Dzień Dziecka jest tylko raz w roku

Image

Wiedzą o tym wszystkie dzieciaki i z niecierpliwością czekają na atrakcje, prezenty i życzenia.

W wielu szkołach, przedszkolach, żłobkach, dziecięcych klubikach świętowano dziś Dzień Dziecka. Na zabawę i różnego rodzaju atrakcje zaprosiło najmłodszych mieszkańców również miasto wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. 1 czerwca, tradycyjnie już otwarto Wodny Plac Zabaw.

Wśród atrakcji znalazł się symulator lotów samolotem, zdalnie sterowane autka, bubble football, tor przeszkód, pokazowe treningi zawodników sztuk walki, wozy strażackie i policyjne, dmuchańce, wata cukrowa i popcorn. Dzieci w swoje święto same rozpoczęły wspólną zabawę wypuszczając w powietrze kolorowe balony. O muzykę zadbał DJ KUBUŚ.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~nowaGWIAZDA

Do ubek , cieciu szybko się zgłoś do szpitala psychiatrycznego do JAROSŁAWIA bo z tobą jest bardzo źle już od bardzo długiego czasu.

~nowaGWIAZDA

Takie imprezy w tym wodnym parku powinny się odbywać przynajmniej raz na tydzień pod okiem organizacji bo rodzice nie mają czasu codziennie do tego parku wodnego swoich dzieci przyprowadzać. A te dmuchane zabawki tam powinny zostać aż do końca lata. [ a przynajmniej wakacji]. Jest jeszcze trochę rzeczy do zrobienia aby nasze dzieci wyrastały na szczęśliwe od przedszkola do starości.

~nowaGWIAZDA

Do POLAK, widzisz a najbardziej jest atakowany ten komentator ''nowaGWIAZDA'' bo on im wytyka ich hejtowanie POLAKÓW i prawicowych poglądach. Na szczęście jak to powiedział , aktor PAWLAK w filmie KOCHAJ ALBO RZUĆ, że mamy to już za sobą. W całej unii europejskiej wszyscy obywatele tej unii mają już dość lewaków i liberałów.

~nowaGWIAZDA

Rodzice wszystkich tych dzieci podziękujcie PANU PREZYDENTOWI L. NADBEREŻNEMU , że wybudował taki piękny park wodny dla waszych dzieci. Nie musicie z tym iść do urzędu miasta boi można podziękować za pomocą internetu. A dzieciaki jakie szczęśliwe bo trafiła im się wspaniała pogoda w dniu dziecka. Chciałoby się powiedzieć róbcie jak najwięcej takich imprez dla naszych małych dzieci niech wyrastają szczęśliwi. Ale zaraz taki emeryt e 2rds, wyskoczy jak Filip z konopi i zacznie kwiczeć , że to wszystko to kiełbasa wyborcza. Do grzecha , w NIEMCZECH mają obecnie recesje więc bardzo idio..tyczny dałeś przykład. Po drugie w NIEMCZECH obecnie to partie prawicowe dochodzą do władzy bo już Niemaszki nawierzyli się lewaków i liberałów. Za 5 lat w całej unii europejskie wszędzie prawica będzie rządzić bo lewaki i liberały wszędzie doprowadzili bogate kraje do bankructwa. Także komentuję to po to aby wszyscy POLACY wiedzieli do czego prowadzi głosowanie na lewaków i liberałów.

~Polak

Popaprańcòw w Stalowej woli i okolicach nie brakuje.
Pokazuje to min Stalowe miasto gdzie w większości komentują Hejterskie błazny z popapraną inteligencją.

Normalni ludzie w większości pewnie nie zaglądają na Portal by nie czytać Hejterskich głupot z domieszką nienawiści do wszystkiego co ich otacza.

~Zyta

Super ta impreza była dziecko wróciło naprawdę szczęśliwe.

~@Grzegorz

I to wina tych dzieci jest co się bawiły z okazji swojego święta?
Bo nie rozumiem cię hejterze...

~Grzegorz

Niemcy inflacja maj 2023 6,1%
Polska 13%.
Bawimy się ale za czyje?

~Kod

Nawet pod takim artykułem musi kwiczeć totalniacki hejter?
Za opozycji żadnych takich imprez nie było, jak dowwładzy w mieście wrócą, to pewnie też się to wszystko skończy....

~Ubek

Nadbereźny podziękuj mieszkańcom Stalowej Woli za zorganizowanie dnia dziecka. Za ich pieniądze to zrobiłeś a przy okazji sobie kampanię wyborczą

~.............

park wodny bedzie czy pogoda czy ulewa kapiemy sie impreza w miare moze byc !