Mop obrotowy Vileda – jaki wybrać? Jakie są jego zalety?

Image

Mycie podłóg jest dla Ciebie niezwykle męczącym i czasochłonnym obowiązkiem? Czas to zmienić! Z innowacyjnym mopem obrotowym Vileda ten przykry do tej pory obowiązek mycia podłóg stanie się o wiele przyjemniejszy i szybszy, a Twoja podłoga będzie doskonale czysta i błyszcząca. Jakie są pozostałe zalety mopa obrotowego Turbo Vileda? Przeczytaj ten artykuł, żeby się dowiedzieć.

Wykonywanie codziennych porządków staje się znacznie łatwiejsze, gdy posiadamy do tego właściwe akcesoria, które nie tylko pomagają nam w skutecznym sprzątaniu, ale także pozwalają zaoszczędzić czas jaki przeznaczamy na porządki. Jednym z takich akcesoriów niewątpliwie jest obecny w niemal każdym domu mop. To na pozór proste narzędzie może zdecydowanie ułatwić domowe sprzątanie. Aby komfortowo, a przy tym niezwykle skutecznie wyczyścić podłogi wybierz mop obrotowy Vileda, który zapewni Ci nową, wyjątkową jakość sprzątania.

Który mop wybrać - obrotowy czy płaski?

Stojąc przed wyborem odpowiedniego mopa zapewne zastanawiasz się jaki model wybrać, czy klasyczny mop płaski czy może mop obrotowy. Naprzeciw tym rozterkom wychodzi marka Vileda, która poza mopem obrotowym Turbo z trójkątną podstawą, oferuje także mop obrotowy płaski Ultramax Turbo z prostokątną podstawą. Teraz z łatwością wybierzesz model dopasowany do Twoich porzeb.

Mop obrotowy Easy Wring&Clean Turbo z trójkątną nakładką świetnie sprawdzi się do czyszczenia uporczywego brudu z powierzchni płytek, parkietu, paneli, podłóg wykonanych z PCV oraz linoleum. Podstawa mopa Turbo w kształcie zaokrąglonego trójkąta umożliwia skuteczne mycie podłóg w narożnikach. Mobilna końcówka mopa pozwala na komfortowe sprzątanie powierzchni pod meblami. Mop obrotowy Turbo posiada wymienne wkłady, które mogą być używane wielokrotnie.

Dzięki szerokiej podstawie mop płaski Ultramax Turbo sprawdza się wyjątkowo dobrze do mycia dużych i gładkich powierzchni. Bez trudu usunie zabrudzenia z płytek, podłóg drewnianych, wykonanych z PCV czy też linoleum. Prostokątny kształt podstawy umożliwia dokładne sprzątanie w narożnikach oraz w innych trudno dostępnych miejscach w pomieszczeniu. Ruchoma głowica mopa Ultramax Turbo pozwala na proste manewrowanie mopem pod łóżkiem, sofą lub komodą. Nakładki do mopa Ultramax Turbo są wielokrotnego użytku i są bardzo łatwe w wymianie przy pomocy klipsów. Jakie są zalety mopa obrotowego Vileda?

- Skuteczne czyszczenie uporczywych zabrudzeń. Wkład do mopa obrotowego Vileda zbudowany jest z dwóch rodzajów mikro-włókien. Miękkie, białe włókna mikroaktywne gwarantują czystość bez smug i zarysowań nawet najdelikatniejszych powierzchni. Z kolei czerwone włókna Vileda skutecznie usuwają uporczywy brud i pojedyncze zabrudzenia takie jak drobiny lub włosy bez konieczności użycia dodatkowych detergentów.

- Komfortowe i bezdotykowe odsączanie mopa z wody. Zestaw mopa obrotowego Vileda zawiera specjalne wiadro wyposażone w odpowiedni mechanizm odwirowujący, dzięki któremu skutecznie odsączysz mop bez potrzeby schylania się i moczenia rąk. Mechanizm obrotowy Vileda jest niezwykle trwały i wygodny w użytkowaniu. System odwirowywania zostaje uruchomiony po włożeniu mokrego mopa do sita i naciśnięciu pedała umieszczonego w wiadrze. Z pomocą mechanizmu odwirowywania z łatwością możesz regulować wilgotność mopa, im dłużej naciskasz pedał tym wkład będzie bardziej suchy i odsączony. Ze specjalnym wiadrem wyposażonym w mechanizm obrotowy uzyskasz pożądaną wilgotność nakładki mopa w zależności od czyszczonej powierzchni.

- Ergonomia zestawu ułatwia sprzątanie. Mop obrotowy Vileda posiada ruchomą rączkę i teleskopowy drążek, co sprawia, że manewrowanie sprzętem jest nadzwyczaj proste i przyjemne. Ruchoma końcówka mopa pozwala na dokładne czyszczenie trudno dostępnych powierzchni pod meblami oraz w narożnikach. Również wiadro zostało skonstruowane tak, by jak najbardziej ułatwić jego przenoszenie, napełnianie i opróżnianie. Wyposażone jest w wygodny uchwyt dostosowany do dłoni, który zapewnia równowagę podczas przenoszenia wiaderka.

- Wygoda i higiena. Wkłady do mopa obrotowego Vileda są wielorazowego użytku. Nakładki można bardzo sprawnie wymieniać i wielokrotnie prać w pralce automatycznej w temperaturze maksymalnie 60 C.

Jak dbać o mop obrotowy Vileda?

Chcąc utrzymać mop w dobrym stanie przez długi czas należy odpowiednio o niego zadbać. Wkłady do mopów obrotowych Vileda nadają się do wielokrotnego użytku. Należy jednak pamiętać, że po każdym użyciu nakładka mopa staje się siedliskiem drobnoustrojów i bakterii, które zebrane zostały z podłogi podczas sprzątania. Dlatego też bardzo istotnym jest by odpowiednio wyczyścić wkład mopa po każdym użyciu. Wkłady do mopa obrotowego Vileda można prać w pralce automatycznej w temperaturze maksymalnie 60oC bez użycia płynów zmiękczających i wybielaczy. Wypranie wkładu w pralce pozwoli skutecznie pozbyć się z niego zarazków, a Tobie pozwoli na korzystanie z wkładu przez dłuższy czas. Pamiętaj, że zaleca się wymianę wkładów do mopa co 6 miesięcy, aby uzyskać najlepszą skuteczność czyszczenia podłóg.

Dodatkowe wkłady zamienniki do mopa obrotowego Vileda znajdziesz w Hurtowni Ania. Z zapasowymi wkładami do mopa obrotowego Vileda w każdej chwili wymienisz zużyte nakładki i będziesz mieć pewność, że Twoje podłogi zawsze będą doskonale czyste i lśniące.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =