Dzień Otwarty SK nexilis Poland już 18 maja

Materiał zewnętrzny Image

Jeśli zastanawiasz się, jak będzie wyglądała praca w koreańskiej firmie, przyjdź na Dzień Otwarty SK Nexilis Poland do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 10, 18 maja br. Start: godz. 13:00.

O co będzie można zapytać?

- o pracę w SK Nexilis,
- o aktualne rekrutacje,
- o możliwości rozwoju i kulturę pracy.

Ponadto o wszystko to, co cię nurtuje i na co chciałbyś znać odpowiedź. W trakcie wydarzenia odbędzie się również prezentacja firmy (14:00), gdzie zostaną przedstawione założenia i cele przedsiębiorstwa.

Będzie możliwość rozmowy z pracownikami firmy oraz koreańskie zabawy dla dzieci.

ZAPRASZAMYSK Nexilis Poland poszukuje pracowników do pionów:

- administracja,
- produkcja,
- budowa.

Poszukiwani są specjaliści w dziedzinach: ochrona środowiska, BHP, PPOŻ, zarządzanie produkcją, planowanie, kontrola jakości, utrzymanie ruchu, mechanika (inżynierowie), elektryka (inżynierowie), zarządzanie projektem, finanse, zakupy i logistyka, administracja, prawo, HR, IT, tłumacze języka koreańskiego oraz pracownicy produkcyjni.

O firmie SK Nexilis: SK Nexilis jest liderem w sektorze produkującym folie miedziane, firmą o światowym potencjale technologicznym, produkującą najcieńsze, najdłuższe i najszersze folie. Folia miedziana to jeden z podzespołów niezbędnych do produkcji baterii litowo-jonowych, wykorzystywanych w samochodach elektrycznych. Jest to więc przyszłość i wyjście naprzeciw zmianom dokonywanym w Europie, jeśli chodzi o przeobrażenia na rynku motoryzacyjnym. Dbałość o środowisko: Technologia jest naszą tożsamością i punktem centralnym, SK Nexilis posiada kompetencje technologiczne dzięki najcieńszym, najdłuższym i najszerszym na świecie produktom dostosowanym do potrzeb klienta. Poza naszym wkładem w ochronę środowiska poprzez wdrażanie pojazdów elektrycznych, jesteśmy również zaangażowani w budowanie systemu nieskończonego obiegu zasobów, w którym wykorzystuje się w 100% materiały pochodzące z recyklingu oraz w przechodzenie na energię odnawialną, oraz zerowej ilości odpadów na wysypiskach w całym cyklu życia naszych produktów, od zakupu surowców, poprzez produkcję, aż po utylizację. Rekrutacja: W 2025 roku zakończy się budowa fabryki, która będzie ultranowoczesnym zakładem innowacyjnej produkcji, przyjaznym dla środowiska i dobrym oraz bezpiecznym miejscem pracy. Inwestycję której wartość szacowana jest na 3 mld zł, rozpoczęto w lipcu 2022 r. Będzie to druga po Malezji, największa na świecie i w pełni ekologiczna fabryka folii miedzianej. Pracę w SK Nexilis znajdzie kilkaset osób. Rekrutacja już się rozpoczęła. Poszukujemy pracowników do wszystkich pionów: administracji, produkcji, budowy. Nasza firma ma oferty dla inżynierów, mechaników i elektryków, specjalistów w dziedzinach: ochrona środowiska, BHP, PPOŻ, planowanie, utrzymanie ruchu, kontrola jakości, utrzymanie obiektu , administracja, prawo, HR, zakupy i finanse. SK Nexilis jako miejsce pracy: Jako nowoczesna firma SK Nexilis, dąży do stworzenia najbardziej satysfakcjonującego środowiska dla naszych pracowników, jak również naszych interesariuszy. Nasza kultura zbudowana jest na szacunku, współpracy i wzajemnym rozwoju wśród naszych pracowników. SK nexilis pozostaje zaangażowany w promowanie kultury szacunku, komunikacji i współpracy. Ponadto mamy nadzieję zbudować społeczność, w której członkowie swobodnie wyrażają swoje opinie i współpracują na rzecz wspólnego rozwoju. SK Nexilis będzie nadal doskonalić nasz system pracy i procesy, aby upewnić się, że nasi pracownicy czuli się dumni ze swojej pracy i rozwijali się wraz z firmą. Zapewniamy pełne wsparcie, aby wszyscy pracownicy wykonywali swoją pracę bardziej efektywnie.

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona