Wypadek na pumptracku

Image

Do wypadku doszło w niedzielę 14 maja br. około godziny 14:40 na terenie stalowowolskiego pumptracku.

12- letni chłopiec spadł z roweru i doznał obrażeń ciała. Na miejsce wezwano policję i Zespół Ratownictwa Medycznego. Wkrótce przyjechała także matka. Poszkodowany został odtransportowany do szpitala.

Stalowowolski pumptrack z prawdziwego zdarzenia znajduje się w Parku Zimnej Wody. Liczy sobie prawie 200 metrów długości i jest otoczony 300- metrowym torem rolkarskim. Dzieci i młodzież chętnie z niego korzystają. Rzadko dochodzi na nim do poważnych wypadków, choć otarcia i siniaki zdarzają się każdego dnia. To sport dość niebezpieczny. Należy więc jeździć po torze w ochraniaczach i kasku. Tor powstał z myślą o zachowaniu bezpieczeństwa i to właśnie tam miłośnicy adrenaliny pod chmurka mogą zażywać tego typu atrakcji.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Jurgen

Jesteś pewien edek że ten pamp tuak to Szlęzak wybudował? smiech2 To on działa jak Tusk, wrócił i mieszo

~Heja

Jeśli rodzice pozwalają dzieciom jeździć bez kasku, a dzieciak w kasku to rzadkość, to nic dziwnego. Chwilą, moment, uraz głowy i ta chwila zmienia nie tylko życie dziecka, ale i życie całej rodziny. Szkoda, że mało kto zdaje sobie z tego sprawę.

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, bo widzisz, ja w życiu tez się wygłupiałem, ale zawsze w granicach rozsądku i do dzisiaj nie miałem wypadku, połamania, postrzelenia, ani siebie, ani kogoś, czasem pracownicy mieli obiekcje co do przestrzegania prawie rygorystycznego przepisów BHP, ale dzięki temu za mojej kadencji żaden nie miał wypadku. Przestrzeganie pewnych zasad chroni, dzisiaj dzieci myślą, że jak w grach mają wiele żyć i głupota postępuje, a życie to weryfikuje, tylko oby nie tragicznie.

~taka prawda

Do jurgen , tak ma gębę byłego prezydenta szreka, oczywiście na prośbę dzieciaków i ich rodziców. Do e 2rds, ja wiem emerycie ,że ty nigdy żadnemu hejterowi uwagi na hejt nie zwrócisz więc o czym ty kwiczysz , idąc twoim tokiem myślenia. Czy ty dziadku nigdy dzieckiem nie byłeś i nie lubiłeś się powygłupiać z drugimi dziećmi na placu zabaw? Czy tylko świnie i krowy jako dziecko pasłeś.

~Jurgen

Kto takie niebezpieczne miejsce wymyślił dla Stalowej? Czy ta "inwestycja" ma konkretną gębę?

~Dani

Czteuy nicki i godzona puacy, dziękuję edku za poświęcony czas, ale chyba nie za to ci płacimy smiech2

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, a co mnie obchodzi we wpisie kto to wybudował, projektował, ja piszę jakie głupole to użytkują i czym to może się skończyć, ale to ich sprawa, to co mi tu bzdury odpisujesz.

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, ty szczególnie pokazałeś swój "honor" nazywając kobiety dzi wkami, szm atami, zdz irami, to były bardzo "honorowe" wyzwiska na miarę ~taka prawda vel pseudointeligenta. Pozdrawiam bardzo "honorowego" człowieka, o tym powiedzeniu po którym straciłeś mit "Inteligenta" nie wspomnę.

~taka prawda

Widzisz emerycie e 2rds, ten pumtrack wybudował szrek więc PAN PREZZYDENT L . NADBEREŻNY na prośbę tych młodych korzystających z tej uciechy tylko to zrewitalizował.

~taka prawda

Do emeryta e 2rfds , po co kłamiesz i zmieniasz rzeczywistość . Ja też bym mógł pisać [ gdybym tylko chciał ale ja mam swój honor] komentarze pod tysiącami jeśli nie setkami tysięcy ciągle zmieniających się nicków. Bo w czasie głosowania tak ty jak i ja będziemy mieli tylko jeden głos, ty oczywiście swój zmarnujesz tak jak zmarnowałeś prawie 4 lata temu bo peło wszystko przegrało.

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie i żeby była jasność, jak ktoś się tam połamie, albo jeszcze gorzej, to będzie winna głupota ludzka i brak rozsądku, a nie wina twojego pryncypała.

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, nie rób z siebie idioty z tymi " setki tysięcy idio..ycznych nicków", ja nie bronię " ~Dani", ale głupoty jak zwykle piszesz. Nikt na tym forum nie ma więcej nicków od ciebie, czyli robisz z siebie idiotę.

~Taka Prawda

Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz ,

~taka prawda

Ten naczelny hejter, '' dani'' to ma toł używający setki tysięcy idio..ycznych nicków obrażający wszystkich mieszkańców naszego miasta STA LOVE J WOLI. Oszo łom myśli , że jak wytworzy sztuczny tłum to ktoś z naszego miasta uwierzy , że są przeciwnicy naszego PANA PREZYDENTA L. NADBEREŻNEGO w STA LOVE J WOLI. Poznacie łatwo tego kre..yna i analf betę po tym ,że nie potrafi pisać po polsku zwłaszcza litery ''R''. Błazen z totalnej opozycji myśli , że ktoś w naszym mieście uwierzy, że w naszym mieście jest wielu opozycyjnych ujadaczy. A jak totalna opozycja organizuje spęd to przychodzi na ten spęd 8 osób , takie poparcie w STA LOVE J WOLI ma opozycja. Jeszcze dodam , że jak ja byłem młodym to też lubiłem się tak popisywać wszędzie na wszystkim.

~do smoliwąs

Najlepiej niech dzieciaki siedzą w domu, jedzą czipsy, paluszki, fizzydrinkami zapijają żelki i chodują bojler. W Polsce 25-30% dzieciaków ma otyłość. Tyjemy najszybciej w UE. Pytanie: ile osób w Polsce umiera na pump trackach a ile z powodu otyłości, miażdżycy, cukrzycy, idarów i innych chorób powiązanych z chorobliwą otyłością.

~Ona

Proszę nie obrażać ! Dani.

~emerytka

Jak można ubliżać człowiekowi który tak dużo robi dla miasta. Wstyd . A te prostackie wpisy tworzą prości ludzie z poziomem inteligencji poniżej 0 i tyle w temacie

~XXX

do Dani - zastanów się co masz na myśli . Nie obrażaj ludzi co tak wiele a nawet i więcej robią dla tego miasta.
I daj szacunek innym.

~Smoliwąs

Nie jest normalne, aby człowiek wykonywał takie sztuczki, niczym dzika małpa, która dorwała się do wrotek.

~Dani

Login, jakieś śłodki zauadacze? Może toucik i laseuy dla wielkich mieszkańców? smiech2

~Rolfik

Dobre macie info jak to było po 16 albo w granicach 16

~Login

Dani, jak masz długą szyję to ugryź się w zad i nie pajacuj.

~Polan

każdy zawód niesie jakieś niebezpieczeństwa. Nawet leń w łóżku może zawału dostać albo z niego spaść i połamać żebra. Więc o co kaman. Jak już macie pretensje to do użytkowników, którzy myślą że są mistrzami okazuje się że zwykłymi amatorami.

~Stalowa

Tak jak jeżdżą tam - tak samo na ulicach. Zobaczcie jak jadą do tego miejsca. Na skrzyżowaniu obok Hutnika nie interesuje ich nic. Ani samochody, ani piesi. Jadą bez zastanowienia tratując ludzi. Rodzice tych dzieciaków może się zastanowią.

~kibic43

Ja za mlodego mialem tyle wypadkow ale nie lecialem z tym do gazety.

e2rds

Chodzę tam czasem z psem i widzę jak młodzież niebezpiecznie szaleje. Kiedyś tak to musi się skończyć.

~Dani

Czy kudłaty otwieracz tego pauku zabierze głos w sprawie?