Czy SUPERNIANIA wróci do telewizji? Rozmowa z psycholog Dorotą Zawadzką

Image

Tym razem w studiu portalu stalowemiasto.pl gościliśmy autorkę wielu książek i programów telewizyjnych, laureatkę Orderu Uśmiechu, współautorkę podcastu „W to drugie lewo”, psycholog Dorotę Zawadzką, znaną wszystkim jako Supernianię.

Nim naszego Gościa spytaliśmy o to, czy zdecydowałby się na powrót do telewizji, by pomagać Polakom zrozumieć najmłodszych, porozmawialiśmy o tym, jak mądrze kochać i wspierać dziecko, aby wykorzystało swój potencjał. Bo o tym właśnie mówiła na spotkaniu w Stalowej Woli Dorota Zawadzka. Czy można kochać dziecko niemądrze i jak to niemądre kochanie tak naprawdę wygląda?

Dorota Zawadzka podzieliła się z nami radą co zrobić, by zachęcić młodego człowieka do wykorzystania jego potencjału, jak działać, jak rozmawiać, jak być blisko niego? Czy rodzice powinni przywiązywać wagę do szkolnych ocen? Jakie błędy najczęściej popełniają ojcowie i matki podczas prób zachęcania pociech do nauki.

Naszą rozmowę przeprowadziliśmy w dniu, w którym obchodzony jest Dzień Walki z Depresją. Osoby, które nie doświadczyły depresji, często przekonane są, że choroba ta to jedynie fanaberia „słabych” ludzi, wymysł lub usprawiedliwienie lenistwa. Często dziwimy się, że dotyczy ona nie tylko szarych ludzi, bo zmagają się z nią także wielkie gwiazdy, które przecież mają niemal wszystko: sławę, bogactwo, urodę… Skąd u takich osób, postrzeganych, jako tych, którym się poszczęściło, bierze się coś takiego jak depresja?

Dorota Zawadzka zdradziła nam jak wyglądało jej życie po programie telewizyjnym. Co teraz dzieje się w jej życiu? Czy możemy liczyć na powrót Superniani do telewizyjnego show? Zapraszamy do obejrzenia naszego wywiadu.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.