Piknik przed Miejskim Domem Kultury

Image

W niedzielę na Placu Piłsudskiego, w ramach Roztańczonej Polski, odbył się wielki piknik. Bardzo licznie wzięły w nim udział Koła Gospodyń Wiejskich. Sprzedawano pierogi, różnego rodzaju dania, ciasta, ciasteczka. Nie zabrakło chleba ze smalcem i ogórkiem.

Impreza rozpoczęła się około godziny 13:00, choć w tej części Stalowej Woli głośno było od 8:30. Można było skosztować wyrobów lokalnych, a i coś wygrać w jakimś konkursie prowadzonym przez marki spożywcze. Gotowano rosół i uczono pichcić pod chmurką. Wieczorem, od godziny 20:00 przewidziano koncerty. Te znalazły się w programie na żywo TVP3. Muzyka, głównie w stylu disco polo, na pewno ucieszyła miłośników wiejskich klimatów. Było też Kombi Łozowski, więc można było przypomnieć sobie lata 80-te.

Byliście dziś na Placu Piłsudskiego? Jak Wam się podobało?

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Hahaha

W sensie że kazali ci siedziec do 2029, a później się zobaczy? smiech2 No takiego menadżeua nie chcą w Waułszawie? smiech2 smiech2

~Mieszkaniec

Ty nowaGWIAZDA parobku nie masz co robić ?to sie małym pobaw jak go masz. Ty prezydentem mozesz być dla takich jak ty w zakładzie psychiatrycznym bo tam się idealnie nadajesz.Nadajesz się w trybie natychmiastowym do psychiatryka.

~nowaGWIAZDA

Do mieszańca , po co się kompromitujesz ze swoim analfabetyzmem i niewiedzą ameby. Jak ty nie wiesz , że twoim prezydentem do prawie 2030 roku będzie PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY? A po nim może choć nie na pewno ja bo jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa, chociaż wszyscy mnie namawiają.

wyborca

~Mieszkaniec: Lucjusz twierdzi, że nigdzie się nie wybiera, ale o tym zadecyduje Partia.

~Szaweł

A gdzie grupka cheerlidingu pisówki w szaliczkach i z dymiącymi świeczkami?

~JASIO

TO TRADYCYJNE ZAMYDLANIE OCZU I ŚCIEMA WKOŁO WYCINAJĄ RESZTKI PUSZCZY SANDOMIERSKIEJ WSZĘDZIE DRWALOZA BETONOZA SYFOZA POWIETRZA !!!! PEJSOLE ŁUPIĄ GOJÓW

wytacarz

Mieszkaniec Nadbereżny może być jeszcze jedną kadencję bo tej jego pierwszej nie liczą. Prawo nie działa wstecz. A po nim za 5 lat to kto wie??? Może WEBER może SAGATOWSKI poczekamy zobaczymy.

~Aaa

Ja się krwa pytam czemu takie zjbane zespoły grały?!?!? Gdzie najlepsi raperzy??? Jbać was wy chce nienawidzę takiego chłamu chj wam w dpy

~Oladudek

Impra jest tu a ludzi w pzdu mam biało moc by jbac pis cała noc chj wam w dpy bo pisowcy robią na was kupy z dpy

~fanka

~ekolog sie uaktywnił - uwielbiam czytac głupoty tego mega dzbana.

~ekolog

Całe miasto i wszyscy mieszkańcy się bardzo cieszą z tej imprezy ROZTAŃCZONA POLSKA a paru [2] cieci próbuje na siłę ciemnotę nam wciskać. A ja się ich pytam hejterzy przy jakiej muzyce się POLACY najlepiej bawią? Jeszcze do końca roku szkolnego tylko jeden temat we wszystkich szkołach uczniowie mają wspominając tą wspaniałą imprezę. Już pytają się o następną z udziałem kapel DISCO POLO bo to najlepsza muzyka do tańca i zabawy. Kiedy ja organizuję imprezę prywatna na mojej działce to tylko DISCO POLO moi goście słuchają bo tylko taką muzykę im puszczam. Kto nie szanuje polskiej muzyki niech spada na drzewo i wypad z POLSKI. Jeszcze bardzo ważna rzecz te koncerty w wielu miastach POLSKI to wszystkie miasta mają za darmo nawet złotówki żadne miasto do tych imprez nie dokłada.

~ekolog

Do mieszaniec, cieciu ty o niczym nie masz zielonego pojęcia już wszyscy mieszkańcy naszego miasta STA LOVE J WOLI ci to 100 razy mówili a ty dalej idio..tycznie gęgasz mieszańcu. Dziś STALOWA WOLA wygląda jak miasto z 22 wieku a w czasach szreka to nasze miasto było grajdołkiem z którego cała POLSKA się śmiała. Wracają do naszego miasta mieszkańcy STA LOVE J WOLI po 10 latach pobytu w unii eurpopejskiej i nie poznają własnego miasta tak wypiękniała STALOWA WOLA po prawie 9 latach PANA PREZYDENTA L. NADBEREŻNEGO. Co do sondażu to ja ten sondaż robiłem do mojego prywatnego archiwum więc po co mam ci wszystko udowadniać. Gwarantuję co na więcej niż 100 procent , że twoim prezydentem do prawie roku 2030 będzie obecny prezydent masz to zagwarantowane jak pies budę.

~taka prawda

Do temid, cieciu gdyby tak było to ty będziesz pierwszy skazany bo tyle nienawiści i łgarstwa , kłamstwa co ty tu produkujesz to nie ma tu takiego drugiego. Wiec już sobie szczoteczkę do mycia zębów i inne potrzebne rzeczy do odsiadki. A alik , ma 100 procent racji i wielki szacunek od wszystkich mieszkańców naszego miasta STA LOVE J WOLI.

~Fan

KŁI KŁI KŁI CHRUM CHRUM CHRUM

~YaNickt

Do mieszkaniec: dopiero teraz nasze miasto jest piękne, pięknieje z każdym dniem, dzięki wspaniałemu włodarzowi.

~Gres

Było super!

~kasa

Raper MATA miał przy sobie prawie 2g marihuany. Normalny człowiek dostaje wyrok, najczęściej w zawieszeniu. Ale znanemu idolowi, który ma bogatego wpływowego tatusia, sąd umorzył postępowanie. Czy tym zajmie się prokuratura?

MATA jest też oskarżany o zorganizowanie nielegalnego zgromadzenia na schodkach w Warszawie i narażenie swoich fanów na niebezpieczeństwo. Czy tutaj też zadziałają znajomości i się upiecze? Szary obywatel poszedłby siedzieć.

~discopolo

Kiedy radio VOX zorganizowało imprezę disco polo na rynku w Rzeszowie, to miasto próbowało wyciszyć to wydarzenie. Wszystkie lokalne media też to przemilczały. Zobaczcie na zdjęciach, że ludzie ledwo się zmieścili na rynku.

Takie mamy czasy.

~Grzegorz

Chodorek i Trela też tańcowali jak dwa Michały?
Dno, beznadziejne dno. Żenada.

wyborca

A ktoś przypomni koncerty z zeszłego roku?

Wymieniam z pamięci:

- Wakacyjna Trasa Dwójki pod hasłem "30 lat disco polo" (nasze miasto wybrano do grania takiej muzyki)
- 85-lecie COP pod muzeum COP (Bednarek, LemON, Fever)
- majówka - koncert wsparcia dla Ukrainy

W 2021 był jeszcze koncert religijny na błoniach, a w 2020 impreza dla młodzieży.

Należy zadać sobie pytanie, czy serio to jest promocja miasta na zewnątrz, czy kasa wyrzucona w błoto na taką żenadę. Może teraz takie czasy, że pod wpływem globalizacji i ogłupiania ludzi przez media społecznościowe społeczeństwo woli oglądać pseudotancerzy, TVP promuje Oskarków, zamiast muzyki liczy się uroda, makijaż, fryzura, marynarka, biust, czy masz fajny głos, sukienka, itd. no i wszystko leci z playbacku, bo tak telewizja każe. Jeszcze kiedyś TVP oprócz tandety promowała tych, co przynajmniej potrafią grać i śpiewać, to musiałeś osiągnąć ciężką pracą, a nie kasą i genetyką.

~Bolo

Ale Pajac jest ten Liszewski i jego pseudo tancerze hehehe

~mieszkaniec

Kiedyś Stalowa Wola była pięknym miastem, dzisiaj zaś rządzący zrobili z niej pisiorski discopolowy chlew....

~Mieszkaniec

Jaki sondaż ekologiczny parobku? Gdzie masz tych ludzi z sondażu? Gdzie masz jakieś podpisy?Co ty jarasz człowieku? Długi zrobił były prezydent to fakt ale długi i to znacznie większe zrobił już obecny prezydent który najpewniej odejdzie a ty posadke stracisz bo nic nie umiesz mały człowieczku.

~Marcin

Ile miasto zapłaciło za to? Hmmm....

~Dim

Hahaha prokuratura? Śmiech. Nic nie zrobią. Nawet jeśli by chcieli to mamy taką policję że po 2.tyg wszystko umarzają.Za ten śmieszny sąd i policję w StW ktoś by się zabrał. Ludzi gorzej traktują jak psa w schronisku. Tam się marnotrawi pieniądze.

~Temid

@alik, zacznij się martwić. Po przegranych wyborach będzie prokuratura miał co robić. Jeńców brać nie będą! Każdy, ale to absolutnie każdy odpowie za łgarstwa, kłamstwa i złodziejstwo. Przygotuj się!

~haha

Jerzy kryszak pojechal z pisowcami jak z fura gnoju brawo

~Oglądacz

I to właśnie było to na co oczekiwali mieszkańcy Stalowsi ! Dno , kicz i chałtura !
Ale cóż , jaka publika to taka muzyka . Wiedzieli organizatorzy że jadą do badziewia to i badziewie przywieźli . Szkoda tylko że zapłacimy za to wszyscy !

~ekolog

Do mieszaniec, po co prowokujesz mnie abym ci dowalił , tego pragniesz? Nie ma miasta w POLSCE które nie jest po uszy zadłużone więc cieciu o czym ty gęgasz? Gdybyśmy nie mieli długu małego to byśmy dziś byli w czarnej du pie bo nawet korzystając z dopłat unijnych trzeba mieć własny wkład a szrek zostawił obecnemu prezydentowi wielkie długi. Powiem ci więcej hejterze to już drugi sondaż który ostatnio przeprowadziłem bo poprzedni na otwarcie rynku w ROZWADOWIE. A wyniki były takie same więc o co ci chodzi lewaku.

~Mieszkaniec

Ekologiczny parobku co ty jarasz człowieku? Jak ty sondaż błaźnie przeprowadziłeś ? Co ty bierzesz że takie głupoty wypisujesz?Kto będzie spłacał zadłużenie miasta? Zadłużyć miasto to nie sztuka rządzenia.Do psychiatry natychmiast niech cię zabiorą tylko może być już za późno.