Wypadek przy konkatedrze. Zderzyły się 3 auta

Image

Jedna osoba ranna, zniszczone auta, częściowo zablokowane skrzyżowanie, utrudnienia w ruchu przez kilka godzin. W akcji wszystkie służby.

Do wypadku doszło 16 marca około godz. 15.30, w Stalowej Woli, na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Popiełuszki. W zdarzaniu uczestniczyły - pojazd marki Peugeot, kierowany przez 42-latkę, która poruszała się Al. Jana Pawła II w kierunku Niska, pojazd marki Citroen kierowany przez 63-latka, który poruszał się ul. Popiełuszki od strony Pysznicy, oraz pojazd marki Audi, którym kierowała 47-latka, która wykonywała manewr skrętu w prawo z ul. Popiełuszki w ul. Staszica.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że to 63-letni mężczyzna, kierując citroenem, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, czym doprowadził do zderzenia najpierw z peugeotem, a następnie z audi. W wyniku zdarzenia ranna została 42-latka kierująca peugotem. Poszkodowana została przewieziona do szpitala.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Policjanci wyjaśniają przyczyny i szczegółowe okoliczności wypadku.

Za zdjęcia dziękujemy Panu Pawłowi i Panu Danielowi.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~Basia, nie Becia, nie Gienia, nie Ewa, nie Zocha, nie Ania tylko biedna głupia ~Basia pod nowym nickiem, oj biednaś ty biedna i do tego głupia.

~Basia

Taczkowy erdeesowy umiech))))))

e2rds

~Dziadek, widzisz ~Dziadek na jakiego de.ila wychodzisz, a przecież pisałeś, że to ja miałem wypadek na Chopina, a tam nie było wypadku z taczkami, ale cóż de.il to de.il, moje gratulacje.

~Dziadek

No tak ...taczki faktycznie rzucają sie w oczy

e2rds

~Dziadek, mało tego zasrańcu, nawet nie ujawnię jakim samochodem jeżdżę, bo by był łatwo rozpoznawalni, nie wiem czy nie jest parę sztuk.

e2rds

~Dziadek, a co mnie to obchodzi co ty pie.dolniety ~Dziadek myślisz, możesz pisać i gadać co chcesz, przecież gdybym sie de.ilowi tłumaczył, że to nie ja to i tak nie zrozumie.

~Dziadek

erdi...bezwypadkowo ??? żarty stroisz ? a ten cross twój po poboczu i kszakach pare lat temu na ul. Chopina to co???
Twoja koza do dziś ryczy jaki miała ubaw.

e2rds

kabi, jesteś od wielu lat kierowcą, zobaczymy jak będziesz miał 65, czy 70 lat tak samo będziesz myślał, dlatego nie osądzaj tak innych byś sam szkody nie poniósł, bo tak kiedyś ciebie mogą osadzić. Nie każdemu udaje się jeździć przez ponad 50 lat jak na przykład mnie bez wypadku i różne są przeznaczenia. Wypadki były, są i będą i tak więcej wypadków powodują ci młodzi i w średnim wieku, bo myślą że są "miszczami" szos i kierownicy.

e2rds

kabi, jesteś od wielu lat kierowcą, zobaczymy jak będziesz miał 65, czy 70 lat tak samo będziesz myślał, dlatego nie osądzaj tak innych byś sam szkody nie poniósł, bo tak kiedyś ciebie mogą osadzić. Nie każdemu udaje się jeździć przez ponad 50 lat jak na przykład mnie i różne są przeznaczenia. Wypadki były, są i będą i tak więcej wypadków powodują ci młodzi i w średnim wieku, bo myślą że są "miszczami" szos i kierownicy.

e2rds

~fakt, a ja twierdze, że taki idiot jak ~fakt to tylko piechotą i to jest fakt.

~fakt

kierowco, er2.. to może sobie na osiołku jezdzić i to poboczem.....lub taczkami z obornikiem na działkach.

~hehe

63 lata może i trup, ale ma pracować do 65, a według niektórych paranoików nawet do 67 lat.

~XYZ

Młodzi gniewni się odezwali smiech2

To Wy kreujecie najwięcej niebezpiecznych sytuacji na drodze takich, które najczęściej kończą się śmiercią.

e2rds

~kierowca, ty ciągle idiotę musisz z siebie robić, nie dość, że na rondach jeździsz zgodnie ze wskazówkami zegara to jeszcze idioto winieneś wiedzieć bo o tym pisałem zasrańcu, że ja już dawno przekroczyłem 70 lat, a ty idioto ciągle to mylisz. Chciałbym mieć te 62 i chciałbym byś ty nie był de.ilem.

~Klops

Po co do lasu? Żeby w dzika wjechać ?

~z niska

macie skrzyżowania ze światłami a i tak się tam w tej wiosce rozbijacie...na rower do lasu na nie za jazde samochodem się bierzecie

kabi

Ten 63-letni drajwer nie powinien już więcej siąść za kółkiem. Nawet w stojącym aucie. 63 lata a rozumu tyle co u niemowlęcia. Chociaż niemowlę rozróżnia kolory. A on?

~Login

Do ~ lucek
Jesteś gnojem i padalcem ! Jak można o starszym , 62-letnim , człowieku powiedzieć że jest trupem ? Czy jeśli twoi rodzice będą w takim wieku to też im powiesz że są trupami ? A dla ciebie mam radę - nie chcesz być 62 letnim trupem ? Weź dobry sznur , znajdź najbliższe drzewo i powieś się śmieciu !

~Kierowca

Mam zielone światełko to gaz do dechy aż buty z nóg spadają maska się otwiera ale do przodu bo muszę zdążyć i takie skutki.

~Lens

Lucek jakby twój stary zawiesił lejce na kołek za młodu to by nie spłodził takiego kloca jak ty.

~rst

jeszcze nie emeryt baranie kierowco od siedmiu boleści

~rst

yu

~kierowca

Pewnie ten stary dziada, emeryt e 2rds jechał i spowodował ten wypadek.

~mieszkaniec.

ta, 64l i lejce na wieszak.
spoko.
ale pj od 30l, bo wszystkie statystyki pokazuja ze najwiecej zdazen jest z kierowcami od 18l do 35l...
wnioski sa proste

~lucek

62 lata to juz pora powiesic lejce,to juz jezdzace trupy

~Lexter

Tam każda na czerwonym świetle to norma.Moze pora się zająć tymi spieszącymi się kierowcami