Mieszkańcy napisali petycję do prezydenta w sprawie oświetlenia

Image

Mieszkańcy domów położonych przy ul. kpt. Marcina Kusocińskiego zwrócili się z prośbą do prezydenta o montaż lamp oświetleniowych wzdłuż ich ulicy.

Jak podkreślają autorzy petycji brak oświetlenia jest szczególnie uciążliwy w sezonie zimowym, wieczorami, jak również gdy na zewnątrz są niesprzyjające warunki atmosferyczne, jest pochmurno, pada deszcz i tworzą się mgły.

Ulica kpt. Marcina Kusocińskiego stale się powiększa, powstają nowe domy, przybywa mieszkańców i montaż oświetlenia w znaczący sposób wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców, w szczególności dzieci wracających popołudniami ze szkoły. Ponadto montaż oświetlenia zmniejszy ryzyko kradzieży i włamań- czytamy w treści pisma.

To już 3 petycja, która w tym roku wpłynęła do prezydenta miasta. Poprzednie dotyczyły budowy parkingu i ogrodzenia na osiedlu Sochy oraz utworzenia na terenie miasta wybiegu dla psów.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~kierowca

Do ala , ale ty głupiutka jesteś a co do nowej ulicy to przybyła właśnie tam od wiaduktu nad naszą obwodnicą do mostu w BRANDWICY.

~Do Ala

Ala tak dobrze napisalas. Lucrecjusz to partyjniak.

~ala

Jaki prezydent tacy i jego dworzanie. Pisząc przed nazwiskiem stopień wojskowy oraz zmieniając imię wychodzi, że za panowania Lucrecjusza I przybyła w mieście jedna więcej ulica. Można? Można! Trzeba tylko chcieć pomyśleć kreatywnie. Janusz Kusociński któż to taki - zda się pytać LN. Lepiej jak będzie kpt. bo to może świadczyć, że to jakiś żołnierzy wyklęty a tu i teraz jest czas świętowania i fetowania. Niesamowity upadek miasta i to na oczach jego mieszkańców.

~Glapinski

Alert RBC nie ma co panikować-wpisz sobie w google,,deutsche bank akcje'' i na wykresie ustaw 5 lat to zobaczysz jak zmieniały się notowania Deutsche Bank
Jak to mówi Glapa był szczyt Giewontu a może Rys,Rysów wycofuję się z tego szczytu
potem był płaskowyż raz rośnie raz spada itd
Teraz jest niż a może dolina

~zibbi

Gdzie jest ulica kpt. Marcina Kusocińskiego? Zastanówcie się, zanim napiszecie. Ulica Marcina Kusińskiego lub Janusza Kusocińskiego (ale nie kapitana)

~Alert RBC

Akcje Deutsche Bank, największego banku Niemiec (jego aktywa to ok. 1,5 bln dolaów) straciły w piątek rano na giełdzie we Frankfurcie ponad 8%, co daje 25% w ciągu miesiąca.

Nie ma jednak powodów do niepokoju, a tym bardziej do paniki.

Kanclerz Niemiec Olaf Scholz przekonuje, że nie trzeba martwić się o kondycję największego niemieckiego banku – Deutsche Banku. – Nie ma powodu, aby mieć jakiekolwiek obawy – powiedział Scholz w piątek na zakończenie szczytu UE w Brukseli.

ING Bank Śląski poinformował swoich klientów o zmniejszeniu od dzisiaj limitu przelewów z 400 000 zł na 200 000 zł, a dla przelewów zleconych w aplikacji mobilnej – z 100 000 zł na 50 000 zł.

Polski system bankowy jest bardzo bezpieczny; zarządzamy też naszą własna walutą, co wychodzi nam na dobre – mówił w piątek w Brukseli premier Mateusz Morawiecki.

Nie widzimy w Polsce żadnych objawów wycofywania depozytów z banków ani symptomów kryzysu, jaki odnotowano w przypadku kalifornijskich banków czy szwajcarskiego Credit Suisse – powiedział w piątkowym wywiadzie prezes Komisji Nadzoru Finansowego Jacek Jastrzębski.

Prezes i premier dementują, więc nie ma powodów do paniki. Oszczędności w polskich bankach są bardziej bezpieczne niż w szwajcarskich.

~1aqe

Co ty pie..olisz edek, klaunie smiech2 Śłubki ci się pod deklem poluzowały? smiech2 smiech2

~etna

Najsampierw do "ekologa" nie wstawiaj laurek człowiekowi nie godnemu takowych. Teraz to, podzielam niektóre wpisy(komentarze) tu i teraz a mianowicie, Facet lewituje już na całego w drugiej kadencji. Niektórzy mówią o takim przypadku, że uderzyła woda sodowa głowy. Tak czy siak facio jest niewporządku do... wyborców bowiem olewa ich sprawy łamiąc przy tym przepis prawa samorządowego o obowiązku przyjmowania raz w tygodniu w wyznaczonym czasie i miejscu obywateli - wyborców. Tak nie robi zasłaniając się... urzędnikami. Po wtóre to on powinien wiedzieć gdzie trzeba naprawić drogę, ulicę czy "doświetlić" zakamarki uliczne. Tak nie jest. Więc dokąd będziemy tolerować faceta utrzymywanego z naszych podatków i opłat? Każdy ma go prosić bo inaczej on nic nie zrobi? To jest chore by zarozumialec miał dyktować swoje warunki.

~ALUMN

ale po co?i tak wszystko swieci od amelinum

~ekolog

No i odezwało się dwóch hejterów mato..łków z opozycji w naszym mieście. Tak mieszkańcy proszą bo nie wszystko można zrobić już na wczoraj. Petycji do najlepszego prezydenta naszego miasta PANA L. NADBEREŻNEGO w ciągu roku są setki jeśli nie tysiące od mieszkańców wszystkich dzielnic STALOWEJ WOLI.

~Kormoran

Ale ku.wa śmierdzi ustawką. Czuję że tu będzie kolejny artykuł z serii dwóch kończący się wielkim sukcesem i postawieniem lampki przez puezydęta w blasku fleszy. Może też będzie toucik i laseuy? smiech2 smiech2

~Kormoran

Ale ku.wa śmierdzi ustawką. Czuję że tu będzie kolejny artykuł z serii dwóch kończący się wielkim sukcesem i postawieniem lampki przez puezydęta w blasku fleszy. Może też będzie toucik i laseuy? smiech2 smiech2

~Irek

Mieszkańcy muszą prosić jaśnie Pana hrabiego Kudłatego Lucjana o podstawowe sprawy bytowe, a ten megaloman fruwa w oparach absurdu snując plany budowy lotniska, przystani kajakowej i moczarów z Avatara.
Zejdź na ziemię Kudłaty oszołomie.