e 2rds, po co się ośmieszasz i wymyślasz takie brednie i głupoty. Twoja wiedza z tvn24 to jest twoja wielka kompromitacja , że dałeś się tak zmanipulować jak malutkie dziecko. Nigdy nie nazywaj mnie hejterem bo ja hejterom wypowiedziałem wielką światową wojnę. Dopóki będziesz te swoje wypociny tu drukował dotąd po tym głupim łbie będę cię walił. Ty lepiej znajdź sobie jakąś szlachetną robotę w czynie społecznym [ wolontariat], a nie brednie bez przerwy produkujesz.

~nowaGWIAZDA

Do emeryta e 2rds, dziadku skończ z tymi prowokacjami i zejdź z tej zgubnej twojej drogi bo idziesz na manowce. Czy ty nie potrafisz wypocić jednego wpisu aby nie obrazić swego oponenta? Czy ja lansuję PANA PREZYDENTA L . NADBEREŻNEGO czy tak jak wypociłeś sr..am mu na głowę? Bo raz gęgasz ,że jestem dup..łazem i klakierem prezydenta a potem , że ja mu szkodzę. To jak to schizofreniku w końcu jest bo albo kogoś szanujesz albo jesteś dziadku szkodnikiem. Rozmowa z tobą to dla mnie strata czasu bo hejera jeszcze nikt na właściwą drogę nie wyprowadził.

~Mirek

Dlatego Prezydent wstrzymał się z otwarciem bo wybory się przesunęły, hahaha.

~nowaGWIAZDA

Do e 2rds, nie chcę cię obrażać ale ty sam się o to prosisz swoimi wypocinami. Mnie gó wno obchodzi co ty w hucie robiłeś i za co ci płacili. O jakich brudach ty dziadu stękasz, że ja napisałem całą prawdę o prezydentach w dużych miastach, nawet przeciętny człowiek o tym wie co ja komentowałem. Ty schizofreniku wszystko na opak rozumiesz czemu ja się nie dziwie z twoją chorobą. Tyle szacunku do prezydenta STA LOVE J WOLI co ja mam to nie ma nikt inny w naszym mieście. Bo na szacunek trzeba sobie zawsze zasłużyć bardzo ciężką pracą i zdolnościami.

~nowaGWIAZDA

Do emeryta e 2rds, dziadku chciałbyś aby nikt cię nie wyśmiewał ale tak nigdy nie będzie. Będziesz po tym głupim łbie bez przerwy dostawał aż nabierzesz szacunku do PIS. Ty jako deb..il nie wiesz ,że wszyscy prezydenci zwłaszcza dużych miast najwięcej inwestycji kończą tuz przed wyborami aby mieszkańcy tych miast dobrze o nich mówili. Bo gdyby te wszystkie inwestycje zrobili w pierwszym roku po wyborze to po 5 latrach przed następnymi wyborami wszyscy mieszkańcy, wyborcy o tym zapomnieli i by gęgali , że on nic nie zrobił. Nawet taki wójt gminy o tym wie i wszystkie inwestycje [ we wszystkich wioskach] przetrzymuje na okres przedwyborczy. A dziadek emeryt odkrył ameryke , że jest podłym człowiekiem o czym ja już dawno pisałem. Ty o podwładnych mogłeś sobie tylko pomarzyć z twoim wykształceniem. No chyba , że PZPR zrobiło z ciebie brygadzistę w hucie i odpowiadałeś za pracowników fizycznych. Cym bale brzmiący jak to o mnie wypociłeś rok szkolny w przedszkolu zaczyna się tak jak w szkołach we wrześniu więc przedszkole zacznie działać we wrześniu. Po za tym do tego żłobka - przedszkola będą dzieci przeniesione z innego przedszkola . A to przedszkole które opuszczą te dzieci będzie zrewitalizowane czyli wyremontowane. PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY nie musi się lansować bo wygraną w przyszłym roku miał już w poprzednich wyborach jeśli kumasz o czym ja komentuję.

e2rds

Redaktora publikacji o przedszkolu prosił bym o zapytanie do Prezydenta Stalowej Woli czy to prawda co pisze ten głąb ~nowaGWIAZDA bo to bliski współpracownik na temat tej wypowiedzi cyt: A to , że wstrzymaliśmy się z otwarciem tego żłobka i przedszkola to tylko dlatego , że wybory zostały przesunięte na przyszły rok."
Proszę niech Prezydent się wytłumaczy, bo to Prezydent został ośmieszony i poniżony jako małostkowy człowieczek , który dla wyborów przesuwa otwarcie przedszkola dla dzieci, czyli dla własnego lansu.

~nowaGWIAZDA

Do emeryta e 2rds, widzisz byłem tam po wielkiej burzy i chodziłem dookoła tego żłobka- przedszkola i ta trawka tam wygląda wspaniale. Ty dziadku kup sobie okulary i szukaj dobrego okulistę bo masz problem ze wzrokiem. A to , że wstrzymaliśmy się z otwarciem tego żłobka i przedszkola to tylko dlatego , że wybory zostały przesunięte na przyszły rok.

~czyli tak

bez plotek: do przedszkola przenosi się obecne przedszkole, a do żłobka nowy nabór !!!!

~Madras

pilnujcie sobie miejsc bo kilka ukrów już zaklepanych na listach ,info od znajomej z UM

e2rds

~nowaGWIAZDA boś głąbie nie chodził wokół placu zabaw po deszczu po trawie głąbie, po trawie i nie rób z siebie kretyna. Już w listopadzie 2022 pisałeś, że to będzie otwarte lada dzień, mamy połowę czerwca 2023 i co ty głąbie na to.

~zapciaaa

mimik - masz zanjomosci to praca bedzie nie masz nie bedzie. Walkuje ten temat od 10 lat, przyjmuja swoich

~yogin

mam nadzieję że mieszkańcy pysznicy, jastkowic i innych ościennych miejscowości nie będą przyjmowani. gdzie płacicie podatki tam posyłajcie dzieci. amen

~Roderyk

O żłobku to trzeba myśleć na długo przed poczęciem. O tempora, o mores!

~Roderyk

O żłobku to trzeba myśleć na długo przed poczęciem. O tempora, o mores!

~xyz

Do nowego żłobka najpierw przeniesie się stary żłobek, więc nabór będzie do starego żłobka, jak co roku, a nie do nowego.

~nowaGWIAZDA

Pamiętacie jak ten emeryt '' e 2rds'' gęgał że tam takie bło to po kol ana na podwórku tego przedszkola. Więc ja tam się przejechałem zobaczyć i te podwórko to jedno z najpiękniejszych podwórek przedszkolnych w naszym mieście. Nawet po deszczu dzieci tam będą mogli się na tym podwórku bawić bo jest tam taki wielki dywan na gumowym podkładzie że woda nikomu nic nie zaszkodzi. Tam już by mogli się dzieci bawić w tym przedszkolu bo jest gotowe w 100 procentach.

mimik

A co z naborem pracowników do żłobka ? Nigdzie nic nie piszą nie mówią dalej owiane tajemnica