Było ciemno, będzie jasno

Image

Przy ul. Górskiego, ul. Ofiar Katynia i ul. Wiejskiej powstanie instalacja oświetlenia ulicznego.

Budowa instalacji oświetlenia ulicznego ze względu na różne lokalizację będzie podzielona na trzy części. Wszystkie z nich wykona zakład z Jeżowego za kwoty: część I – 20 910 zł, część II – 25 830 zł, część III – 20 910 zł. Całość prac objęta jest 7- letnim okresem gwarancji i rękojmi.

– Wsłuchując się w potrzeby mieszkańców podczas spotkań terenowych konkretnie reagujemy na potrzebę doświetlenia ulic Miasta Stalowej Woli. Wykonawca zrealizuje budowę nowych latarni drogowych z nowoczesnymi i energooszczędnymi lampami LED, co znacząco wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w tych miejscach– zaznaczył Lucjusz Nadbereżny, Prezydent Miasta Stalowej Woli.

Pierwsza część zamówienia zawiera budowę oświetlenia ulicznego przy ul. Górskiego w Stalowej Woli: latarnia oświetleniowa, budowa odcinka linii kablowej oraz wykonanie przepięć w istniejącej linii oświetlenia ulicznego.

Druga część, to budowa trzech stanowisk oświetlenia ulicznego ze słupowych żerdzi wirowanych przy ul. Ofiar Katynia w Stalowej Woli, budowa linii napowietrznej oraz montaż opraw oświetlenia drogowego typu LED.

Przy ul. Wiejskiej w Stalowej Woli zostaną wybudowane trzy stanowiska oświetlenia słupowego z żerdzi wirowanych, linia napowietrzna oraz oświetlenia drogowe typu LED.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~gacek

Ja chce zeby bylo ciemno ,bo jak maja robic te dzieci przy zapalnych swiatlach.

~Rudnik

O co te spory, samo założenie lamp nic nie daje w Rudniku są lampy LED w niektórych miejscach od lat i tak nie świecą ????

~ekolog

Do golina , cieciu właśnie PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY bez przerwy świeci nam osobistym przykładem a w telewizji możemy go oglądać co tydzień. To najlepszy prezydent STA LOVE J WOLI w dziejach naszego miasta.

~golina

Nie lepiej byłoby gdyby pan szanowny LN świecił osobistym przykładem nie zastępując tego blasku żadnym ledowym czy jarzeniowym? Tak z ciekawości pytam...

~ekolog

Po pierwsze widzicie jak hejterzy się kompromitują gęgając o betonie jak ci co tego betonu nie mają jak go pragną. Po drugie miasto co roku majątek zaoszczędzi dzięki tym instalacjom LED.

~Wituś

Dziękujemy panie prezydencie!

~@fucio

A ile tam osób mieszka? Kilka... Sam se zrób jak ci nie pasi.
Było się nie budować tam mondralo roszczeniowa.

~fucio

Było i jest błoto na Nowowiejskiego, pytamy kiedy będzie asfalt? To nie luksus a zwykła potrzeba wszystkich mieszkających przy tej zapomnianej ulicy!