Kwiaty na rozwadowskim rynku

Image

Takie oto wiosenno- letnie kwiaty pojawiły się w sercu Rozwadowa.

Po rewitalizacji w Rozwadowie nieco się zmieniło, a teraz dodatkowo na rynku zrobiło się kolorowo od kwiatów. Pojawiły się owady i zapachniało miodem.

Odnowiony rozwadowski rynek ciągle pięknieje. Rozstawiono na nim barwne kaskady kwiatowe, na latarniach umocowano kwietniki. Ładna pogoda sprzyja spacerom. Ci, którzy nie wyjeżdżają z miasta, mogą pospacerować i popatrzeć na przyrodę.

Jak Wam się podobają kaskady kwietne w Rozwadowie?

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~misio

ekolog jak żeś te duże drzewa przenosił to jedno chyba ci spadło na łepetynę i co tam w niej jeszcze było to wtedy wypadło....czyli ta betonoza to efekt działań lokalnych "ekologów"?

~nowaGWIAZDA

Mieszkańcy ROZWADOWA są zachwyceni , że mają tak wspaniały obecnie rynek w centrum ich dzielnicy. A już niedługo otwieramy rewitalizacją ich stacji kolejowej.

~Dima

Kilka doniczek i już inaczej spacerniak wygląda

~ekolog

Do miś, cieciu tam jest teraz więcej zieleni niż przed rewitalizacją tego rynku. Tam nawet wielkie drzewa przesadzaliśmy na tym rynku które musiały być przesadzone parę kroków dalej bo według planu rewitalizacji rosły w złym miejscu. Czy nie za dużo tam tych wielkich drzew za którymi będą się ukrywać menele i sikać przy tych dużych drzewach po piwie.

~ekolog

Cudowne miejsce teraz ten rynek w ROZWADOWIE. A jak szrek siedział przy korycie to nic w ROZWADOWIE nie robił. Zapomniałem zrobił wiadukt do nikąd nad naszą obwodnicą. [ tam koło szkoły ekonomicznej].

~Wyborca

. BRAWO PANIE PREZYDENCIE L. NADBEREŻNY , największy NARCYZIE - piszesz o sobie?.

~hohoho

Ale betonoza. W lecie, gdy zacznie grzac, nikogo tam nie bedzie. Kwiatki niestety nie uchronia przed sloncem.

~ekolog

Ten rynek to obecnie najpiękniejszy rynek w POLSCE jeśli nie w EUROPIE. Jak kiedyś tam zrewitalizują te kamieniczki to będzie wspaniała sceneria do nagrywania seriali tak jak w SANDOMIERZU. BRAWO PANIE PREZYDENCIE L. NADBEREŻNY , największy szacunek się PANU należy.

~Kermit

Pachnie miodem, pisowcy bułykają po betonowych płytkach, a ptaki s.rają tęczą. Sielanka jak tralala smiech2
Pokażcie może lokalnych meneli łażących wkoło tego betonowego placu obstawionego głównie pożydowskimi jamnikami. Tego typu budynki to najbrzydsze co stoi na polskiej ziemi.

~Piko

Wspaniały rynek, lubię jak mnie parzy w stopy rozgrzany beton, i to mimo butów. A w ogóle to po co tam te drzewa? Tylko słoneczko zasłaniają. Powinno być całe wybetonowane bo to i sprzątać łatwiej i się nie sypie z drzew.

~Stan

Piękna betonoza.

~Tyiopknb

Wrocilem niedawno na stale z Ameryki bylem tam 30 lat jak mnie wnuk zawiozl na ten 'wasz' cudowny rynek to malo nie wylysialem z wrazenia i jeszcze jestem w szoku!! Pytam co to kuzwa ma byc???

~miś

ale betonoza, można smażyć kotlety na gołej ziemi..... brawo kudłaty kocham twoje pomysły.... gdzie jest zieleń, która tam była gdzie cień ?

~Jak

w całej Polsce - betonowa patelnia powielana setki razy przez ludzi bez wyobraźni.

mokasyn

Kwiaty na rozwadowskim rynku to piękna rzecz. Niestety toaleta tam znajdująca się nie działa. Ochoczo pobiera jednak wszelkie wrzucone do niej pieniądze. Piękna rzecz.