Kiedy zostanie uruchomiona sygnalizacja świetlna na Okulickiego?

Image

21 grudnia 2022 roku na Okulickiego: obok bloku 8, a także w sąsiedztwie wiaduktu, została uruchomiona sygnalizacja świetlna. Działała tylko przez dobę, bowiem ze względu na bezpieczeństwo pieszych, którzy pokonywali przejście „na pamięć”, zupełnie nie zwracając na nic uwagi, została wyłączona. Od tego czasu minęło kilka miesięcy, a system wciąż nie działa. Na sygnalizatorach miga jedynie pomarańczowe światło ostrzegawcze. Czy to się zmieni?

- Spodziewamy się, że w połowie czerwca sygnalizacja przy wiadukcie będzie włączona. Czekamy również na opinię komisji do spraw bezpieczeństwa w zakresie użytkowania świateł- odpowiada nam prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny.

Sygnalizatory znajdujące się obecnie przy bloku numer 8 mają zostać przeniesione na pasy obok PKS- u. Miasto w tej sprawie czeka na odpowiednią opinię komisji.

- Oddanie do użytkowania Biurowca Agencji Rozwoju Przemysłu bez wątpienia spowoduje zwiększenie ruchu pieszych wokół tego budynku i tu pojawiła się taka rekomendacja, że lepiej by było żeby ta sygnalizacja była przeniesiona właśnie między PKS-em a biurowcem ARP. Uważam, że jest to dobry pomysł. Chciałem przypomnieć, że decyzja o tej sygnalizacji nie była podejmowana przez nas bez konsultacji, bez również wskazania przez policję miejsc niebezpiecznych, miejsc gdzie dochodziło do wypadków. I tą decyzję chcielibyśmy podjąć po wsłuchaniu w głos ekspertów z zakresu ruchu drogowego na terenie miasta Stalowej Woli- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Kris

U nas to się najpierw robi, a później myśli. Wydane pieniądze nikogo nie obchodzą, a pstrykniemy palcem i za darmo się przeniosą w drugie miejsce. Ja myślałem,że jak jest projekt to zatwierdza komisja do spraw bezpieczeństwa, nie gotową inwestycję. Jak powiedzą, że jest źle to sobie tak będą migać w nieskończoność.

~kierowca

co to znaczy ze piesi chodza ,,na pamiec,,postawic patrol przy swiatlach i mandacik raz 500 drugi raz 500 i zapomna przechodzenia na pasach na czerwonym swietle

e2rds

~nowaGWIAZDA vel pseudointeligencie, a tak, przyznaj się, co za de.il wymyślił ci ten nick ~nowaGWIAZDA , bo to śmiechu warte, nie lepiej było pozostać przy "Janusze".

e2rds

~nowaGWIAZDA vel pseudointeligencie, może źle się wyraziłem, "nie głupich, tylko cwanych nierobów i złodziei państwowej kasy których jedynym celem życiowym jest nie zarób, ale daj. Ty jesteś od nich gorszy, bo ty nie mówisz daj, tylko niby pod płaszczykiem uczciwej pracy na urzędniczym stanowisku okradasz podatnika pisząc bałwochwalcze peany i garniesz, garniesz ile się da, a chwaliłeś się, że samych podatków to płacisz 10 razy więcej niż ja, to ile musisz w białych rękawiczkach nachapać z kasy podatnika.

e2rds

~nowaGWIAZDA vel pseudointeligencie, może źle się wyraziłem, "nie głupich, tylko cwanych nierobów i złodziei państwowej kasy których jedynym celem życiowym jest nie zarób, ale daj. Ty jesteś od nich gorszy, bo ty nie mówisz daj, tylko niby pod płaszczykiem uczciwej pracy na urzędniczym stanowisku okradasz podatnika pisząc bałwochwalcze peany i garniesz, garniesz ile się da, a chwaliłeś się, że samych podatków to płacisz 10 razy więcej niż ja, to ile musisz w białych rękawiczkach nachapać z kary podatnika.

e2rds

~nowaGWIAZDA vel pseudointeligencie, nie rozśmieszaj mnie, ludzie prawicy jeszcze nic, nigdy dobrego nie zrobili i nie uchwalili, wszystko co spłodzili to knoty do poprawi, a najświeższy przykład to ta "KOMISJA" którą Duduś najpierw podpisał w musi nieświadomości i pod naciskiem, jak wylano morze pomyj na niego to chce poprawiać. Nawet niedouczony Czarnek najpierw chwalił jaka to wybitna ustawa i Dudusia, a teraz pośmiewisko z siebie zrobił. Tak nieudaczniki i psuje wszystko robicie w Polsce, jedynie co się wam udało, to skłócić naród i rozdawać pieniądze nieswoje, znaczy ukradzione pracującym by kupić naiwnych i głupich.

~nowaGWIAZDA

Do emeryta e 2rds, dziadku nie obrażaj polityków którzy będą ciężko pracować w tej KOMISJI, ty do obrażania wszystkich ludzi prawicy jesteś pierwszy dziadu.

e2rds

~nowaGWIAZDA vel pseudointeligencie,, a tak "KOMISJA DO ZDRADY POLSKI " to może mnie w d..pę cmoknąć, ale tylko jak ja będę miał ochotę.

e2rds

~nowaGWIAZDA vel pseudointeligencie, świnia nieba nie widziała a PiS-uary samodzielnych rządów w nowej kadencji, choć wy, może w celach będziecie mieć samodzielne rządy, czego serdecznie życzę bez żalu.

~nowaGWIAZDA

Do emeryta e 2rds, jeśli ty samodzielne rządy w przyszłej kadencji partii PIS uważasz za palący grunt to ja ci gratuluję pseudo inteligencji. Grunt to się pali takim członkom PZPR bo nie wiedzą czym to się ta KOMISJA DO ZDRADY POLSKI dla ciebie też skończy. Bo za komuny każdy członek PZPR służył sowietom.

e2rds

~nowaGWIAZDA vel pseudointeligencie, a ty nadal kretyna z siebie robisz, grunt pod stopami zaczyna się palić PiS-uarom to wyją w niebogłosy

~nowaGWIAZDA

Do emeryta , e 2rds, ja nikogo nigdy nie bronię choć czasami komuś rację przyznaję jak ktoś bardzo mądrze coś napisze. Mamy wolność słowa co nam gwarantuje konstytucja więc możesz produkować wypociny kiedy chcesz i pisać swoje bzdury. Poczytaj dziś na portalu interia służącym naszej opozycji, jak w NIEMCZECH upadła nisko lewica i liberały a partie prawicowe maja największe poparcie. Czekam na to w unii europejskiej a wtedy PIS tam będzie grał pierwsze skrzypce.

e2rds

~nowaGWIAZDA vel pseudointeligencie, jeszcze jedno, bronisz tego nicka "Janusze", podejrzewam że to ty przed wyjściem z pracy per.dnąłeś taki wpis i nie wyszło i po prostu zes.ałeś się i bronisz teraz, bo ty wyszedłeś na starą onucę.

e2rds

~nowaGWIAZDA vel pseudointeligencie, cyt: " Do emeryta kiedy próbuję co odpisać na temat tego przedszkola nowego na PONIATOWSKIEGO to za każdym razem mój komentarz jest CENZUROWANY.". Głąbie, chyba masz na mysli to nowe Żłobko-przedszkole, co od 30 listopada miało być oddane "lada dzień", ale głąbie, ono jest przy KEN, a nie Poniatowskiego to po pierwsze.
Po drugie głąbie, bo ja wczoraj dopiero o tej porze miałem czas coś napisać, bo dopiero wtedy wróciłem do domu i nie piszę tak jak ty w godzinach urzędowania, na państwowej posadzie za kasę podatnika w bezczelny sposób okradając go i jeszcze tym się chwalę, ale tak potrafią tylko robić takie hi eny pisowskie w białych rękawiczkach, nie widząc w tym nic nagannego. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

~nowaGWIAZDA

Do emeryta e 2rds, dziadku idź spać bo piszesz swoje wypociny po godzinie 23 a o tej porze normalni ludzie już śpią. To ty buraku najbardziej wyjesz na tym portalu. Po co ty zaczepiasz wszystkich forumowiczów, sympatyków PIS i ludzi o prawych poglądach.

e2rds

~Janusze, myśl troszeczkę, ochrzciłeś się nickiem ~Janusze, to bardzo źle się kojarzy z tym co pisze pod taką nazwą. Wyobraź sobie swój nick "idiota", spodobał by się tobie, niewiele gorszy od ~Janusze.

~Janusze

Opozycja dzień i noc nadaje. Ruskie onuce oszalaly w SuperExpresie. Brawo Jan Olszewski, to jest patriota.

~RST

J23 jaki ty masz problem jak ktoś cokolwiek smie od ciebie wymagać, zaraz przerzucasz to na innych.

~Beeeeee

Stalowa Wola na czele z kędzierzawym kołtunkiem ma szansę stać się drugim Wąchockim....

~zbyr

Tak jest, w pełni popieram! .....(pakować mandaty po 500 zł. Po dwóch dniach wszyscy będą umieć. To najlepsza edukacja w tym kraju. Ja się jeszcze pytam dlaczego świateł nie ma przy hali gdzie przejechać graniczy z cudem, a przy Biedronce to nie przełożyć tylko zrobić kolejne. Od początku powinny być 4 sztuki.)

~Olsen

Może zostać tak jak teraz działa

e2rds

~@e 2rds, miejsce małpy, a do tego pisowskiego wyjca jest w ZOO, a nie na forum zasrańcu.

~Wał

Miejmy nadzieje ze to nigdy nie będzie włączone albo lepiej targ do rozwadowa przenieście a nie w centrum miasta to nie Rzym żeby targ był w centrum

~Wał

Miejmy nadzieje ze to nigdy nie będzie włączone albo lepiej targ do rozwadowa przenieście a nie w centrum miasta to nie Rzym żeby targ był w centrum

~Wał

Miejmy nadzieje ze to nigdy nie będzie włączone albo lepiej targ do rozwadowa przenieście a nie w centrum miasta to nie Rzym żeby targ był w centrum

~Wał

Miejmy nadzieje ze to nigdy nie będzie włączone albo lepiej targ do rozwadowa przenieście a nie w centrum miasta to nie Rzym żeby targ był w centrum

~Mama i tata

Juz dawno powinny byc włączone ! W sobote całkiem nie da sie przejechać ulica bo non stop ktos wyłazi na ulice nie wspominając o rowerzystach którzy wjeżdżają rowerami pod koła tam gdzie nie powinni

~J 23

Kiedy? Nigdy. Po co pieszym jakieś ograniczenia?! Nie denerwujmy pieszych obowiązkami ani tym bardziej rowerzystów. Amen.

~Aaa

Bliżej hali to już można łaźić po drodze bez sygnalizacji

~Dramat

ciemnogród