BLUETTI AC180 Mobilna Stacja Zasilania Nie Może Się Doczekać Spotkania ze Światem

Materiał zewnętrzny Image

W samym sercu Poznania Greenpower 2023, wydarzenie prezentujące najnowsze trendy w rozwiązaniach z zakresu energii odnawialnej, dobiegło końca i było świadkiem ekscytującego debiutu. BLUETTI, firma, która ugruntowała swoją pozycję światowego lidera w rozwoju agregatów prądotwórczych, zaprezentowała swoją najnowszą ofertę ze średniej półki: AC180, którą mogliśmy zobaczyć podczas GreenPower.

Znana ze swojego zaangażowania na rzecz zielonej energii i dostępności energii, firma BLUETTI jest gotowa ponownie zmienić oczekiwania i przesunąć granice tego, co może zdziałać przenośna energia.

Z wieloma ulepszeniami, takimi jak 1.440W super szybki wskaźnik ładowania, 1.800W ciągła moc AC i do 2.700W moc podnoszenia, BLUETTI AC180 jest zaprojektowany dla szerokiego zakresu scenariuszy, w tym nagłych zaników prądu w domu, wycieczek kempingowych i eksploracji na świeżym powietrzu.

A jednak dzięki zaawansowanej funkcji dwukierunkowego falownika i mniejszej baterii, nowy AC180 jest znacznie lżejszy i bardziej przenośny niż istniejące modele, takie jak AC200P i AC200MAX, dwa z najpopularniejszych modeli w sklepie BLUETTI, które zdobyły dużą liczbę lojalnych klientów.


AC180 rysuje zupełnie nowy horyzont tego rynku w porównaniu z jego poprzednikami. Zajrzyjmy na chwilę.


Obrazek


AC180 jest zaprojektowany z myślą o łatwej przenośności, ponieważ ma wymiary 340mm x 247mm x 317mm i waży tylko 37lbs / 17kg, wygodny uchwyt jest również wbudowany dla bezproblemowego przenoszenia. Natomiast wymiary AC200P to 420 x 280 x 386,5 mm, a jego waga to 60,6lbs / 27,5kg, co zajmuje dużo miejsca podczas transportu.


Obrazek


Stała moc w Twoich podróżach

Uniwersalność sprawia, że AC180 jest potencjalnie ekscytującym wydaniem dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Ponieważ lato jest tuż za wiosną, to świetna okazja, aby zaplanować aktywności na świeżym powietrzu, takie jak piesze wycieczki, kemping, wycieczki kamperem itp. Weź BLUETTI AC180 jako mobilne źródło zasilania, z tylko jednym ładowaniem, pojemność 1.152Wh jest w stanie pokryć całe Twoje zapotrzebowanie na energię przez cały dzień. Po prostu naładuj go przed spakowaniem, a obfitość energii będzie gotowa do drogi, gdy Ty też. Dzięki bardzo wysokiej szybkości ładowania do 1.440W, naładowanie od 0 do 80% zajmuje tylko 45 minut!

Idź na solarne, żyj zielono

Jako generator słoneczny, AC180 doskonale współpracuje z szeroką gamą paneli słonecznych, takich jak BLUETTI PV200 i PV350, dzięki czemu energia słoneczna jest zawsze dostępna kiedykolwiek i gdziekolwiek świeci słońce. AC180 pozwala na maksymalne 500W wejście słoneczne, więc pełne naładowanie przy pełnym słońcu zajmuje około 2,8-3,3 godziny. Przedłuż swoją godzinę szczęścia i poszerz swoją mapę wyprawy bez obaw o wyczerpanie się energii po drodze.


Obrazek


Większa moc, więcej możliwości

AC180 jest wyposażony w falownik czystej sinusoidy o mocy 1.800 W do zasilania większości urządzeń domowych lub na dziko. Ponadto AC180 posiada również tryb Power Lifting, który pozwala na uzyskanie wyjścia do 2.700 W, aby bez wysiłku uruchamiać urządzenia o dużej mocy, takie jak czajniki, suszarki do włosów, kuchenki mikrofalowe itp.

Teraz z bezproblemową funkcją UPS prawie nie zauważysz przerw w dostawie prądu, nie mówiąc już o utracie danych lub uszkodzeniu sprzętu komputerowego.

Cena i dostępność

Bardzo oczekiwany BLUETTI AC180 ma zostać wprowadzony na rynek 15 maja o godzinie 10:00 (CEST), z ceną promocyjną 999€ (oryginalna: 1.199€), co czyni go najbardziej opłacalną opcją wśród modeli o podobnych funkcjach i specyfikacjach. Należy pamiętać, że cena debiutu będzie obowiązywać od 15 do 31 maja, a od 1 do 15 czerwca wzrośnie do 1.099€. Szacowany czas wysyłki to koniec czerwca. Nie przegap tej niesamowitej okazji!


O BLUETTI

BLUETTI od samego początku zobowiązał się do promowania zrównoważonego rozwoju i zielonych rozwiązań energetycznych. Oferując ekologiczne rozwiązania magazynowania energii zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, BLUETTI ma na celu zapewnienie wyjątkowych doświadczeń dla naszych domów, a jednocześnie przyczynianie się do zrównoważonej przyszłości naszej planety. To zaangażowanie w zrównoważoną energię pomogło BLUETTI rozszerzyć swoją działalność na ponad 110 krajów i zdobyć zaufanie milionów klientów na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową BLUETTI pod adresem www.bluettipower.eu lub śledź BLUETTI na:


YouTube: https://www.youtube.com/c/bluettiofficial
Facebook: https://www.facebook.com/bluettipower.eu/
Twitter: https://twitter.com/bluetti_inc
Instagram: https://www.instagram.com/bluetti_europe/

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =