Miasto planuje budowę bądź rozbudowę żłobka

Image

Na terenie Stalowej Woli funkcjonują 2 żłobki miejskie. Od września zostanie uruchomiony także obiekt żłobko- przedszkola. W planach jest także budowa nowego obiektu bądź rozbudowa już istniejącego w taki sposób, by stworzyć miejsca dla 45 maluchów.

- Przygotowujemy plan inwestycyjny związany z programem „Maluch plus” dla budowy nowego obiektu lub rozbudowy tego obecnego, na terenie miasta Stalowej Woli, dla 45 dzieci żłobkowych. W tej chwili trwają jeszcze prace, analizy, które miejsce byłoby możliwe, albo do adaptacji, albo do budowy nowego obiektu. Jeśli byłaby to budowa, to w związku z pewnym limitem, który pojawia się na tym projekcie przy dofinansowaniu 2 mln zł, musielibyśmy korzystać prawdopodobnie z konstrukcji modułowej, ale to jest do rozstrzygnięcia- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

We wrześniu ma zostać otwarte integracyjne żłobko- przedszkole z basenem, które powstało w technologii pasywnej przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. Trwa właśnie konkurs na dyrektora żłobka.

- Będziemy prowadzić działania związane z rekrutacją. Plan oczywiście jest taki, aby w pierwszej kolejności zaprosić te dzieci, które były na listach rezerwowych, które były również w rekrutacji dla żłobka 1 i żłobka 2, do żłobka 3- mówi Lucjusz Nadbereżny.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
mimik

Dokładnie jest tak jak migotka pisze w stalowej bez pleców to żadnej pracy w stalowej w przedszkolu , żłobku czy w szkole choćby na sprzątaczkę się nie dostanie , a te panie z polecania (pleców) to nie zawsze są takie wspaniałe ważne że prace dostały po znajomości i mają posadki ...

~migotka

szukaja dyrektora ??????????? a gdzie jakiekolwiek ogloszenie ????????? dzwonilam pytalam o prace - Pani powiedziala ze absolutnie nikogo nie szukaja przechodzi cala kadra z przedszkola nr 12, wszystkie Panie ktore po znajomosci dostaly prace tak to wyglada w STALOWEJ !!!!! nie masz plecow mozesz roznosic cv do usranej smierci

~Ubek

Nadbereźny dlaczego dzisiaj do Rozwadowa nie zawiozłeś kaczora i pinokia na spotkanie z mieszkańcami. Czyżby marsz 4 czerwca psychikę zmienił?
Cela+nadchodzi , strach ma wielkie oczy.

~Dojola

Hej jola skocz tuskowi na pindola fajna z cb ktasiora

~Marian

Spieszmy się powoli zanim Deutschland wprowadzi swoje porządki rękami opozycji.

mimik

Trwa konkurs na dyrektora kiedy i gdzie było ogłoszenie ? Kiedy będą przyjęcia kadry do nowego żłobka ? Ponoć już kadra jest ustawiona więc jak to jest ?

~Jola

A kilometr obok żłobka stanie elektrownia atomowa Obajtka i Nadbereżnego.
Zauważyliście że Nadbereżny jak ognia unika słowa elektrownia atomowa lub jądrowa tylko używa skrótu SMR. To czysto pijarowskie zagranie dla ciemnego ludu pisowskiego ale każda matka trzy razy się zastanowi czy zechce wychowywać swoje dzieci obok elektrowni atomowej.
Po Fukushimie żadne bajki nie przekonają ludzi myślących samodzielnie, że jest to absolutnie bezpieczna technologia, która zresztą jest dopiero w fazie projektowania a Nadbereżny z Obajtkiem będzie testował na głupich stalowiakach skuteczność zabezpieczeń nuklearnych.
Ponoć głupich nie sieją, ale w Stalowej są ich tysiące nadal głosujące na Kudłatego magika.