Warsztaty wielkanocnych ozdób w MBP

Image

Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zaprasza w sobotę, 1 kwietnia pomiędzy godziną 16 a 18, całe rodziny na Międzypokoleniowe Warsztaty Ozdób Świątecznych. Będziemy wykonywali wielkanocne ozdoby: zajączki i kurki. Obowiązują zapisy, a tych dokonać można osobiście w Wypożyczalni Książki Mówionej, w budynku przy ul. ks. J. Popiełuszki 10, od najbliższego poniedziałku, 27 marca. Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty, organizowane przez bibliotekę, cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Stalowej Woli i okolic. Nic dziwnego, gdyż każdy, nawet z minimalnymi zdolnościami plastycznymi może w bibliotece wyczarować piękne ozdoby. Całe rodziny mogły samodzielnie wykonać oryginalne świąteczne ozdoby – tym razem będą to zwierzątka, które wszystkim kojarzą się z nadchodzącymi świętami Wielkiej Nocy. Biblioteka zapewni wszystkie materiały potrzebne do ich wykonania, a ozdoby będziemy wykonywać z materiałów recyklingowych, którym damy „drugie życie”.

Warsztaty w bibliotece to bardzo okazja do rozwinięcia artystycznych skrzydeł. – Na zajęcia do biblioteki chętnie przychodzą całe rodziny, gdyż to wspaniała okazja do kreatywnego spędzenia czasu. Zapraszamy do zapisywania się na Międzypokoleniowe Warsztaty Ozdób Świątecznych – mówi Ewa Biały, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Melchiora Wańkowicza.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =