Dzielnicowi zatrzymali trzech poszukiwanych

Image

Policjanci każdego dnia realizują czynności zmierzające do zatrzymania osób poszukiwanych, które na różne sposoby próbują uniknąć kary za popełnione czyny. Często poszukiwani trafiają w ręce dzielnicowych podczas obchodu rejonu służbowego lub policyjnych interwencji. W ostatnim czasie, dzięki zaangażowaniu dzielnicowych, na terenie Niska zatrzymanych zostało trzech poszukiwanych mężczyzn.

W miniony poniedziałek dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Nisku udali się na teren gminy Jarocin. Podczas legitymowania 72-letniego mężczyzny okazało się, że od miesiąca jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Nisku do odbycia zastępczej kary aresztu za przestępstwa przeciwko rodzinie.

Na drugi dzień, ci sami dzielnicowi, podczas obchodu rejonu służbowego, zatrzymali 43-letniego mieszkańca gminy Jarocin, który był poszukiwany od początku roku przez Sąd Rejonowy w Nisku celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo recydywy w ruchu drogowym. Mężczyzna trafił do więzienia na ponad rok.

W czwartek dzielnicowi zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną. Wylegitymowali 50-letniego mieszkańca Niska, który jak się okazało, był poszukiwany przez miejscowy sąd, celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa popełnione w ruchu drogowym. Dzięki możliwości zapłacenia grzywny, uniknął pobytu w zakładzie karnym.

Policja apeluje! Jeżeli znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej - powiadom o tym Policję. Przypominamy również o aktualnych wykazach osób poszukiwanych, które znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, prosimy o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~He he obleśny, zboczony kwiczący świniaku, hahahahahahahahaha.

e2rds

~He he obleśny, zboczony kwiczący świniaku, co denerwujesz się świniaku, tobie już świnie ssały to napletka postradałeś się i teraz tylko o ssaniu myślisz, a, jeszcze musisz ryć na moją 13 cieciu, możesz przy tym kwiczeć, nie zaszkodzi.

~He he

Erdeesik mapecie nie ośmieszaj sie.Syara nędzna kreaturo erdeesowska

e2rds

~He he obleśny, zboczony kwiczący świniaku, co denerwujesz się świniaku, tobie już świnie ssały to napletka postradałeś się i teraz tylko o ssaniu myślisz, a, jeszcze musisz ryć na moją 13 cieciu, możesz przy tym kwiczeć, nie zaszkodzi.

~He he

Erdeesik ssij staremu po kule

e2rds

~He he obleśny, zboczony kwiczący świniaku, co denerwujesz się świniaku, że tobie jak świnie ssały to cię pozbawiły napletka. Nie kwicz tyle, bez napletka też możesz kwiczeć, śmie.dzieć i ryć na moją 13.

~He he

Był będzie jest je.... erdees

e2rds

~He he obleśny, zboczony kwiczący świniaku, co denerwujesz się świniaku, że tobie jak świnie ssały to cię pozbawiły napletka.

~He he

Erdeesiczku maleńki nie ośmieszaj sie

e2rds

~He he obleśny, zboczony kwiczący świniaku, co denerwujesz się świniaku, tobie jak świnie ssały to cię pozbawiły napletka i dlatego teraz masz uraz na punkcie napletków i ssania i od czasu do czasu z tej rozterki musisz kwiczeć, no dobrze, że tyle ci zostało obleśny zboczony świński knurze.

~He he

Erdeesik świniaki z żółtymi papierami ssij staremu

~Maciek

CHWDP
PDW

e2rds

~He he obleśny, zboczony kwiczący świniaku, czemu nie kwiczysz, czyżby cię koryto przygniotło czy ta 13-tka wykończyła.

e2rds

~He he obleśny, zboczony kwiczący świniaku, oj świniaczku nie denerwuj się i nie powtarzaj za mną bo ja takich obleśnych wpisów nie robię jak ty zboczeńcu o napletkach, ssaniu, obciąganiu, to ty tu występujesz w roli zboczonego, obleśnego świńskiego knura, mam ci przypomnieć świński knurze twoje obleśne wpisy. Ty masz świniaku ryć i co najwyżej kwiczeć, bo ja 13 potrzebuję cieciu.

~He he

Obleśna zboczona erdeesowska świnio z żółtymi papierami ssij staremu

e2rds

~He he obleśny, zboczony kwiczący świniaku, ty nie kwicz tyle bo się zmęczysz, tylko ryj cieciu na moją trzynastkę bo w przyszłym tygodniu mam ją otrzymać, przed świętami świniaku będziesz dopiero kwiczał.

e2rds

~He he kwiczace świnie jak ty mnie nie interesują, kwicz zboczeńcu obleśny dalej, ty nie musisz mieć papierów, kolczyk wystarczy i numer w rejestrze świń.

~He he

Masz erdeesik żółte papiery bo jesteś czubkiem którego nie da się już wyleczyć z choroby psychicznej.Rozumiesz to szczochu erdeesowy.

e2rds

~___, widze, że nowy kandydat na psie gó.no objawił się. Taka ~~~~ (tylda) to jak psie gó.no, chcesz nim zostać zasrańcu. A mnie zasrańcu to możesz cmoknąć w tylną część ciała tylko ryja wyparz byś mnie czymś nie zaraził.

~___

Szkoda że erdeesa nie zatrzymali,
za ten hejt co tu wypisuje powinien posiedzieć tak z 5 lat w jakim Gułagu...

e2rds

~He he obleśny zboczony świniaku, papiery nie są żółte zasrańcu tylko czerwone, ale skąd taki świniak ma to wiedzieć jak tylko ma koryto, barłóg, kolczyk w uchu i ryju by nie rył, tylko może kwiczeć. Dla świni tyle wystarczy.

~He he

Stary zardzewiały erdeesik ma żółte papiery a pozwolenia na broń nikt ci nie wydał mapecie zrobiony przez fraglesika

e2rds

~He he, to nie mnie ścigali tylko zboczeńca obleśnego świniaka ~He he i dlatego kwiczysz na forum. Świniak ~He he nie wie, że goście którzy mają pozwolenia na broń nie mogą popełniać żadnych błędów i wchodzić w konflikt z prawem by nie utracić pozwolenia, świniak ~He he tylko wie tyle, że musi kwiczeć i kwiczy. Kiedy ty zboczony, obleśny świniaku zmądrzejesz, chyba jak zdechniesz.

~Senior

Rzeczywiście wielki grozny przestępca 72 letni senior bo nie zapłacił kry .

~He he

W końcu erdeesika zlapało szczocha niemytego

~Bolek

Same dzadki w tym nisku lapani recydywa gank

~treflixi

Panowie mundurowi zapomnijcie o pomocy wam i współdziałania z wami dotąd dokąd nie odbudujecie sobie społecznego zaufania. Teraz dzięki waszemu szefowi noszącemu przydomek(zresztą słusznie!) "Granatnik" szoruje po samiutkim dnie społecznego zaufania. Nikt z wami nie chce nawet rozmawiać(poza tym co musi powiedzieć na przesłuchaniu!) nie mówiąc o tym wam cokolwiek donosić. Ostatnio ten wasz pryncypał pokazał się publicznie w Szczytnie gdzie palnął gadkę o 'otwarciu akademii". Jest to żenujące gdy facet który winien wylecieć ze służby za to czego się dopuścił świętuje powstanie akademii a potem ucieka przed dziennikarzami ażeby nie odpowiadać na pytania. Przecież obowiązuje stara zasada szkolna(otwierana Akademia to szkoła), że wszyscy odpowiadają za jednego i jeden za wszystkich. Dzisiaj nie czas na spełnianie waszych próśb, dzisiaj czas jest na ciężką pracę by nią odbudować społeczne zaufania. Więc do roboty a nie do proszenia!

~hahm

Niewinnych wsadzaja a politycy kradna ile tylko moga.

~Tomek

kropla w morzu