Orange z atrakcyjną ofertą dla przedłużających umowę

Materiał zewnętrzny Image

Zastanawiasz się, czy warto zostać w Orange? Przedłużenie umowy da Ci niższe opłaty i nie tylko. W nowej ofercie na abonament czeka na Ciebie więcej gigabajtówm dostęp do sieci 5G i bezpieczniejsze korzystanie z internetu w każdym planie. A jeśli szukasz nowego smartfona, to za wybrane telefony w Orange z abonamentem zapłacisz mniej niż w ofercie bez abonamentu. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o ofercie Orange dla dotychczasowych klientów.

Dlaczego warto zostać w Orange? Przedłużenie umowy to bonus na start i niższy abonament

Za przedłużenie umowy z Orange dostajesz 1 miesiąc abonamentu za 0 zł – pod warunkiem, że zamówisz je przez stronę https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy lub aplikację Mój Orange. Znajdziesz tam wszystkie szczegóły oferty, a jeśli coś nie będzie jasne – zamówisz też bezpłatną rozmowę z konsultantem.

Możesz również otrzymać dodatkowy rabat na abonament w Orange. Przedłużenie umowy na 24 miesiące da Ci zniżkę 5 zł miesięcznie od standardowej ceny na bestselletowy Plan M.

Nowy abonament w Orange – oferta dla przedłużających umowę

Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie umowy z Orange, masz do wyboru 1 z 3 planów komórkowych, które różnią się wielkością pakietu danych.

1. Plan S daje Ci co miesiąc 30 GB;

2. Plan M – 140 GB/miesiąc (przez 12 miesięcy, potem 70 GB);

3. Plan L – aż 300 GB (przez 12 miesięcy, później 150 GB).

W każdym planie rozmawiasz i wysyłasz wiadomości bez limitu oraz masz dostęp do sieci 5G. Dostajesz też za darmo CyberOchronę, czyli usługę, która chroni Cię między innymi przed linkami w podejrzanych wiadomościach, kradzieżą Twoich danych oraz innymi zagrożeniami płynącymi z sieci, w tym złośliwym oprogramowaniem na stronach www i atakami hakerskimi.

Rabaty na telefony w Orange dla przedłużających umowę

Rozglądasz się za nowym smartfonem i masz abonament w Orange? Przedłużenie umowy to dobra okazja, żeby zaoszczędzić na wymianie sprzętu. im wyższy abonament wybierzesz, tym zwykle cena jest niższa. Możesz wtedy kupić na atrakcyjnych warunkach takie smartfony, jak na przykład:

• Samsung Galaxy S23 5G 256 GB

• iPhone 14 Plus 256 GB 5G

• Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128 GB

• Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128 GB

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =