Gala Podkarpackiej Nagrody Samorządowej

Image

Janusz Zarzeczny, starosta stalowowolski otrzymał Złoty Krzyż Zasługi podczas uroczystej gali Podkarpackiej Nagrody Samorządowej z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Odebrał także Nagrodę Specjalną w kategorii Inwestycja Roku dla Powiatu Stalowowolskiego.

Złoty Krzyż Zasługi, to odznaczenie państwowe, które otrzymał starosta stalowowolski, zostało nadane przez Prezydenta RP za szczególne zasługi na rzecz samorządu terytorialnego. Janusz Zarzeczny otrzymał je z rąk Ewy Leniart, Wojewody Podkarpackiej.

„Podkarpacka Nagroda Samorządowa” to konkurs z tradycją i prestiżem w dziedzinie inicjatyw samorządowych w regionie. Jest skierowany do wszystkich samorządów Podkarpacia, szczebla powiatowego, gminnego i miejskiego. Celem plebiscytu jest między innymi prezentowanie i dokumentowanie osiągnięć lokalnych małych ojczyzn.

W tym roku Powiat Stalowowolski otrzymał nagrodę specjalną Inwestycja Roku za zadanie budowa Oddziału Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej i Kardiologicznego w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli wraz z zakupem wyposażenia dla szpitala.Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~tina

Janusz czy ciebie krzyż nie uwiera?

~Smoliwąs

Przyznają sobie ordery, jak za komuny. Koń by się uśmiał!

~zawiedziony

Mieszkańcy Stalowej Woli od dwóch lat dopominają się w Starostwie o ochronę przed hałasem z obwodnicy Stalowej Woli i Niska. Bez skutku - aż tu nagle odznaczenie za szczególne zasługi. Taka niespodzianka ?????

~Ubek

Starosta zwany przez wyborców żebrak powinien otrzymać nagrodę specjalną z Ministerstwa Środowiska za szczególny wkład w ochronę architektury zielonej z wyróżnieniem i naciskiem na drzewostan Stalowej Woli.

~Adam

czas PiSu sie konczy - trzeba szybko swoich nagrac.

~jasio

Jakie to sa szczegolne zaslugi tego pana przecinanie wstegi?

jasio

Szczególne zasługi dla samorządu terytorialnego, może ktoś by jr wymienił te zasługi, oczywiście nie te, które są w obowiązkach służbowych.

jasio

Szczególne zasługi dla samorządu terytorialnego, może ktoś by jr wymienił te zasługi, oczywiście nie te, które są w obowiązkach służbowych.

~MottodlaElyty

Spieszmy się nagradzać aparatczyków i klakierów, tak szybko odchodzą na śmietnik historii. Wybory samorządowe za 10 miesięcy.
B-M-W w czystej, literackiej formie, z podkreśleniem szczególnego znaczenia litery M w przypadku Pana Zarzecznego.

~asia

Czekał, czekał i się doczekał krzyża i nagrody. A co przecież to sami swoi i kto im może zabronić nagradzać się. Niebotyczne osiągnięcie za nic nie robienie. W tym przypadku inwestycja w szpitalu jest niczym strzał kulą w płot. Jeden oddział się remontuje a inny jest zamykany(kardiologia!) i to ma być ten sukces? Skoro szpital jest dziełem odznaczonego to dlaczego opinia publiczna nie jest informowana o rzeczywistym stanie finansów szpitala(chodzi o całość zadłużenia łącznie za dostawy leków i innych środków medycznych!) Dlaczego jest tak skrzętnie trzymane w tajemnicy? Dziwi mnie że od razu pan JZ nie otrzymał wyższego odznaczenia skoro jego kolega parę lat temu otrzymał identyczne? Pracownicy szpitala strasznie są uchachani tymi wyróżnieniami bowiem to dzięki ich pracy inni są honorowani.