21-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Image

Mundurowi z Posterunku Policji w Pysznicy zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu stalowowolskiego, którzy mieli przy sobie substancje zabronione. Mężczyźni wpadli podczas kontroli drogowej. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i mefedron. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawiania wolności do lat 3.

W minioną niedzielę, policjanci patrolujący gminę Pysznica zauważyli na parkingu pojazd z uszkodzonym kierunkowskazem, który na widok radiowozu nagle ruszył. Funkcjonariusze podjęli kontrolę audi. W pojeździe znajdowało się dwóch mieszkańców powiatu stalowowolskiego. Podczas wykonywanych czynności, mężczyźni nerwowo się zachowywali. Na pytanie policjantów, czy posiadają przy sobie substancje zabronione, 19-letni pasażer przekazał policjantom woreczek strunowy z zawartością białego proszku, zaś 21-letni kierowca wydał 8 woreczków z suszem roślinnym. Badanie kierowcy alkomatem wykazało, że był pod wpływem alkoholu.

Mężczyźni zostali zatrzymani. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron.

W poniedziałek obaj mężczyźni zostali przesłuchani. Zgromadzony materiał pozwolił na postawienie starszemu z nich zarzutu posiadania narkotyków. Za swój czyn 21-latek odpowie teraz przed sądem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Jp2

KOSCIELNE PAROBY NAWET SLOWEM O JP2 I OFIARACH JEGO WLADZY

~Klyzowiak

Brawo policja. Narkotyki są zle i trzeba to ścigać

~ZRZ

Gryps z maledivuw poszedl na dobrych chłopakuw i pójdo siedzieć niestety takie rzycie

~kris35

Policja nie powinna pytać wieśniaków ''czy posiadają ''', ale pytanie powinno brzmieć '' ile posiadają''.

~pola

Panowie mundurowi skoro nie wolno nosić z sobą choćby odrobiny środków odużających to dlaczego nie reagujecie na faceta noszącego bez kabury pistolet(sprawna broń palna) za pasem spodni w miejscach publicznych? Mamy rozumieć że jednym nie wolno mieć przy sobie narkotyku ale inny obywatel lepszego sortu może nosić niczym zbir pistolet za pasem? Skoro takie coś jest tolerowane przez policję tzn, że wy tworzycie i interpretujecie prawo niby powszechnie nas obowiązujące. Gdzie my żyjemy, w jakim państwie?

~Czarnozielony

SZKODA KRYTYCZNIE PISAĆ BO BLOKUJĄ. PRZECIEŻ PRZEDSZKOLAKI WIĘCEJ WIEDZĄ NA TEMAT GDZIE HANDLUJE SIĘ NARKOTYKAMI. POLICJA NIE WIE NIC NA TEN TEMAT umiechumiech

~To popalone

Kiedy uslyszymy o sukcesach policji w Stalowej?
Wygląda na to że wszędzie dookoła jeżdżą pijani kierowcy tylko nie w Stalowej , toż to miasto cudów.

~Gal Anonim

D.E.A Pysznica

~Rambo

Na parkingu w klyzowie dilerzy siedzą po samochodach i sprzedają to gown.. nimi się zajmijcie wieczorami interes kwitnie przetelapcie parę fur to znajdziecie nie woreczki tylko troszkę więcej.

~Felekk

Dla podkreślenia dramaturgii brakuje mi na zdjęciu telefonu komórkowego i pliku pieniędzy smiech2