Praktyczny i stylowy prezent na Dzień Ojca – ręcznie rzeźbione kryształy

Materiał zewnętrzny Image

Choć przypadający 23 czerwca Dzień Ojca wciąż nie jest tak popularnym świętem, jak Dzień Matki, warto się postarać, by należycie zaakcentować tę ważną datę. Jak okazać tacie szacunek i wdzięczność za trud włożony w wychowanie? Możliwości jest wiele. Jedną z nich jest przygotowanie prezentu, który zachwyci rodzica swoją formą, będzie użyteczny, a przy tym stanie się pamiątką na lata. Odpowiednim wyborem są bez wątpienia kryształy z manufaktury Pekalla.

Nowoczesne lub klasyczne — wybierz wzór dla swojego taty

Twój tata jest tradycjonalistą, a może woli nowoczesny design? Choć wyroby z kryształu postrzegane mogą być jako przedmioty o klasycznym stylu, nie brakuje zastawy, która trafia w obecnie panujące trendy. Wystarczy przejrzeć asortyment manufaktury Pekalla, by móc podziwiać modną kolekcję Kalati-na. Gładkie szkło w barwach nawiązujących do kolorów ziemi i prosta, dopracowana forma to przejaw mariażu stylu Japandi, który jest fuzją japońskiego minimalizmu ze skandynawską przytulnością. Kryszta-łowe kieliszki lub szklanki https://pekalla.com/szklanki-do-drinkow/ z pewnością będą harmonizowały z modernistycznymi wnętrzami. Innym przykładem nowoczesnej kolekcji jest Gratia łącząca modny design z tradycyjnym, kunsztownym designem tak jak i ponadczasowa, elegancka Abies.

Natomiast miłośnicy klasyki z pewnością będą pod wrażeniem, gdy otrzymają naczynia ze szlachetnego zestawu Molendi. Rozpoznawany na całym świecie szlif młynek zdobiący kryształ, to charakterystyczny wzór, który nadaje uroku kryształowym przedmiotom. Ręczne rzeźbienia wyróżnia precyzyjne, staranne wykonanie. Można cieszyć oczy zgrabnymi zdobieniami, gdy załamujące się na nich promienie światła, odbijając się, tworzą ciekawe wizualnie efekty.

Piękne i użyteczne wyroby z kryształu

Zastawa i elementy dekoracyjne wykonane z kryształu już wiele lat temu były postrzegane jako dobra luksusowe. Obecnie znów są modne i kojarzone z produktami ekskluzywnymi. Ręcznie ozdabiane przedmioty cieszą się uznaniem osób, które zwracają uwagę na kunsztowne zdobienia i wybierają wy-sokiej jakości produkty. Wybierając na prezent szklanki do drinków lub kieliszki do wina, wódki https://pekalla.com/kieliszki-do-wodki-krysztalowe/, czy też innych trunków, otrzymuje się wykwintny zestaw, który będzie można wykorzystać podczas rozmaitych przyjęć i spotkań towarzyskich. Odpowiednio zaprojektowane naczy-nia wygodnie leżą w ręce i przez długi czas utrzymują odpowiednią temperaturę alkoholu.

Personalizowane wyroby z kryształu na prezent z grawerem

Chcąc sprawić unikatowy prezent tacie, można również zamówić spersonalizowaną karafkę lub kie-liszki czy szklanki z kryształu z grawerem. Tego typu upominek będzie piękną pamiątką na lata. Każda osoba, która otrzymuje tego typu podarek, czuje się doceniona, wie, że osoba, która ją obdarowała, myślała o niej, musiała zaplanować zakup, który nie był przypadkowy i robiony na szybko. Kryształ stwo-rzony specjalnie dla taty z pewnością go ucieszy. Można zamówić np. stylowe szklanki do whisky – https://pekalla.com/szklanki-do-whisky-krysztalowe/ wraz z karafką. Taki zestaw będzie prawdziwą ozdobą barku. Szlachetny trunek pięk-nie prezentuje się w klarownych, przezroczystych kryształowych naczyniach.

Jednym z naszych pomysłów jest również podarowanie możliwości wykonywania na kryształowych szklankach, kieliszkach czy karafkach specjalnych grawerów, które zaznaczają ważne daty, momenty… W ten sposób nadajemy im wspólnie kryształowej jakości! Pomysły na grawerowane prezenty dla taty można zamówić na stronie manufaktury.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~JASIO

TO CAŁY OBRAZ FEMINIZMU W POLSKIM WYDANIU MĘŻCZYŻNI SĄ DYSKRYMINOWANI WSZĘDZIE CHOĆ SĄ GŁOWĄ RODZINY