Gala Podkarpackiej Nagrody Samorządowej

Image

Janusz Zarzeczny, starosta stalowowolski otrzymał Złoty Krzyż Zasługi podczas uroczystej gali Podkarpackiej Nagrody Samorządowej z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Odebrał także Nagrodę Specjalną w kategorii Inwestycja Roku dla Powiatu Stalowowolskiego.

Złoty Krzyż Zasługi, to odznaczenie państwowe, które otrzymał starosta stalowowolski, zostało nadane przez Prezydenta RP za szczególne zasługi na rzecz samorządu terytorialnego. Janusz Zarzeczny otrzymał je z rąk Ewy Leniart, Wojewody Podkarpackiej.

„Podkarpacka Nagroda Samorządowa” to konkurs z tradycją i prestiżem w dziedzinie inicjatyw samorządowych w regionie. Jest skierowany do wszystkich samorządów Podkarpacia, szczebla powiatowego, gminnego i miejskiego. Celem plebiscytu jest między innymi prezentowanie i dokumentowanie osiągnięć lokalnych małych ojczyzn.

W tym roku Powiat Stalowowolski otrzymał nagrodę specjalną Inwestycja Roku za zadanie budowa Oddziału Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej i Kardiologicznego w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli wraz z zakupem wyposażenia dla szpitala.Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =