Piknik przed Miejskim Domem Kultury

Image

W niedzielę na Placu Piłsudskiego, w ramach Roztańczonej Polski, odbył się wielki piknik. Bardzo licznie wzięły w nim udział Koła Gospodyń Wiejskich. Sprzedawano pierogi, różnego rodzaju dania, ciasta, ciasteczka. Nie zabrakło chleba ze smalcem i ogórkiem.

Impreza rozpoczęła się około godziny 13:00, choć w tej części Stalowej Woli głośno było od 8:30. Można było skosztować wyrobów lokalnych, a i coś wygrać w jakimś konkursie prowadzonym przez marki spożywcze. Gotowano rosół i uczono pichcić pod chmurką. Wieczorem, od godziny 20:00 przewidziano koncerty. Te znalazły się w programie na żywo TVP3. Muzyka, głównie w stylu disco polo, na pewno ucieszyła miłośników wiejskich klimatów. Było też Kombi Łozowski, więc można było przypomnieć sobie lata 80-te.

Byliście dziś na Placu Piłsudskiego? Jak Wam się podobało?

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Mieszkaniec

Ekologiczny parobku co ty jarasz człowieku? Jak ty sondaż błaźnie przeprowadziłeś ? Co ty bierzesz że takie głupoty wypisujesz?Kto będzie spłacał zadłużenie miasta? Zadłużyć miasto to nie sztuka rządzenia.Do psychiatry natychmiast niech cię zabiorą tylko może być już za późno.

~bojzbend

I ci panowie w białych garniturach i ich żenujący "taniec" - to lepsze od kabaretu jest.

~Adek

Yebać PO

~Ada

Bylo fajnie

~JASIO

tTO TRADYCYJNE ZAMYDLANIE OCZU I ŚCIEMA WKOŁO WYCINAJĄ RESZTKI PUSZCZY SANDOMIERSKIEJ WSZĘDZIE DRWALOZA BETONOZA SYFOZA POWIETRZA !!!! PEJSOLE ŁUPIĄ GOJÓW

wyborca

~MottodlaElyty, czego się spodziewasz? Ambitni wyjechali stąd wPiSdu. Teraz trzeba zadowolić elektorat do wyborów.

~MottodlaElyty

Wielowieś tańczy, śpiewa ...
Cóżeś Ty Kudłaty oszołomie uczynił z tą dumną krainą? Ciemnota, zaścianek, plebs kartoflano-paździerzowy podskakujący w rytm wsiowych grajków to nowy wizerunek i motto Elyty kulturalnej Aluminiowo-Miedzianej Wielowsi z Pława.
Kompletny upadek.
Kwiatkowski z Siedlanowskim i Grabskim się w grobach przewracają.

GRZ

Super. Najlepszy koncert Edyty Górniak - brawo!

~Metal

Moim zdaniem było zbyt mało disco polo.

~ekolog

To była najlepsza impreza w STA LOVE J WOLI w ostatnich 20 latach a nie żaden piknik. Wystąpiły największe gwiazdy polskiej estrady z 21 wieku. Tylu imprezewiczów w naszym mieście jeszcze nigdy nie widziałem jak żyję, około 10 tysięcy melomanów najlepszej muzyki zjechało się do naszego miasta z kilku województw bo widziałem pod wiaduktem zaparkowane samochody z tablicami z kilku województw i miast takich jak TARNOBRZEG, KRAŚNIK , JANÓW LUBELSKI, NISKO , LEŻAJSK, KOLBUSZOWA, MIELEC czy SANDOMIERZ. Wszyscy wspaniale się bawili a ja przy okazji tego koncertu przeprowadziłem sondaż poparcia politycznego dla polskich partii. W tym sondażu 95 procent mieszkańców jesienią będzie głosować na PIS a na wiosnę w maju w wyborach prezydenckich 99 procent tych co tam się bawili doskonale zagłosują na PANA PREZYDENTA L. NADBEREŻNEGO. Jak sobie przypomnę te amatorskie imprezy szreka pod nazwą JAGODOWA STOLICA POLSKI nasze miasto to aż mam wymioty z takiego dziadostwa jakie wtedy mieliśmy. Oj chciałoby się mieć takie imprezy przynajmniej raz na miesiąc w STA LOVE J WOLI. Ale już dziś wam wszystkim obiecują , że na otwarcie ulicy DZIAŁKOWEJ po rewitalizacji tej ulicy zrobimy na BŁONIACH też wspaniałą imprezę bo wszyscy imprezowicze już będą mogli korzystać z tych parkingów nowych na tej ulicy. Ale to dopiero na zakończenie wakacji aby młodzi przed szkołą mieli jeszcze jeden wspaniały ubaw.

~Allk

Lewackie PeOwce krytykują i obrażają jak rudy folksdojcz o którego zatroskali się niemiaszki że może być sprawdzony jak działał z putinem

~jasio

jak ktos wie to niech napisze ile nas to kosztowal i po ile powinny byc bilety

~podatnik

"Jak ktoś chce słuchać wykonań operowych, to idzie do opery. Jak chce słuchać Ralpha Kamińskiego, to idzie na jego koncert, a nie marudzi."

Czyli zamknij mordę panie awangarda i płać z uśmiechem podatków na organizowanie koncertów dla Januszy i Grażyn w twoim mieście.

~sss

zdecydowanie na tak wszystko ! wiele osob z dziecmi jestem przeciwna koncertom na błoniach strach tak daleko iść a dzieci padniete wracaja.... tutaj blisko kazdy mial w polowie miasta idealnie !! Córka zadowolona i ja takze

madras

Disco polo i stare baby na ludowo. Super impreza...

~J 23

Było całkiem fajnie. Różne rodzaje muzyki fajne covery. Koncert w stylu rozrywkowym. Jak ktoś chce słuchać wykonań operowych, to idzie do opery. Jak chce słuchać Ralpha Kamińskiego, to idzie na jego koncert, a nie marudzi.

~J23

Mało ambitna muzyka (karaoke).Brakowało tylko Sławomira,Zenka i Bayer Full.Jaki słuchacz taka muzyka

~Zna(f)ca

Największy czad dał Bajm. Beata wciąż rządzi!

~Ryk 12

Musze przyznac plus Luckowi,bylo Suuuuuuper wiecej chcemy.....ps Pis wygra wybory i dobrze

~Kacper

Proponuję posłuchać festiwalu który odbył się wczoraj w Sędziszowie.
Godny do naśladowania, I wielka konkurencja dla Stalowej Woli.
Jedynie co było fajne to piknik , to na plus.

~Stalowiak

Buraczana muzyka dla buraków!!!

~Folk

Ta kraina od 8 lat, to jedno wielkie disco w polu, na kredyt, zapatrzona na wschód w stronę Kremla. I to bez metafor!

~Mateusz W

Dobre spędzone 2 godziny,szkoda że KOMBI dał tylko 3 piosenki.

Plus za to że choć odbywało się to pod MDK i było sporo ludzi na koncercie to były miejsca mniej tłoczne gdzie można było spokojnie się poruszać.

Minus za marną ochronę która miała w tyłku osoby mające przy sobie alkohol i mogli spokojnie wejść poza barierki tam gdzie wpuszczano osoby,w 2 części koncertu już można było spokojnie spotkać pojedyncze osoby z Alkoholem

~Martyna

Taka Stalową Wolę chce mieć !
Brawo dzieje się !

~MZ112255

Jak mieszkańcowi nie pasuje DISCO POLO to polecam spakować manatki i spadać z miasta tam gdzie ci będzie idealnie w twej twojej Oborze

wyborca

Mamy wybór - albo artyści ułożeni z PiS-em (disco polo), albo artyści "postępowi" (pop, hip-hop).

Była już inna muzyka na Majówce, to mało ludzi przyszło. Będzie jeszcze festiwal metalowy pod koniec lata.

~Sasin

Festyn dla wyborców

~Grzegorz

Proszę podać koszty jakie poniosło miasto za ten badziew.

~Tygrees 23

Do mieszkanca bedziemy zawsze tu grac

~XXX

do mieszkaniec - Wtedy jak dwie niedziele się zejdą. wiesz.
To nie słuchaj i przełącz się na TVN 24