Działkowa otwarta już latem?

Image

Zakończyły się najtrudniejsze prace związane z modernizacją ul. Działkowej. Na przełomie lipca i sierpnia wykonawca powinien ukończyć przebudowę 1,5- kilometrowy odcinka drogi.

- Przypomnę, że jedną z najtrudniejszych prac, które były do wykonania, to właśnie system odwodnienia tej ulicy, którego tam brakowało. To również duża kolizja i przełożenie jednego z największych kolektorów sanitarnych miasta Stalowej Woli, który musiał być rozebrany, musiał być bajpas na nowym kolektorze. Te prace zakończyły się sukcesem, a więc teraz już tak naprawdę są do położenia warstwy wierzchnie, warstwy ścieżek rowerowych, parkingów, dodatkowe prace związane z zatokami parkingowymi- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Przypomnijmy, że w ramach zadania powstaje nowa droga o szerokości 6 metrów (każdy pas ruchu po 3 metry). Pracami objęty jest 1,5- kilometrowy odcinek od ul. Wałowej do oczyszczalni ścieków. W ciągu drogi zaplanowano 2 wyniesione skrzyżowania: pierwsze przy oczku wodnym, drugie przy ul. Podgórnej. Mieszkańcy Stalowej Woli będą mieli do wykorzystania aż 228 miejsc parkingowych rozmieszczonych wzdłuż drogi.

- Podjęliśmy decyzję żeby autobusy komunikacji publicznej mogły dojeżdżać do bram ogrodu działkowych, które się tam znajdują. Mam nadzieję, że w sezonie działkowym, w sierpniu droga będzie udostępniona w pełni dla mieszkańców- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~Kmiot, wiesz dlaczego tak głupio wypowiadasz się, bo na forum sam, z własnej woli ochrzciłeś się ~Kmiot. To co taki ~Kmiot może mądrego powiedzieć, równie dobrze mógłbyś ochrzcić się "IDIOTA" na to samo wyszło by. Dziwię się takim ~Kmiot-on, że obierają sobie z własnej woli takie nicki pod którymi piszą i dają sami pretekst by ich po tych tępych łbach walić. Oj ~Kmiot,~Kmiot, faktycznie jesteś ~Kmiot.

~Kmiot

Fajnie by było gdyby oddali przed terminem ale PiS i tak rozpieszcza i dotrzymuje słowa w przeciwieństwie do szlachty z nadania zagranicy

~Rrrr

Ja też bym poszedł na marsz przeciwko PiS, ale nie na marsz tuska.

~Bacha

Wątpię żeby prace ukończono do września a co dopiero w lipcu czy sierpniu Daleka droga do końca.

~Bacha

Wątpię żeby prace ukończono do września a co dopiero w lipcu czy sierpniu Daleka droga do końca.

~Bebe

No to ja teraz będzie droga to teraz zostaje działki zaorać i postawić osiedle

maszynista

Juz zakonczyli imprezy na błoniach,bo kasy nie ma ,a reklama wyborcza kosztuje.Teraz wybory sa wazniejsze i zorganizowanie spotkania z Kaczynskim .

~czort

vel menel śpi z komputerem i gdzie by nie włączyć wszędzie go pełno , jak chwastu

~verso

oby

maszynista

A ile drzew wycięli i to niepotrzebnie ,bo te drzewa rosly w granicach dzialek i koparce to nie przeszkadzalo,.Ale drzewo cenne i ktos zajumal je.

~Balbina

Nie strasz nie strasz bo sie

~Dzialkowicz

Kto taki projekt zrobil niech tam zaparkuje....starsi ludzie, ciasno, 9 samochodów do bramy, chyba że od VIVO liczą....ani cofnąć, ani się wstawić między rozne auta.....żadnej zatoczki...trawnik na ulicy jeszcze. Po co taki chodnik jak ulica? Niech prezydent to zobaczy, niech zaparkuje....BEZ SENSU!

~Działowy

Ja się pytam co za ebil wymyślił parking prostopadły i to przy wejściu na działki, gdzie parkuje najwięcej aut... Wychodzi na to, że będzie tam teraz dużo mniej miejsc parkingowych niż było przed remontem... żenada.

~Rzeszowianin

W końcu będzie bardzo przyjemnie i pięknie

~Amigo

Miasto dla ludzi a nie dla kondominium.

~Swój

A na oczku tam są budowane jakieś filary,to pod nowy pomost?

e2rds

~nowaGWIAZDA vel ~ekolog vel pseudointeligent vel du.owłaz w akcji, a PANIE PREZYDENCIE, może jeszcze coś zrobić, wszak język dobrze płatny z kasy podatnika mam sprawny.

~Mieszkaniec

Nowa gwiazda i ten ekolog to ten sam pajac marionetka prezydenta .Imprezę to sobie zrób u siebie w kiblu i zaproś kolegów to może dobrze ci zrobią

~ekolog

Do karlay, hejterze dawniej tam nie było naszych pięknych BŁONI dlatego tam tyle parkingów nie było potrzebnych. Te parkingi to największy majątek w naszym obecnie przepięknym mieście STA LOVE J WOLI. A jedyną porażką to są twoje wypociny błaźnie.

~nowaGWIAZDA

PANIE PREZYDENCIE L. NADBEREŻNY koniecznie na oficjalne otwarcie tej teraz pięknej ulicy musimy zrobić fajną imprezę na BŁONIACH i wykorzystać te wszystkie parkingi na ulicy DZIAŁKOWEJ. Choćby LATO Z RADIEM bardzo kochana impreza w naszym mieście STA LOVE J WOLI.

~Leno

Ale was paru pseudo ekologów nakręciło i tak się szczujecie nawzajem. To jest miasto a nie park narodowy. Parę drzew i krzaków generalnie ma znikome znaczenie w skali miasta.

~Karlay

Szkoda tej natury, że ja tak zniszczyli. Parkingi wzdłuż działek? Dawniej nie było i jakoś nie było problemu. Jeszcze chodnik większy niż ulica.
Porażka to wszystko