Pożar na Dmowskiego. Mężczyzna w szpitalu

Pożar wybuchł w jednym z bloków na ulicy Dmowskiego. Na miejsce zadysponowano policję, straż pożarną i Zespół Ratownictwa Medycznego.
Zdarzenie miało miejsce w jednym z bloków na ulicy Dmowskiego w piątek 26 maja br. około godziny 11:40. Służby zostały wezwane do pożaru mieszkania. Drzwi wyważyła policja, w środku znajdował się mężczyzna. Panowało bardzo duże zadymienie. Paliło się łóżko i biurko. Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego. Lokatora przebadano w karetce i odwieziono do szpitala na badania.
Pożar ugaszono. Strażacy sprawdzili pomieszczenia czujnikami, lokal przewietrzono, a mieszkanie przekazano matce. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.
Przewiń do komentarzy





















Komentarze
Ale bebzun jak u bułmistrza
b
Tygrees, tak bo twoim zdaniem dziesiątki kompletnych patroli stoi przed komendą i czekają tylko na zgłoszenia aby trymiga wyjechać.
A co ta policja taka z lapanki jeden widze z drogowki drugi z posterunku
Fujarke okopcilo mu troszke?
Okolice persinga i wszystko jasne
Ulubiona sąsiadka