Wandal wyrwał drzewo z korzeniami

Image

Obiektem agresji stało się niewielkich rozmiarów drzewko posadzone niedawno na terenie Rozwadowa. Na szczęście miejsce to jest bardzo gorliwie obsadzone kamerami…

Chuligan wyrwał klon i rzucił go na ziemię. O tym fakcie poinformowali opiekunowie roślinności- Miejski Zakład Komunalny.

- Ten młody klon padł ofiarą wandala na rozwadowskim rynku. Drzewko zostało wyrwane z korzeniami. Monitoring miejski zajmie się ustaleniem danych osoby, która to zrobiła, a pracownicy zieleni zajęli się ratowaniem drzewka, tak by ponownie zadomowiło się na rynku. Trzymajcie kciuki- poinformował Miejski Zakład Komunalny.

Klon znów stoi na swoim miejscu i jest duża szansa na to, że ponownie się przyjmie, a za kilka lat da cień spacerowiczom i będzie upiększał rozwadowski rynek. Chuligan zapewne skończy „pod opieką” organów ścigania, a za swój głupi wybryk poniesie konsekwencje.

Foto: MZB

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
maszynista

~nowaGWIAZDA to ukryty pod nikiem ekolog ,blaznuje i wychwala pis pod niebiosa.Dzisiaj wolne ma bo nie pracuje w wekendy.

~Rozwadowianin

Nowa gwiazda błaźnie zrobiony przez go.wno skończ się ośmieszać.Idz powiedz to mieszkańcom Rozwadowa że mają sobie dyżury zrobić i pilnować drzewka buhahahah.Powiedz to błaźnie mieszkańcom Rozwadowa a nie na forum piszesz.W ogóle to matole idź do uczciwej pracy , a to czy ja jestem z Rozwadowa czy nie to nic ci do tego miernoto.

e2rds

~Babcia, ty na drugi raz jak schlasz się, to nie trzymaj się świeżo zasadzonych drzewek.

~Aktyw

Ochotnicze Patrole, Zielone Trójki powinny oddolnie zainicjować nocne przypinanie się do drzew. Dajmy odpor reakcyjnym bojówkom.

~Babcia

A co on mi sie nachwalił jaki to dzielny z niego druch i wojak był. A to zwykły szwej i tyle

~E2rds

Spytam śwagra, moze popilnuje.Tyle ze on w nocy płochliwy ,woli kryc sie pod pierzyną.

~nowaGWIAZDA

Do rozwadowianin, ty jesteś rozwadowiakiem jak ja amerykanem , hejterze głupolu. Ja komentowałem , że mieszkańcy ROZWADOWA powinni wyznaczyć dyżury nocne pilnowania ich nowego pięknego rynku bo hejterzy tacy jak ty im ten rynek szybko zniszczą. Przecież wszyscy nie muszą tam stać w nocy i pilnować ten rynek wystarczy jedna osoba raz na rok bo mieszka tam bardzo wielu mieszkańców. Co się stanie jeśli jedną noc ktokolwiek nie prześpi matole bez pojęcia o życiu.

~E2rds

Na bank to koza śwagra. Był na marszu i kto miał karmić??? A co on tam w stolicy widział, palac kultury nawet co budował jego dziad rdest1.

~Lenom

Obciąć ręce po samych pachach.

~Rozwadowianin

Nowa gwiazda błaźnie idź powiedz mieszkańcom Rozwadowa że mają nie spać a stać w nocy na rynku i pilnować .Z kim ty się na rozum zamieniłes ? Ty się idź lecz do psychiatry

maszynista

ekolog,nowaGWIAZDA vel pseudointeligencie, największe zniszczenia Polski i polskiej przyrody dokonały PiS-uary.Do tego nam chcieli obowiazkowo wstrzykiwac trucizne od hamerykanskiego koncernu .A poszli precz

~Tosieleczy

Zieloni przychodzą podumać w skupieniu.

~Allo

majones te pomidory to w tuskolnandi ry żej chyba takie rosną

e2rds

~nowaGWIAZDA vel pseudointeligencie, największe zniszczenia Polski i polskiej przyrody dokonały PiS-uary.

~ekolog

Przy tych pięknych nasadzeniach nowych drzew zrobić tak jak zrobiono na ulicy OKULICKIEGO obstawić te wszystkie nowe tlenowe drzewa specjalnymi specjalnymi palami ochraniającymi te przepiękne drzewa. A jak ktoś zauważy takiego hejtera co niszczy wszystko co nowe w naszym mieście STA LOVE J WOLI to zrobić mu biczowanie na tym rynku ,wcześniej wszystkich mieszkańców naszego miasta o tym informując. Wówczas reszta hejterów na pewno się przestraszy wszystko niszczyć.

~nowaGWIAZDA

Zrobić tam nie tylko profesionalny monitoring ale też w nocy społeczną ochronę tego przepięknego obecnie rynku. Bo hejterzy opozycyjni wam mieszkańcy ROZWADOWA będą ten ryneczek bez przerwy niszczyć z zazdrości , że jak szrek siedział przy korycie to nic dla was nigdy nie zrobił. Tymi ochraniarzami powinni być tylko mieszkańcy ROZWADOWA bo im najbardziej zależy aby w ich dzielnicy było pięknie.

~Majones

Klon wielkości sadzonki pomidora smiech2 to jest ten słynny pisowski las smiech2

~ekolog

Na więcej niż 100 procent zrobił to hejter opozycyjny bo oni we frustracji wszystko by zniszczyli co zrobił PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY. Nie wytrzymują ciśnienia jak w naszym mieście STA LOVE J WOLI jest teraz przepięknie.

~Polon

I znów Niemcy niszczą nam Rozwadów! Każdy wyedukowany wie bowiem, że Wandale to plemię germańskie.

~Leśniczy

Trzeba to tak tłumaczyć, że nie każdemu podobają się zasadzenia. Drzewko natomiast zostało usunięte w sposób profesjonalny wraz z systemem korzeniowym.

~Rach ciach

Pewnie z marszu wracał w Warszawie nasz "bohater"...

~Zawodnik

To nie wandal.
To zwilennik totalniackiej opozycji.
Na tym rynku powinien jeszcze pręgież stanąć gdzie byśmy my obywatele tą swołocz wspólnie karali.

~Zona 35

To bylo do przewidzenia ze cos zostanie zniszczone. Tylko w jakim celu . Lapy swedza to do roboty wandalu.

~Polak

Ostro z takimi Śmieciami z Patologi Społecznej.

Za takie coś 1 rok wiezienia dla Śmiecia.

Dzisiaj to zniszczył a następnym razem zniszczy coś innego lub jeszcze gorzej i rzuci się na jakąś osobę itp.

~złomiarz

~Ubek Jak Wyrwidąb, jak klona wyrwał ? Może Wyrwiklon :-/

art2deco

Na Sybir z nim.

~Miejscowy

Sprawdzimy teraz działanie kamer
Podejrzewam że to antrapy.Czekamy na złapanie bandziora i podanie to do ogólnej wiadomości

~Ubek

To nie wandal to przecież był Wyrwidąb.

maszynista

To mogl zrobic ekolog, to hejter pis a udaje ekologa.Drzew nie znosi ,chyba ze patyki tak zwane nasadzenia.

~Bul

Tak opozycyjne hejterzy hejtiwali że w końcu jakiś wyznawca ich posłuchał i zniszczył rynek w rozwadowie