Większość prac przy przebudowie Działkowej już zrealizowanych

Image

Roboty przy przebudowie ul. Działkowej zostały wykonane w ponad 70%. Jak podkreśla prezydent miasta, najtrudniejsze prace sieciowe, budowa kanalizacji sanitarnej- to wszystko jest już na ukończeniu.

W ramach tej inwestycji powstaje nowa droga o szerokości 6 metrów (każdy pas ruchu po 3 metry). Robotami objęty jest 1,5- kilometrowy odcinek od ul. Wałowej do oczyszczalni ścieków. Mieszkańcy Stalowej Woli będą mieli do wykorzystania aż 228 miejsc parkingowych usytuowanych wzdłuż ulicy.

– W tej chwili miasto Stalowa Wola będzie przystępowało do budowy bardzo istotnego zbiornika retencyjnego, wodnego u podnóża skarpy. Jest to zbiornik kluczowy ze względu na punkt położenia tego miejsca, gdzie mamy spadek wód deszczowych, nie tylko z ul. Działkowej. Przed nami bardzo oczekiwane, kolejne modernizacje: ul. Podgórnej i ul. Wałowej. Wszystkie te ulice muszą być spięte w cały spójny system odwodnienia. Z racji ułożenia powierzchni, z racji wysokości terenu, kanalizacja deszczowa będzie dość istotnie obciążona, dlatego w tym terenie musi powstać zbiornik wody deszczowej, który w przypadku dużych, ulewnych deszczów, będzie retencjonował wodę i przytrzymywał ją w tym miejscu– mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Prace przy modernizacji Działkowej toczą się zgodnie z harmonogramem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już latem br. nowa droga zostanie oddana do użytku kierowcom.

Prezydent zapowiedział, że miasto przygotowuje projekt bezpieczeństwa ruchu drogowego, w którym zostanie zgłoszony odcinek dotyczący drogi wewnętrznej, prowadzącej od ul. Działkowej do galerii VIVO, tak by powstał tam chodnik.

- Nie jest to nasz pas drogi, nie jest to na nasz teren, ale prowadzimy rozmowy aby to było możliwe w ramach dofinansowania- mówi prezydent miasta.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
e2rds

~ekolog vel pseudointeligencie nie rób z siebie idioty w imieniu wszystkich, to większość uważa cię za idiotę i to największego idiotę tego forum i udziela ci się to słowo wszyscy, ale też nie wszyscy, przynajmniej ci którym włazisz, choć może po cichu to też. A ty nie rób ty się "cymbale brzmiący" za obrońcę Papieża, Papież sam sobie nagrabił i teraz karma wraca. Samo głoszenie słowa Bożego nie wystarcza, trzeba to słowo realizować w czynie, ty głąbie uważający się za katolika nic nie kumasz z Ewangelii, jesteś tylko jak pisałem "cymbał brzmiący" jak większość w PiS-ie, tylko kraść, oszukiwać, mataczyć, defraudować i składać ręce do modlitwy udając pobożnych.

~ekolog

Do emeryta e 2rds, dość już tego twego plucia na PAPIEŻA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA 2 bo narażasz się wszystkim mieszkańcom naszego miasta a nawet wszystkim POLAKOM. Gdzie u ciebie BÓG , HONOR , OJCZYZNA, skąd twoje korzenie się wywodzą , że obrażasz wszystkich POLAKÓW. Byłem tam na tej rewitalizowanej ulicy DZIAŁKOWEJ i powiem tak już na początku kwietnia wszyscy mieszkańcy będą się cieszyć i korzystać z tej jednej z piękniejszych ulic w naszym mieście. Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz bardzo dobrze , że wycięto tam te 2 drzewa bo ten rurociąg nigdy by nie powstał.

~Quo Vadis

ubecja i esbecja z asparatczykami pezperowskimi jak widac mają sie dobrze i coraz śmielej podnoszą znowu głos.

~fakt

ty diabełku w anielskich skrzydłach ( tak na niby , jak sytuacja pasuje).

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, cyt: " Pamiętaj dziadku karma zawsze wraca " i właśnie wróciła do Papieża.

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, ty nadal kretyna rżniesz, głupi jesteś, kościół wcale mi nie przeszkadza, mylisz tych "cymbałów brzmiących" rządzących kościołem z kościołem, te cymbały przeminą, a kościół zostanie, chyba, że sami go zaorają swoim postepowaniem. Ty też "cymbale brzmiący "zapominasz słowa " Cokolwiek uczyniliście tym braciom moim mniejszym Mnieście uczynili", Papież też zapomniał o tych pokrzywdzonych mniejszych, bo ważniejsza była instytucja kościoła i ochrona dostojników, nie bądź hipokrytą bo więcej szkody przynosisz niż pożytku.

~taka prawda

Do emeryta e 2rds, po co te twoje ciągłe prowokacje i ujadanie. Tobie nawet kościół przeszkadza a to dom BOGA więc o czym z tobą można dyskutować. Ja myślałem, że opanujesz się ze swoją głupotą bo nawet dziennikarzyny co pracowały w tvn 24 nazwali tą stacje telewizyjną największym szambem medialnym w POLSCE. Nawet Walesa się wypowiedział , że ten tvn24 przeszedł sam siebie atakując ŚWIĘTEGO człowieka. Ale ty dalej w to szambo toniesz bo obrażasz największego POLAKA w historii POLSKI. Pamiętaj dziadku karma zawsze wraca i żebyś za jakiś czas nie płakał , że byłeś taki głupi. Co do tego wykształcenia to chyba wieczorowe partyjne masz.

e2rds

~taka prawda vel pseudointeligencie, ty nadal kretyna rżniesz, nie wszystkich mieszkańców, tylko tych ciemnych. Nawet nie wiesz ilu mieszkańców naszego miasta ma światły i logicznie myślący umysł, no ty należysz do tej ciemnej grupy dlatego jesteś taki otumaniony i nie myślisz. Ja mam średnie techniczne, ale mam 100 razy umysł mądrzejszy i bystrzejszy od ciebie z tym niby wyższym twoim i dlatego tyle razy po tym pustym łbie zebrałeś z mojej strony i co najważniejsze, niczego to cie nie nauczyło i niczego nie zrozumiałeś, ale cóż, tępota umysłowa i nic nie poradzisz. Dla mnie ten święty Papież, to nie był święty, nie jest i nie będzie, chronił instytucje kościoła, a nie wiernych pokrzywdzonych z których faktycznie składa się kościół, miał go Duch Święty oświecić, ale chyba cos poszło nie tak.

~taka prawda

Do e 2rds, emerycie ty człowiek po zawodowej szkole nazywasz wszystkich mieszkańców naszego miasta ciemnotą. To ty dziadu jesteś największym zacofańcem w STALOWEJ WOLI a być może w POLSCE. Ty w dup..ie byłeś i tylko czarne gó..no widziałeś dlatego nie masz o niczym zielonego pojęcia. Dlatego tak bardzo lubisz tematy o wypróżnianiu i szambach. Nasz ŚWIĘTY PAPIEŻ POLAK JAN PAWEŁ 2 powiedział o mieszkańcach naszego miasta ''miasto BOGIEM bardzo silne''.

e2rds

~Gdb, cyt: " Tu nie trafiłeś na wdzięczne audytorium,", bo tu sama ciemnota TVPis która nie wierzy w prawde, tylko prawdy objawione, a to wynika z ciemnoty i zacofania i nie ma nic wspólnego z nauką i logiką, widzisz, dlatego taki głupi jesteś.

~moshe

Wszystkie drzewa wycięte więc inwestycję można uznać za udaną. A że drogą zajęła się firma srabak za dwa-trzy lata możemy się spodziewać ruchów górotwórczych, tych samych które nam tak pięknie pofałdowały pierwszy odcinek podskarpowej

~fili

Wszystko ścięte? -TAK!- To kończymy robotę.

~ boss

Zasmierdziala kiełbasa wyborcza

art2deco

Ale nie mierzmy wszystkiego miarką obietnic Donka. Przecie uczciwe ludzie widzom ile projektów zostało zrealizowanych.
Szlęzak robił "kultowe" oszczędności na jedzeniu a teraz dopędzamy peleton który nam fju fju odjechał.

umiech @jasio się zerwał od lektury Urbana

~Piekarż

Bydła szukaj w lustrze edek.
Jak coś powstanie to pogadamy smiech2 Na razie są przedwyborcze zapowiedzi potężnych inwestycji, na dzień dzisiejszy spisane na oszczanym kartonie smiech2

~Lekarz

Wspaniała wiadomość.
Dlatego bydło totalniackie wyje, jakby zaparcia dostało!

~Gdb

Erdees komuszy dziadu, włącz ten tvn24 i tam się ze swoimi "przemyśleniami" dziel. Tu nie trafiłeś na wdzięczne audytorium, to nie psychiatryk dla obłąkanych aparatczyków i byłych PZPR owców...

e2rds

~taka prawda, głupi jesteś, ja oglądam i dlatego jestem taki mądry, a ty nie oglądasz bo nie chcesz znać prawdy, wierzysz tylko w prawdy objawione i dlatego taki głupi jesteś.

~taka prawda

Do janka , twoje idiotyczne marzenia tylko potwierdzają , że jesteś kompletnym idiotą. Nikt w POLSCE tvn24 nigdy nie ogląda bo to propagandówka opozycji. Nie tacy filozofowie walczyli z kościołem i zawsze wszystko przegrywali.

~ekolog

Do ktory, zgłoś się do przychodni na WYSZ..ŃSKIEGO może będę ci w stanie pomóc. Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz abyście nigdy nie sadzili drzew na tym rurociągu.

~jasio

Prorok Adam A. twierdził, że w 2023 roku polski Kościół znajdzie się w największym kryzysie od czasu swojego powstania. Przyczyną miało być to, że ktoś wyjawi skrzętnie skrywaną tajemnicę. Może chodzić właśnie o reportaż Marcin Gutowskiego dla TVN24, w którym przedstawiono liczne dowody na to, że Jan Paweł II tuszował pedofilię wśród księży.

Początkowym etapem głębokiego kryzysu ma być, według Adama A., skompromitowanie jednego z papieży. Doprowadzi to do tego, że ludzie stracą zaufanie do księży i przestaną słuchać opinii kapłanów. Oznaczać miałoby to wielkie zmiany w polityce.

Adam A. odniósł się także do tego, że mimo iż Polacy od lat wiedzą o tym, że polski Kościół kryje pedofilię i jest przeżarty nieprawdopodobną korupcją, z nieznanych nikomu przyczyn przymykają na to oko. Tym razem bowiem, jak twierdzi wieszcz, skandal będzie jeszcze większy – ludzie dowiedzą się o czymś tak strasznym, że kościoły szybko opustoszeją, sądzi Adam A.

~ktory

Ktory oligarcha pisowski w naszym miescie nosi klamke za pasem jak ich guru ZERO?Czego sie boja wybrancy narodu ?rewolucji ktora kiedys nastapi i wymaze ich z historii na zawsze!

~Karlay

Dlaczego musieli się pozbyć aż tylu pięknych i dorodnych drzew? Teraz jakieś badyle posadzą i będą zadowoleni. Jakaś impreza z okazji otwarcia drogi będzie?