Policjanci przerwali jazdę pijanemu kierowcy ciągnika

Image

Brawurowa jazda ciągnikiem rolniczym zakończyła się zatrzymaniem 36-letniego kierowcy. Mężczyzna prowadził pojazd pomimo wcześniej wypitego alkoholu.

Policjanci pojechali na interwencję dotyczącą nietrzeźwego kierowcy ciągnika rolniczego, na terenie gminy Ulanów. Na miejscu funkcjonariusze zastali mężczyznę, który jeździł po okolicy ciągnikiem, zupełnie lekceważąc przepisy ruchu drogowego. Świadkowie zdarzenia powiedzieli policjantom, że mężczyzna zachowywał się agresywnie i jeździł ciągnikiem po podwórkach sąsiednich posesji.

Widząc policjantów, kierujący ciągnikiem zatrzymał się. Podczas legitymowania, funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Sprawdzenie stanu trzeźwości wykazało, że 36-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a sam ciągnik nie jest zarejestrowany oraz nie posiada żadnych oznaczeń. W ciągniku znajdowała się skrzynka z pustymi butelkami po piwie.

Funkcjonariusze zatrzymali 36-letniego kierowcę ciągnika, a pojazd którym kierował został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Za nieodpowiedzialne zachowanie 36-latek odpowie teraz przed sądem.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~No nie wiem

Ułanów, stan umysłu, po co oni o tym piszą na tym portalu?

~Pan John

Jakby nie Własciciele posesji po których krążył to oni właśnie go powstrzymali a nie Policja

kabi

Lepper, nie tyle rolników co pijaków nie lubią

~Lepper

Ci milicjanci naprawdę muszą nie lubić rolników!

~andrzej

do dobra rada , tak na pierwszą linię frontu umiech

~Dobra rada

Zabrać traktor z kierowcą i wysłać na Ukrainę