Mężczyzna utknął w grzęzawisku

Image

Niżańscy policjanci pomogli mężczyźnie, który zagubił się w lesie, a dodatkowo jeszcze utknął w grzęzawisku. Po niespełna dwóch godzinach od zgłoszenia, 59-letni mężczyzna cały i zdrowy trafił pod opiekę swojej rodziny.

W nocy z poniedziałku na wtorek dyżurny niżańskiej komendy Policji skierował patrol na interwencję dotyczącą mężczyzny, który zawiadomił, że zgubił się w lesie i wpadł w grzęzawisko. Policjanci natychmiast udali się do miejscowości Jeżowe, gdzie rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Oprócz braku zasięgu, który utrudniał lokalizację zgłaszającego, poszukiwania komplikowała też pora nocna oraz spadająca temperatura powietrza. Liczyła się każda chwila, a kontakt telefoniczny z mężczyzną, który utknął w leśnym mokradle, był wyjątkowo trudny.

Mundurowi przeczesywali rozległy teren leśny. W pewnym momencie policjanci zauważyli na leśnej polanie niewielką wiązkę światła, którego źródło pochodziło z lampki telefonu komórkowego zaginionego. Funkcjonariusze podbiegli do 59-latka, któremu natychmiast pomogli wydostać się na stabilny grunt.

Dzięki zdecydowanej reakcji oraz determinacji policjantów, mieszkaniec gminy Jeżowe, po niespełna dwóch godzinach od zgłoszenia, cały i zdrowy został przekazany pod opiekę swojej rodzinie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~borowik

e tam kłusownik grzybiarz

~kris35

Tygrees najlepiej skomentował sytuację . Bo w nocy działają takie mendy jak ; pijacy , złodzieje, bandyci, zboczeńcy , no i oczywiście kłusownicy . Policja powinna niezwłocznie powiadomić nadleśnictwo o zdarzeniu. Tam będą wnyki . I to dużo.

~Trabant

Kolejna czuła historyjka ocieplająca wizerunek kulsonów. I tak wszyscy pamiętają jak psikali ludziom po pyskach na protestach, pałowali kobiety, dawali mandaty za maseczki, robili naloty na legalne biznesy w "czasie pandemii", pilnowali schodków albo robili instalacje świetlną na ulicy u kara kona.

~Zbynio

Chodzenie po bagnach- WCIĄGA umiech

~Tyrtumpyrtum

Thomas-W - a co ma robić? Może chodzi dla zdrowia. Ja też kilkanaście km śmigam nocami po lasach bo lubię, jest inny klimat, mniej robactwa lata, inaczej odbiera się otoczenie.

Thomas-W

Dzień Dobry.

Ale co on robił w nocy na śródleśnych grzęzawiskach ?

~Tygrees

Pewnie jakis klusownik