Pijany jechał autem. Podał personalia brata.

Image

Zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna. Z takimi konsekwencjami musi liczyć się teraz 21- letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego zatrzymany do kontroli przez niżańskich policjantów. Mężczyzna celowo wprowadził funkcjonariuszy w błąd, podając im dane osobowe swojego brata. Dodatkowo miał blisko pół promila alkoholu w organizmie, a ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

We wtorek po godz. 20:00 policjanci niżańskiego ruchu drogowego w Wolinie zatrzymali do kontroli samochód marki Renault. Podczas kontroli, kierowca był zdenerwowany, a już po chwili funkcjonariusze poznali powód tego zachowania.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Okazało się, że miał on blisko pół promila alkoholu w organizmie. Ponadto, podczas weryfikacji tożsamości w policyjnych systemach, okazało się, że dane osobowe, które podał kierujący, nie są zgodne z odpowiedzią otrzymaną przez policyjny system sprawdzeń. 21- latek podał policjantom dane osobowe swojego brata.

Dodatkowo mieszkaniec powiatu stalowowolskiego nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna został już przesłuchany. Przyznał się do popełnionych czynów. O jego losie zadecyduje teraz sąd. Grozi mu teraz wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Krzysiu

Może jakby podał personalia siostry to by przeszło? Znamy miejscowych policjantów. Pozdrawiam ich tak na wszelki wypadek, mój nr rejestracyjny: RST24***

~Roderyk

W Zgorzelcu.mam 0.5 i jestem pijany w sztok, gazety o mnie piszą, 100 metrów na zachód w Goerlitz jestem trzeźwy. Patrzcie jak duże ma znaczenie czyste powietrze.

~Rodzina+

Nie ma to jak rodzina.

~Senior

Pół promila to pijany??? Pijany to taki co w ogóle nie kontaktuje i leży w rowie po prostu był pod wpływem alkoholu ,a jak spowodował wypadek to kierowcę nazywano pisano bandyta ,co za chamskie słownictwo pismaków.

wyborca

~Mieszkaniec: Tak liczy się wyroki w USA, niestety nie w Polsce.

Tutaj raz zabiorą prawko, to drugi raz już nie zabiorą. Tylko konfiskata samochodów i bezwzględne więzienie!!!

~Mieszkaniec

Za podanie danych które nie należą do niego minimum 3 lata więzienia.+ jechanie po pijanemu 15 lat+nie posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami 5 lat.

Czyli 23 lata więzienia z takimi osobami ostro trzeba postepować.

~Podatnik

Zobaczcie sobie reportaż "Zawisza bezkarny" o byłym pośle PISu który po pijaku potrącił kobietę.

~Cymes

Po co jechał na bani w kierunku Niska? Na gazie to można poruszać się jedynie po Stalowej Woli. Niżańska policja - w przeciwieństwie do stalowowolskiej - coś działa. I to we wszystkich tematach...

~Oladudek

oj chłopvxr gdybyś teraz mugł mnie w dpe rchnąc bylo by super alu alu jestem Ola ktora wsadza se w pindola

~laga

Zapisze się do partii Kaczyńskiego czy Ziobry i włos mu z głowy nie spadnie, a jak spadnie to namiestnik pałacu go ułaskawi i wyjdzie na swoje.