Pijany 41- letni Ukrainiec ściął znak drogowy. Jechał z pijanym kolegą

Image

Do zdarzenia doszło 15 maja 2023 roku przed godziną 19:00 na ulicy Hutniczej.

Pojazdem marki mercedes na rejestracji z województwa małopolskiego (powiat brzeski), podróżowało 2 obywateli Ukrainy. Obydwaj byli pijani. Jadąc ulicą Hutniczą kierujący stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, ściął znak drogowy i zatrzymał się przy bloku numer 25, na wjeździe do garaży.

Na miejsce przyjechały 3 radiowozy policyjne. Mężczyzn ujęto i przebadano na obecność alkoholu w organizmie. Auto ma uszkodzony jeden i drugi bok. Pękła w nim także opona. Na chodniku, trawniku i jezdni leżały elementy nadwozia i reflektorów. Kierujący musiał jechać bardzo szybko, o czym świadczą czarne linie utworzone przez opony na jezdni podczas hamowania. Pojazd zabezpieczono i zdecydowano o jego odholowaniu. Na miejsce wezwano policyjną grupę dochodzeniowo- śledczą.

W chwili zdarzenia 41- letni Ukrainiec, który kierował autem w organizmie miał ponad 1,7 promila alkoholu. Policjanci ustalili, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~saszka66

Nic ukraincom policja nie moze zrobic ,jak zatlukli niedawno u nas swoje dziecko.Mandatow nie zaplaca bo nie maja u nas swojego miejsca zamieszkania tylko czasowe.TO wymelduja sie do innego miejsca i komornik moze ich szukac.Po alkoholu jezdza to u nich norma Bardzo duzo ukraincow siedzi w Wroclawiu .

~Madras

Pościg miał miejsce 20 maja, po północy. Rozpoczął się w okolicy miejscowości Krasne. Obywatele Ukrainy - kobieta i mężczyzna przewozili trzech nielegalnych imigrantów z Jemenu.

~kierowca

Wszyscy ukraińscy przestępcy powinni z urzędu być deportowali na Ukrainę, niech tam błyszczą. W d..pach im się poprzewracała i wszystko im wolno.

~DRON

NIECH WY.......DO SIEBIE WALCZYĆ O SWÓJ KRAJ.

~do ~Polan

sam sie puknij w swoj młodociany "orzeszek" pisałem o robieniu afery wokól ukrainców a nie o przyzwoleniu na robienie wypadków - widać zes nieokrzesany człowiek i lubisz pisac monologi do komentarzy + własne interpretacje

~Janusze

Kto by pomyślał że onuce tak szybko przeistoczą się w bialego gołąbka pokoju ze wschodu.

Gdy każą to trzeba.

~Tymek

Jesteś pewien skarga że gorączka cię nie łapie? Polacy nigdy nie byli podobni do rusków. Oni są Słowianami wschodnimi, my zachodnimi i tyle w temacie.

~xxxx

Ukraina razem ze swoją tzw. Wojną to nic innego jak Koń Trojański, którym posługuje się Rosja. Kiedy Ona uzna za właściwe to wszyscy się obudzą i okaże się, że granica Rosji jest na Odrze. Tak było podczas spotkania w Jałcie kiedy to Stalin ustanowił nowe granice i tak jest teraz.

~Skarga

Kiedy Polacy byli podobni mentalnie do Ukraińców wszystko było ok. Lata kontaktu z zachodnią Europą zrobiły swoje. Okazało się że szpagatowa elita 4rp poczuła się zagrożona, jej istnienie wraz z psudo wartościami zachwiane bo naród stał się światlejszy, a tym samym trudniej go zrobić w CH. Więc jakiś pejsiaty myśliciel wydumał, że trzeba trochę ciemnego barachła ściągnąć importem z Ukrainy. Będzie posłuszny, omamiony dobrobytem, inszością i odda przysługę w dniu wyborów. A Naród polski będzie cicho siedział gdyż Ci lepiej sytuowani zawsze cicho siedzą, aby nie utracić tego co mają. Rządzący zawsze się boją tylko ubogich mas, którym zamykają gęby ochłapem, albo religią. To drugie w Polsce też się skończyło.

~Światła

A elementy reflektorów????? widać są całe,,,to co prawda czy fałsz Piszcie do licha prawdę,, prawdę całą dobę

~Dd3

Co za rasistowski zakręt, chwycił za koło naszych braci. Tylu Polaków przejechało wcześniej i nic. Slava

~Jacek NH

Polscy słudzy narodu ukraińskiego do tego doprowadzili. A te pijanice nie powinny bronić kraju przed ruskimi?

~Piniądze

Lokalny mechanik trochę za naprawę weźmie. Zostanie u nas.

~Kucarnia

Tytuł wybrzmial trochę zadaniowo :-)
Od dzisiaj w kronice wypadkowej nie zapomnijcie tez uszczegółowić rasy, preferencji seksualnej, wyznania, preferencji wyborczej i narodowości.

Pośmiejemy się wszyscy!

wyborca

⭐⭐⭐⭐⭐ ⭐⭐⭐

~Dorota

Coraz więcej problemów z Ukrainkami i Ukraińcami w Polsce, coraz częściej czytam o tym co wyprawiają w Polsce. Polska powinna wziąć się za nich konkretnie - przykładowo co to teraz zrobił ten Ukrainiec powinien mieć całkowitą konfiskatę majątku oraz 5 lat bezwzględnego więzienia plus zastosować odpowiedzialność grupową, narodową odpowiedzialność grupową - losowo wybranym 1000 Ukrainek odebrać prawa do 500+. Jak Ukrainki i Ukraińcy będą mieli świadomość konkretnych kar dla siebie ale również że przez ich zachowanie inne Ukrainki i Ukraińcy będą stratni to zaczną przestrzegać prawa w Polsce.

~Ubek

Przyjaciel przyjaciela Nadbereźnego kolegi Morawieckiego niejaki Orban wstrzymał pomoc dla Ukrainy w kwocie 500 ml euro a ich wszystkich wspólny przyjaciel Duda prezydent pis powiedział dzisiaj w Islandii że nie wolno pod żadnym pozorem wstrzymywać pomocy dla Ukrainy.
I kto tu jest gupi?

~cyrk

powodzi widzę się w Polsce, brawo dla naszych rządzących że umieją tak zadbać o uchodźców z Ukrainy, kto by się spodziewał

~tolerancja

już najwyższy czas pozbyć się tego problemu, rok z okładem wystarczy

~Cyc

Zaczyna być problem... Bo są u nas w mieście rodziny z Ukrainy które ciężko pracują w zakładach pracy. Do tych co przyjechali i chcą zacząć nowe życie bez bombardowania i bez wojny . ABSOLUTNIE DOSTOSUJCIE SIĘ DO POLSKIEGO PRAWA...!!! I BĘDZIESZ MÓGŁ ZOSTAĆ w myśl powiedzenia ..." CHCESZ IDZ ....!!! TO IDZ....!! CHCESZ ZOATAĆ TO UKRAIŃCU .....SPOKOJNIE..!!!

~Szuli

Nie miejmy złudzeń, że ukraińska społeczność będzie przejawiać jakiekolwiek chamulce, albo poszanowanie wobec prawa polskiego, obyczajów czy też innych narodowościowych wartości, albo ludności polskiej. Im ich prezydent powiedział, że w Polsce będą się cieszyć przywilejami, że w Polsce są mile widziani, a w parlamencie ukraińskim Duda oficjalnie to potwierdził. Nie będzie inaczej bo i Polakom zewsząd wmawia się że Ukraina jest czymś wyjątkowym i takie tam bzdury. Niech ktoś spróbuje ich teraz wyprosić z Polski to najprawdopodobniej sprowokuje konflikt zbrojny z Ukrainą, który Polska niestety przegra, srmotnie. I nikt na to nie zareaguje. Nikt o tym nie mówi, ale Polska przestaje istnieć jako suwerenne państwo. W Szczytnie na szkole Policyjnej studiuje masa Ukraińców i to bynajmniej nie od wczoraj, kadry Policyjne już są wyposażone w funkcjonariuszy pochodzenia Ukraińskiego. Więc co to wszystko znaczy? Uchodźcy wojenni nie są tak traktowani, uchodźcy otrzymują pomoc, ale w dalszej perspektywie zapewnia się im powrót do siebie.

~Polan

taka prawda, co ty za brednie wypisujesz? Jak Polacy tak robili na zachodzie to obcy też mogą u nas powodować wypadki? Puknij się w czoło. Na zachodzie z jednego wypadku Polaka zrobili aferę na całą Europę. Występki Polaków to były jednostkowe przypadki a z nimi kłopot od zawsze jak tylko dostali pozwolenia na wjazd do Europy. Kumasz coś?

~Hart

Gonic to talatajstwo nierobow i tchorzy

~taka prawda

Polacy to samo robili lata temu w Irlandi i Angli !! a teraz wielkie oburzenie bo ktos tak u nas jezdzi....

speedee

Wypier... tych jeb... banderowców na front, nie żadne areszty...DEPORTACJA dla skur...ów . Tam niech się wyżyją...

~Andżej

do Kucarnia
Za młody fiut jesteś, aby coś wiedzieć o onucach. Właściwie odkarmiony jesteś i wychowany tak, aby wielkie G o tym wiedzieć.

~express

Za moich czasów była to ul. 1-go Sierpnia ????

~ Tygrees

Dopiero sie zacznie!!!!

~Kucarnia

Onuce wystąp ;-)

~poltergaist

Oj biedaczyska, do tej pory upaińska flaga w profilowym na fejsie u każdego, Polaka nie kochającego ukrów od ruskich onuc wyzywaliście, dopiero jak sami się przekonaliście, że to swołocz zmądrzeliście? Trochę za późno, właśnie w gościnę kilka milionów ich przyjęto z 100% pewnością że wyjechać nie będą chcieli.