Wypadek przy konkatedrze. Zderzyły się 3 auta

Image

Jedna osoba ranna, zniszczone auta, częściowo zablokowane skrzyżowanie, utrudnienia w ruchu przez kilka godzin. W akcji wszystkie służby.

Do wypadku doszło 16 marca około godz. 15.30, w Stalowej Woli, na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Popiełuszki. W zdarzaniu uczestniczyły - pojazd marki Peugeot, kierowany przez 42-latkę, która poruszała się Al. Jana Pawła II w kierunku Niska, pojazd marki Citroen kierowany przez 63-latka, który poruszał się ul. Popiełuszki od strony Pysznicy, oraz pojazd marki Audi, którym kierowała 47-latka, która wykonywała manewr skrętu w prawo z ul. Popiełuszki w ul. Staszica.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że to 63-letni mężczyzna, kierując citroenem, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, czym doprowadził do zderzenia najpierw z peugeotem, a następnie z audi. W wyniku zdarzenia ranna została 42-latka kierująca peugotem. Poszkodowana została przewieziona do szpitala.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Policjanci wyjaśniają przyczyny i szczegółowe okoliczności wypadku.

Za zdjęcia dziękujemy Panu Pawłowi i Panu Danielowi.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =