Rozpoczynają się prace naprawcze na błoniach

Image

Wiosna leniwie zjawia się właśnie na świecie. Zazieleniła się trawa, a z ziemi wyłaniają się pierwsze kwiaty. Mimo, że od czasu do czasu kapryśna aura sypnie nawet śniegiem, ciągnie nas już w plener. Także na błoniach pojawia się coraz więcej spacerowiczów.

- Zanim sezon spacerowy rozpocznie się na dobre, konserwatorzy MZB dokonali przeglądu drewnianych elementów na nadsańskich błoniach. Zniszczone lub spróchniałe deski, głównie przez warunki atmosferyczne, zostaną wymienione a te, z których odchodzi farba, będą pomalowane. Jeżeli tylko pogoda pozwoli, demontaż i montaż nowych zajmie kilka dni- informuje Miejski Zakład Budynków w Stalowej Woli, administrator terenu.

Warto więc wybrać się w plener, złapać trochę witaminy D i rozruszać kości. Niedługo zrobi się naprawdę ciepło, a ruch to w końcu zdrowie.

Zmiany na błoniach widać było jeszcze jesienią, kiedy to w listopadzie 2022 roku wyremontowano drewnianą promenadę przywracając jej naturalny kolor. Sercem promenady, z której rozpościera się widok na San jest taras wypoczynkowy o szerokości 3 metrów i leżanka z siedziskiem. Trakt okala w południowo- zachodniej części błoni piaszczystą plażę, prowadząc spacerowiczów do placu zabaw, a także na boiska sportowe i ścieżkę zdrowia.

Foto: MZB

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~Podaj dalej, podaję, widać , że jesteś nerwowy i bezsilny głupek i de.il do tego, pozdrawiam.

~Podaj dalej

e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek
e'2'rd's to głupek

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, widzę, że nadal idiota.

~taka prawda

Do emeryta e 2rds, czy pelo nie miało dopłat unijnych i czy nie drukowali pieniędzy na wielką skalę i jaki mieli budżet co roku 200 miliardów złotych. Zadłużyli POLAKÓW na 1 bilion złotych a jeszcze gęgali , że piniedzy ni ma i nie bedzie. Tyle pożyczek co w czasach nierządów peło oni zapożyczyli to nie było nigdy wcześniej nawet GIEREK tyle nie pożyczył.

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, widzę, że nadal idiota, a może i de.il z ciebie, no nie tylko ma z podatków, jeszcze z pożyczek, z UE i dodrukowuje, to fakt.

~taka prawda

Oj emerycie e 2rds, aleś ty głupol na niewyobrażalną skalę . Tak rząd PIS ma pieniądze tylko z podatków to chyba tvn 24 ci to powiedział a ty naiwniaku w to uwierzyłeś. Rząd PIS ma wiele spółek skarbu państwa a każda ta spółka miliardy zarabia które trafiają do budżetu państwa. Gdyby rząd PIS oglądał się na podatki to byśmy mieli budżet poniżej 100 miliardów złotych a mamy budżet ponad 600 miliardowy z czego wszyscy POLACY korzystają co miesiąc. Podatków to prawie nikt w POLSCE nie płaci bo jesteśmy zwolnieni z podatków do 30 tysięcy. Ty się lubisz chwalić swoją wysoką emeryturą ale dzięki komu masz ją wysoką kto daje emerytom tak wysokie podwyżki emerytur. Wyzywasz każdego od głąbów a ty jesteś największym głąbem w naszym mieście. Pamiętaj jedną zasadniczą rzecz ja nie obrażam ciebie jako człowieka tylko krytykuję twoje idio..yczne poglądy. Bo nie wolno ludzi obrażać bez względu na ich rozum, nie każdy skończył uniwersytet i ma wrodzoną wielką wiedzę.

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, czy ty musisz idiotę za każdym razem z siebie robić, a skąd kasa na dopłaty, a z pieniędzy podatnika kretynie, a skąd Polska płaci 127,51 euro za 1MWh, a z pieniędzy podatnika kretynie. Jakiś ty jest głupi, nic nie jest za darmo, musi ktoś za to zapłacić, a kretynie NIE-RZĄD swoich pieniędzy nie ma (poza osobistymi nachapanymi kontami), dysponuje tyko podatkami Polskiego Podatnika głąbie.

~taka prawda

Do e 2rds, emerycie ale ty jesteś głupiutki wszyscy POLACY od rządu PIS dostają dopłaty do energii. Dlatego u nas jest najtańsza energia, ja dostałem rachunki za gaz i co drugi miesiąc płace parę złotych ponad 30 złotych co drugi miesiąc a taki niby drogi miał być gaz a jest prawie za darmo. Ty za bardzo wierzysz w te informacje z GOOGLE i brednie straszenie opozycji z peło i tvn24.

e2rds

31 Marca 2023 09:30:03
~hehe
Cicho tam duchu Moskwy! Orban z Kaczyńskim.

~fuczka

"A te poprawki nic nie kosztują bo robią to pracownicy MZB..." - ~taka prawda vel ekolog czyli DZBANIE: czy oni pracują za darmo? czy materiały potrzebne do napraw są za darmo?
co za imbecyl. wazelina jest jednak szkodliwa

~hehe

Cicho tam duchu Moskwy!

e2rds

~taka prawda 11 Lipca 2022 10:42:50
Do dndjjc, cieciu po co takie brednie wymyśliłeś? Prąd jest pod regulacją URZĘDU REGULACJI ENERGETYKI. A ten urząd wszystko robi aby od jesieni prąd staniał przynajmniej 30 procent. Tak , że od nowego roku będziemy grosze płacić za prąd i nie tylko prąd.
Najnowsze dane:
Z danych o aukcjach paryskiej giełdy epexspot wynika, że za 1 MWh energii elektrycznej w Polsce trzeba płacić w czwartek na dzień następny 127,51 euro i to najwyższa cena dnia spośród krajów, którym ta giełda ustala kwotowania. Drugą cenę dnia mają Szwajcarzy, a jest to jak dla nas "zaledwie" 108,88 euro. Najtańszy prąd w tym zestawieniu mają Finowie – po 55,55 euro za MWh.
I co ty głąbie na to.

~Pergolini

Uważasz edek że wierne naśladownictwo fonetyczno-stylistyczne największego mówcy w historii tego miasta to przejaw analfabetyzmu?

~Ogirami

Myślę koras że czas najwyższy udać się do poradni zdrowia psychicznego.

~ekolog

Do pergolini, analfabeto wracaj do pierwszej klasy szkoły podstawowej uczyć się pisania po polsku bo nikt jednego twojego zdania nie rozumie, coś wypocił.

~Duch Kijowa

Dowodem na wielkie zaawansowanie amerykańskiej technologii jądrowej w celach pokojowych jest ostatnia awaria elektrowni w Monticello (Minnesota). Ogromny wyciek radioaktywny (co najmniej 400 tysięcy galonów radioaktywnej wody) tak bardzo nie miał wpływu na środowisko i ludzi, że chociaż do zdarzenia doszło w listopadzie zeszłego roku to urzędnikom udawało się utrzymywać sprawę w tajemnicy przez do marca, kiedy to mieszkańcy zaczęli się interesować masowo śniętymi rybami. Oczywiście urzędnicy nie informowali ludzi o awarii, ponieważ nie było żadnego zagrożenia dla zdrowia, a nawet zdrowie dzięki temu się polepszyło, a śnięte ryby to efekt nagłej zmiany temperatury wody, a żadnej radioaktywności nie wykryto.

~Duch Kijowa

Słyszeliście? Putinowska propaganda alarmuje, że Anglicy przekażą Ukraińcom amunicję ze zubożonym uranem, przez którą nastąpią skażenia ziemi. Putin myśli, że ludzie na świecie są głupi i się na to nabiorą. Zachodnia broń uranowa jest tak zaawansowana że nie spowoduje żadnego skażenia, lecz dodatkowo użyźni ukraińską glebę dzięku czemu plony jeszcze bardziej wzrosną. Podobnie jak użyźniają ją ciała żołnierzy walczących tam narodów, dzięki czemu ukraińskie zboże zalewa Polskę, i dzięki czemu na polskich rolników właśnie spadł deszcz pieniędzy w postaci 10mld zł. Mamy rok wyborczy oraz chojny rząd który ciężko pracuje i ma tyle pieniędzy, że nie wie co z nimi zrobić, dziwne że tylko rolnicy to zauważyli i wykorzystali.

e2rds

~Fenol, ale się śmie.dząco trucicielu ochrzciłeś, nie mogłeś wymysleć innego nicka dla siebie, aleś trucizna.

~Pergolini

Czy został już wyłoniony puojektant tego oto nowo uemątowanego układu uekueacyjnego? Wielcy mieszkańcy żądają obietnic i fotouelacji z każdej napoczętej puszki fauby smiech2

~Ewka

Błonia służą pisiorskim psom do srania do woli za darmo

~rysiek paluch

kibic dobrze napisales .Zaorales pis-iora

~Fenol

Ale kwiczą ujadacze opozycyjni.
Oni by woleli żeby wszystko niszczało...

~Karaly

Trochę niepokojące, żeby tyle milionów wydać na coś, co chwile trzeba naprawiać.

~Weksel

Ajajaj... Kolejny temat do ujadania bo prezydent chce żeby coś ładnie wyglądało.
Gdyby tego nie robił te same kundle by szczekaly, że nic się tam nie robi.
Hejterzy totalnej mają totalnie zkasowane mózgi.

~jasio

a gdyby deski byly pozlocont to farba by nie odeszla no i zloto bardzo dobrze zabespiecz pszed zimom

~Obserwator

Taka prawda. Ta monitoring w noc ciemną potrzebny, żebyś mógł się bzykać przy audytora. Co jak cię nie podglądają ,to ci nie staje.

~taka prawda

Do obsrywator, bo tam jest monitoring i bez tego oświetlenia nic by nie było widać .

~taka prawda

Do malkontent, tu chodzi o to aby głupota nie wygrała i hejt nie wygrał z mądrością.

~Obserwator

Mogą poprawiać , nic mi do tego , ale po co całe nocy oświetlać te wspaniałości. Tak marnotrawią środki przez cały okrągły rok.

~Malkontent

~ taka prawda
Ale ty jesteś upierdliwy w tych wazeliniarskich wpisach ! Ale jak się siedzi przy służbowym komputerze i dodawanie takich wpisów jest twoim jedynym zadaniem i najprawdopodobniej nieźle płatnym to muszę zauważyć że oczekiwałbym żebyś za pieniądze podatników publikował swoje wpisy częstotliwością co najmniej jeden na godzinę !