Mieszkańcy powiatu stalowowolskiego w szpitalu po wypadku

Image

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Wilczej Woli. W wyniku zderzenia volkswagena z fordem transitem do szpitala trafiło dwóch pasażerów osobówki z powiatu stalowowolskiego.

Do zdarzenia doszło około godz. 7.30 w Wilczej Woli, w rejonie skrzyżowania drogi powiatowej z drogą gminną. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen, jadąc od Bojanowa w kierunku Wilczej Woli, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi powiatowej w drogę gminną, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym kierowcą forda transita.

W wyniku zdarzenia dwaj pasażerowie volkswagena - 20 i 43-letni mieszkańcy powiatu stalowowolskiego trafili do szpitala. 68-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, który kierował osobówką nie odniósł obrażeń. W wyniku zdarzenia nie ucierpiał również 43-letni kierowca forda, mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i uczestniczących pojazdów.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Arkadiusz

Proszę osoby, które ucierpiały w wypadku lub ich rodziny o pilny kontakt w sprawie wypadku. Przekażę przydatne informacje tel: 697 723 210 Arkadiusz

~Arkadiusz

Proszę osobę, która ucierpiała w wypadku lub jej rodzinę o pilny kontakt w sprawie wypadku. Przekażę przydatne informacje tel: 697 723 210 Arkadiusz

~Adas

Dobrze, że mamy naurochirurgie w Stalowej Woli! Tak jak ostatnio pacjent wymagał zabiegu to helikopterem z dachu szpitala poleciał prosto na zabieg neurochirurgiczny.

jasio

On nie jest redaktorem

~Nie umieją

, a nie "umią", głąbie.

~Swój

Poprawiono

~Swój

Skąd oni biorą tych redaktorków co oni nie umią napisać nawet poprawnie w tytule !? Boże zlituj się !